Treść opublikowana przez Gracjan
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Nosb mówił żeby pytać w ASO VW, jest to "tajla" z passta poliftowego. Jak Topor poda numer to bedzie wiadomo ile kosztuje.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Też bym prosił o PW z tym numerem. Pozdrawiam
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Można wiedzieć jaka cena świec z RS4 ?
-
[ALL B5] Audi S4
Up w pierwszym poście.[br]Dopisany: 21-07-2010, 17:16:35_________________________________________________UP w 1-wszym poście.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Wygląda smakowicie :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
witam panów, potrzebuje na wczoraj włącznik z konsoli środkowej do audi, w grę wchodzi włacznik halogenów, grzania szyby... Jak ktoś ma proszę kontakt.
-
RS4 B5 Dyno Day
Elegancko, kolor zostaw.
-
[B6 ALT] Co muszę wymienić aby zlikwidować te błędy :(
Mógłby gorzej odpalać...
-
Proszę o opinie na temat silnika 2,4w Quattro rok 97 model 98
Ja polecam firmę Reinz.
-
[ALL] Czy te felgi sa oryginalne?
Ori tylko pomalowane
-
[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
Gratki fury. Miażdży
-
[B5 AFN] Prośba o porade...
Ja polecam ORI, można dorwać czasami bo bardzo przyjemnej cenie, trzeba szukać.
-
[B6 AVF] Jak wypompować paliwo ze zbiornika?
http://allegro.pl/item1155559212_pompka_do_spuszczania_paliwa_wody_powietrza_pompa.html - ja ostatnio wypompowałem tym jakieś 30l z baku bez żadnych problemów, idzie bardzo szybko. Jedynie trzeba by trochę przedłużyć ten wąż który wkłada się do baku.
-
Proszę o opinie na temat silnika 2,4w Quattro rok 97 model 98
Nie, to nic złego.
-
Proszę o opinie na temat silnika 2,4w Quattro rok 97 model 98
Ja ostatnio wymieniałem u mnie w eSie, nic trudnego. Podstawowe narzędzia i dasz radę.
-
Spoty Katowice i okolice
Siema panowie Potrzebuje wentylator chłodnicy elektryczny do eSy
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Nosb, gdzie dostałeś tą wielką osłonę na zbiorniczek płynu od wspomagania i zbiornik płynu do spryskiwaczy ?
-
Spoty Katowice i okolice
Być może
-
Spoty Katowice i okolice
5 autek było jak się nie mylę
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dziwne że jeszcze nikt nic o halogenach nie napisał :gwizdanie:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No to gratki zakupu, czekamy na pierwsze efekty prac
-
[ALL] Dobra Pasta-wosk do karoserii (czarna perła)
Ja polecam wosk ICE.
-
[ALL B5] Audi S4
Up w 1-wszym poście.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
podbijam i jeszcze jakie mają wymiary dokładnie :gwizdanie: 7,5x17 ET45
-
Ceny paliwa marzec 2026
BP w Katowicach: PB 95 - 4,75zł/litr