Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] Audi S4
Myślałem na zestawem brembo od SIDa ale pod felgi 17" czyli 330mm. Najpierw w planie był RS4 ale cena tarcz mnie zabiła.... Tył jak nie sprzedasz to będę myślał, narazie na przód zbieram
-
[ALL B5] Audi S4
Tył wymieniałem, ale rozmiar ten co miałem, niestety 245x10 Najpierw wpadnie porządny przód a potem tył albo 300mm albo 256 :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Inaczej nie okleisz dokładnie. Tylko demontaż.
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Widziałem auto wczoraj na zlocie w Gotartowicach i muszę powiedzieć że robi robotę
-
[B5 AGB] VIAGRA
Nie wszyscy biały i czarny bo ja na srebno malowałem
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Jest dużo lepiej
-
[ALL B5] Audi S4
Powiedzmy że się docierają :gwizdanie:
-
[ALL B5] Audi S4
Mam, miały 6mm i mam też te dłuższe śruby o 6mm. Dystanse mają 3km przebiegu.[br]Dopisany: 06-05-2011, 21:17:05_________________________________________________Wkońcu udało nakręcić się jakiś filmik jak auto brzmi, szału nie robi bo kręcone lustrzanką... Coś lepszego nakręcę jak dorwę jakąś porządną kamerę ... Auto trochę kopci ponieważ olej jaki nalałem był sporym nieporozumieniem, po wymianie nie ma żadnego dymku, sprawdzałem wielokrotnie. Filmik:
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
Trafiłeś na SIDa gdzieś ?
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Masakra, kreski jak od linijki
-
[ALL B5] Audi A4 + laweta ... Jak to jest ???
Pewnie trzeba mieć bo masa przekroczy 3.5T.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Przepustnicy :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Pomaluje na jaki będzie chciał, dajcie już spokój z tym kolorem :gwizdanie:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
No to stary, spinaj sie i wymieniaj
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Kup w ASO trójnik, cena chyba koło 60zł i poszukaj nieszczelności na przewodach i na opaskach zaciskowych.
-
[ALL B5] Audi A4 + laweta ... Jak to jest ???
1.6 bym się nie szarpał żeby ciągnąć lawetę z furą.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Błędów żadnych nie ma ?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Chyba trochę za późno max dmucha :gwizdanie:
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
Chyba mu chodzi o środki lamp :gwizdanie:
-
[ALL B5] Audi S4
No tak, sanek nie trzeba ruszać
-
[ALL B5] Audi S4
Jak nie trzeba jak syf w smoku był :gwizdanie:
-
[ALL B5] Audi S4
Wewnątrz auta ? Odbiornik GPS [br]Dopisany: 23-04-2011, 21:04:36_________________________________________________Jako że ostatnio z dnia na dzień zaczęły klepać napinacze to zacząłem się niepokoić, postanowiłem zrzucić miskę i zobaczyć co tam siedzi, w smoku znalazłem 2 dość spore kawałki starego silikonu i jeden mniejszy, wszystko wymyłem nitro i poskładałem, zalałem nowy olej ( Shell Helix Ultra Racing 10W60 ). Po małej rundce, odpukać ale żadnego klepania nie zaobserwowałem.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Kolejny mod do kolekcji Jest dużo lepiej Pozdro
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Dużo mniejszy opór powietrza Auto robi robotę, niech dobrze służy
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Ja bym nie chciał jednego na środku deski :gwizdanie: