Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] Audi S4
Myślę że przez ten miesiąc zimy gwint nie dostanie tak bardzo po d*pie. Narazie dalej szukam klucza do gwintu, ten który kupiłem nie pasuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Postaram się być
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To będę miał porównanie z R8 Spot w Forum na podziemnym ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kupiłem gwint, koła muszą poczekać Kreska będzie ale w lato :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też Was może dzisiaj odwiedzę
-
[ALL B5] Audi S4
Gwint przy montażu popsikałem odrdzewiaczem a potem zabezpieczyłem smarem miedziowanym w spreju. Zobaczymy jak to będzie, może zimy już nie będzie Narazie trochę pojeżdżę a potem na nowo podreguluje gwint bo co przyjadę do domu jest troszkę niżej, pójdzie chyba trochę w górę Fele zostają te co są tylko idą do malowania na srebno i wpadną dystanse 5mm.
-
[ALL B5] Audi S4
Wkońcu doszła gleba - gwint KW.
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki za spota
-
[ALL B6] Czuć olej spalony
Będzie trzeba zdemontować wałki rozrządu, rozpiąć rozrząd.
-
[B8 CAG] 2.0 TDI CR by Wojtek Dynosoft Katowice
Ładnie, dobra robota
-
[B5 AGB] Audi S4 by Gracjan
Jak już robić to kwasówa od początku do końca, DP 3" na 2 przelotowych tłumikach, rury 2,5". Powinno grać, choć narazie chce zobaczyć jak to będzie bez tych precatów i środkowego tłumika.
-
[B5 AGB] Audi S4 by Gracjan
Boost 0,8 w peaku potem 0,7 i trzyma tak prawie do odcięcia. Precaty to pierwsza rzecz która wyleci z auta, potem środkowy tłumik
-
[B5 AGB] Audi S4 by Gracjan
Ja na to nie liczyłem Jak dla mnie wynik ok, 13 lat robi swoje
-
[B5 AGB] Audi S4 by Gracjan
Ciągle prawdopodobnie są precaty i to blokuje. Na wiosnę pozbędę się ich i środkowego tłumika i pojadę na hamownie a potem na program. Auto ma 13 lat więc kilka koni mogło już uciec. Aligator powiedział że auto jedzie bardzo dobrze.
-
[B5 AGB] Audi S4 by Gracjan
Auto ma zmieniony filtr powietrza na K&N oraz wycięte katalizatory.
-
[B5 ANA] Przednie hamulce "trzymają"
Spróbuj rozruszać tłoczek ( wciśnij go a potem naciśnij na hamulec i tak kilka razy ) i psiknąć jakimś wd40
-
[B6 AVF] Lekkie wachania napięcia ładowania
U mnie w A4 1.6 też czasami są lekkie wachnięcia napięcia, największe jak włączy się ogrzewanie tylnej szyby. Przypuszczam że kończy się alternator albo regulator.
-
[ALL B6] Czuć olej spalony
Nie wiem jak jest w 1.8T ale u mnie z tyłu głowicy jest taki jakby dekielek- uszczelniacz wałka i tamtędy często olej leci właśnie po głowicy na kolektor. Przypuszczam że, żeby wymienić uszczelkę napinacza trzeba rozpiąć rozrząd i wyciągnąć wałki
-
[ALL B5] Audi S4
Dla mnie LPG to zło Aligator powiedział że 3 konie ma błąd pomiarowy hamownia, może dlatego. Boost mam okolice 0,7 bara. Silnik nie był wyciągany, może ma gdzieś drobną nieszczelność czy coś, nie wiem. Aligator powiedział ze auto zdrowe i to mi wystarczy, jedzie też przyzwoicie. Nie ma co gdybać.
-
[ALL B5] Audi S4
Mam osłony termiczne, lipa ;/
-
[ALL B5] Audi S4
Wydaje mi się że jak ich już nie będzie to wcale, zobaczymy. Nie wiesz Buba może czy dojrzę z góry tam coś ?
-
[ALL B5] Audi S4
Wydechu narazie nie ruszałem, pojechałem orientacyjnie, dla czystej ciekawości. Teraz muszę sprawdzić czy mam te precaty bo przez Was nie daje mi to spokoju
-
[ALL B5] Audi S4
Poszło PW.
-
[ALL B5] Audi S4
U mnie tez czujnik padł, kupiłem w ASO. Nowy soft będzie na wiosnę
-
[ALL B5] Audi S4
Kupiłem nowy, taki myk