Treść opublikowana przez Gracjan
-
[B5 AGB] VIAGRA
Chyba EGT i doładowanie
-
Piła łańcuchowa spalinowa
Tylko STIHL. Mam i używam i super się spisuje.
-
[ALL] Jest na forum jakiś lakiernik ? Potrzebna porada...
Czym odtłuszczałeś ?
-
[B5 AGB] VIAGRA
mam tylko kolkov musi mi przywieźć bo leży u niego pytam z ciekawości bo mam taka środkową luzem jakbym nie dostał to sie zgłosze Byłem pierwszy
-
[B5 AGB] VIAGRA
Dobrze siedzi skubana
-
[ALL] Jest na forum jakiś lakiernik ? Potrzebna porada...
Koledzy, zrobiłem tak jak mówiliście i efekt ten sam ;(
-
[B5 AGB] VIAGRA
Moskal, dawaj jakieś fotki nowe :naughty:
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
ja już od tygodnia w A4 1.6 a eSa musi poczekać aż felgi pomaluje
-
[ALL] Jest na forum jakiś lakiernik ? Potrzebna porada...
Bazę rozcieńczałem w stosunku 1:1 z rozpuszczalnikiem do baz i podkładów, używałem podkładu w spreyu firmy perfect, maluje pistoletem ( pierwszy raz więc nie wykluczone ze gdzieś się jakiś mały zaciek pojawi )..... Czyli teraz zmatować ( papier 600 ? ) i już żadnego podkładu nie używać tylko zaraz bazą bardzo cienką warstwę ?
-
[ALL] Jest na forum jakiś lakiernik ? Potrzebna porada...
Prędzej bym stawiał na gryzące składniki niż na źle odtłuszczenie.. Dzięki, już piszę
-
[ALL] Jest na forum jakiś lakiernik ? Potrzebna porada...
Może znajdzie się na forum jakiś lakiernik z dobrem sercem który udzieli porady, dałem sie do malowania felg, wszystko ładnie zmatowiłem, poszpachlowałem miejsca które tego wymagały ( łuszczący się klar ), pomalowałem podkładem, następnie bazą 2 warstwy i oto efekt, głownie robi się to w miejscach gdzie było lekko szpachlowane. Oczywiście felgi były pożądnie odtłuszczane, myte itd. Pomocy
-
[ALL B5] Audi S4
Kiedyś jak będę coś z wydechem robić to zmienię, narazie bezsensu do ori spawać takie rynny Powoli muszę wymienić plecionki i na program chciałbym jechać.[br]Dopisany: 07-03-2011, 18:48:56_________________________________________________ Dzisiaj dałem sie do malowania felg, oczywiśćie nie obyło się bez niespodzianek, facet w sklepie sprzedał mi zamiast podkład jakiś lakier, ja nie zauważyłem i pomalowałem felgi, porobiły się wrzery i bąble i mogłem zacząć od początku, udało mi się dzisiaj pomalować środki felg, jutro jak dokupię farbę to czoło felgi pomaluje i zostaje klar.
-
A3 Sportback / S3 Body kit
Moje zdanie znasz, jest kosa :naughty:
-
[B5 AGB] VIAGRA
Dokładnie, mega trzeba uważać na dołkach przy skręconych kołach, wiem po sobie :gwizdanie:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Szczególnie w dzisiejszych czasach :gwizdanie:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Robi wrażenie Kiedy program Miron ? :gwizdanie:
-
[B5 AGB] VIAGRA
Jakbym mojego widział
-
[ALL B5] Audi S4
Końcówek nie zmieniam, zostają ORI, tylko porządnie przepoleruje Niech wygląda niepozornie
-
[ALL B5] Audi S4
Na ten sezon zostaje to koło co jest założone tylko będę je odnawiał tzn. malował razem z deklami Jak znajdzie się jakieś ładne koło pasujące przez dystansów itd. w dobrej cenie to będzie się myślało nad zmianą nawet w połowie sezonu Michal, dzięki za link do aukcji z tym kluczem do gwintu, wkońcu mam taki co pasuje idealnie
-
[ALL B5] Audi S4
Polerka myślę że też będzie :gwizdanie:[br]Dopisany: 24-02-2011, 05:31:15_________________________________________________Kilka najnowszych fotek:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ruszyło się coś ?
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Chodziło mi o łopla
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Miron nie rób głupstw.
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
Musisz kolego ale uważać żeby sie komuś zawiecha nie spodobała i pod sklepem Ci to ktoś wykręci
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
Ja mam z przodu 63cm od ziemi do błotnika a z tyłu 64cm, felgi 17". Zima nie straszna