Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Myślałem na zestawem brembo od SIDa ale pod felgi 17" czyli 330mm. Najpierw w planie był RS4 ale cena tarcz mnie zabiła.... Tył jak nie sprzedasz to będę myślał, narazie na przód zbieram
  2. Tył wymieniałem, ale rozmiar ten co miałem, niestety 245x10 Najpierw wpadnie porządny przód a potem tył albo 300mm albo 256 :gwizdanie:
  3. Inaczej nie okleisz dokładnie. Tylko demontaż.
  4. Widziałem auto wczoraj na zlocie w Gotartowicach i muszę powiedzieć że robi robotę
  5. Nie wszyscy biały i czarny bo ja na srebno malowałem
  6. Powiedzmy że się docierają :gwizdanie:
  7. Mam, miały 6mm i mam też te dłuższe śruby o 6mm. Dystanse mają 3km przebiegu.[br]Dopisany: 06-05-2011, 21:17:05_________________________________________________Wkońcu udało nakręcić się jakiś filmik jak auto brzmi, szału nie robi bo kręcone lustrzanką... Coś lepszego nakręcę jak dorwę jakąś porządną kamerę ... Auto trochę kopci ponieważ olej jaki nalałem był sporym nieporozumieniem, po wymianie nie ma żadnego dymku, sprawdzałem wielokrotnie. Filmik:
  8. Trafiłeś na SIDa gdzieś ?
  9. Masakra, kreski jak od linijki
  10. Pewnie trzeba mieć bo masa przekroczy 3.5T.
  11. Przepustnicy :gwizdanie:
  12. Pomaluje na jaki będzie chciał, dajcie już spokój z tym kolorem :gwizdanie:
  13. No to stary, spinaj sie i wymieniaj
  14. Kup w ASO trójnik, cena chyba koło 60zł i poszukaj nieszczelności na przewodach i na opaskach zaciskowych.
  15. 1.6 bym się nie szarpał żeby ciągnąć lawetę z furą.
  16. Błędów żadnych nie ma ?
  17. Chyba trochę za późno max dmucha :gwizdanie:
  18. Chyba mu chodzi o środki lamp :gwizdanie:
  19. No tak, sanek nie trzeba ruszać
  20. Jak nie trzeba jak syf w smoku był :gwizdanie:
  21. Wewnątrz auta ? Odbiornik GPS [br]Dopisany: 23-04-2011, 21:04:36_________________________________________________Jako że ostatnio z dnia na dzień zaczęły klepać napinacze to zacząłem się niepokoić, postanowiłem zrzucić miskę i zobaczyć co tam siedzi, w smoku znalazłem 2 dość spore kawałki starego silikonu i jeden mniejszy, wszystko wymyłem nitro i poskładałem, zalałem nowy olej ( Shell Helix Ultra Racing 10W60 ). Po małej rundce, odpukać ale żadnego klepania nie zaobserwowałem.
  22. Kolejny mod do kolekcji Jest dużo lepiej Pozdro
  23. Dużo mniejszy opór powietrza Auto robi robotę, niech dobrze służy
  24. Ja bym nie chciał jednego na środku deski :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.