Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Chyba EGT i doładowanie
  2. Tylko STIHL. Mam i używam i super się spisuje.
  3. mam tylko kolkov musi mi przywieźć bo leży u niego pytam z ciekawości bo mam taka środkową luzem jakbym nie dostał to sie zgłosze Byłem pierwszy
  4. Dobrze siedzi skubana
  5. Koledzy, zrobiłem tak jak mówiliście i efekt ten sam ;(
  6. Moskal, dawaj jakieś fotki nowe :naughty:
  7. ja już od tygodnia w A4 1.6 a eSa musi poczekać aż felgi pomaluje
  8. Bazę rozcieńczałem w stosunku 1:1 z rozpuszczalnikiem do baz i podkładów, używałem podkładu w spreyu firmy perfect, maluje pistoletem ( pierwszy raz więc nie wykluczone ze gdzieś się jakiś mały zaciek pojawi )..... Czyli teraz zmatować ( papier 600 ? ) i już żadnego podkładu nie używać tylko zaraz bazą bardzo cienką warstwę ?
  9. Prędzej bym stawiał na gryzące składniki niż na źle odtłuszczenie.. Dzięki, już piszę
  10. Może znajdzie się na forum jakiś lakiernik z dobrem sercem który udzieli porady, dałem sie do malowania felg, wszystko ładnie zmatowiłem, poszpachlowałem miejsca które tego wymagały ( łuszczący się klar ), pomalowałem podkładem, następnie bazą 2 warstwy i oto efekt, głownie robi się to w miejscach gdzie było lekko szpachlowane. Oczywiście felgi były pożądnie odtłuszczane, myte itd. Pomocy
  11. Kiedyś jak będę coś z wydechem robić to zmienię, narazie bezsensu do ori spawać takie rynny Powoli muszę wymienić plecionki i na program chciałbym jechać.[br]Dopisany: 07-03-2011, 18:48:56_________________________________________________ Dzisiaj dałem sie do malowania felg, oczywiśćie nie obyło się bez niespodzianek, facet w sklepie sprzedał mi zamiast podkład jakiś lakier, ja nie zauważyłem i pomalowałem felgi, porobiły się wrzery i bąble i mogłem zacząć od początku, udało mi się dzisiaj pomalować środki felg, jutro jak dokupię farbę to czoło felgi pomaluje i zostaje klar.
  12. Moje zdanie znasz, jest kosa :naughty:
  13. Dokładnie, mega trzeba uważać na dołkach przy skręconych kołach, wiem po sobie :gwizdanie:
  14. Szczególnie w dzisiejszych czasach :gwizdanie:
  15. Robi wrażenie Kiedy program Miron ? :gwizdanie:
  16. Jakbym mojego widział
  17. Końcówek nie zmieniam, zostają ORI, tylko porządnie przepoleruje Niech wygląda niepozornie
  18. Na ten sezon zostaje to koło co jest założone tylko będę je odnawiał tzn. malował razem z deklami Jak znajdzie się jakieś ładne koło pasujące przez dystansów itd. w dobrej cenie to będzie się myślało nad zmianą nawet w połowie sezonu Michal, dzięki za link do aukcji z tym kluczem do gwintu, wkońcu mam taki co pasuje idealnie
  19. Polerka myślę że też będzie :gwizdanie:[br]Dopisany: 24-02-2011, 05:31:15_________________________________________________Kilka najnowszych fotek:
  20. Ruszyło się coś ?
  21. Miron nie rób głupstw.
  22. Musisz kolego ale uważać żeby sie komuś zawiecha nie spodobała i pod sklepem Ci to ktoś wykręci
  23. Ja mam z przodu 63cm od ziemi do błotnika a z tyłu 64cm, felgi 17". Zima nie straszna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.