Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Będzie spuszczona może jeszcze bardziej :gwizdanie: tylko wszystko w swoim czasie
  2. Felgi zostają choćby nie wiem co :gwizdanie:
  3. Ależ ojcze, ja o tym doskonale wiem A dołożysz mi $$$ na mody...? BTW: Jak już zacznę dłubać to na pierwszy ogień idą: - heble 312 (do tego pewnie 17") - FMIC (bo turbo lubi zimne powietrze) nikt ci nie kazde od razu wrzucac 10k $ Ale Ty mógłbyś mi wrzucić 1000$ do auta sprzedaj karetke [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 20:07_________________________________________________ na polskie drogi...? wolę za***rdalać na 16" niz się lansowac na 18" na 18 za***rdala sie tak samo jak na 16.. święta prawda, bierz 18", założysz 16 czy 17" i będzie niedosyt
  4. Siema Według opisu wychodzi że to chyba komplet
  5. Nic nie musisz wymieniać, trzeba tylko wyciąć kawałek błotnika. Ja kupiłem na allegro lampy valeo kompletne + kostki więc sprawa jest dość prosta. [br]Dopisany: 22-06-2010, 13:07:51_________________________________________________Up w 1 poście.
  6. ale widzę że grilla ma takiego jak i ja :polew:autko fajne, też bym chciał mieć tatę czy dziadka co by mi takie furmanki kupowali :gwizdanie: nie no jutro muszę iść do roboty Auto jest wspólne a nie moje
  7. Kupił kupił
  8. Tak jak Gregory napisał brakuje paska napędzającego pompę wody, reszta jest. Można jeszcze wymienić pasek z klimy.
  9. Filtr paliwa niby co 2-3 wymiany oleju.
  10. Siema :hi:
  11. Witam :-) Ceny filtrów podobne jak w S4, tylko olej droższy i filtr paliwa. Ja polecam wosk ICE - 50zł - naprawdę warto.
  12. a nie jest potrzebne :?: to samo mowisz policji gdy cie zatrzyma :?: żartuje przecież
  13. Nie chcesz się wymienic fotelami ? Oferuję Ci kubełki z niebieską alcantarą
  14. nom ładna przesiadka musze obadać na żywo , wpadnij wkońcu we wtorek na spota Wpadnę jak auto będzie w pełni wyrezane Mam mieć prawko Ale czy prawko jest potrzebne do jeżdżenia ? :gwizdanie:
  15. Ja też kiedyś kupiłem niby z A4 sedan 98r., okazało się że jest za długa, doszedłem dotego że koleś sprzedał mi roletę z audi 80/100. Twoja roleta jest bardzo podobna do mojej.
  16. Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem
  17. :shocked: I nic Ci tam nie trzeszczy po takim wybebeszeniu? Nie trzeszczy bo to Audi Nosb, fura miażdży, dawno tu nie wchodziłem i jestem pod ogromnym wrażeniem.
  18. Przez ostatnie 3 dni już się kilku zdziwiło
  19. Te środki są tak zrobione że nie powinny uszkadzać opony.
  20. Wszystko jest OK, auto stało cały czas na lewarku i jak postawiłem na kołach to nie spuściłem ręcznego, dlatego tak śmiesznie stoi :-)
  21. A oto mój "parch"... Mechanika: - Wkładka filtra K&N - Wydech przelotowy + obejmy V-Clamp - Silikonowe przewody podciśnienia - Program by EcuProject - 335KM i 494Nm Nadwozie: - Lampy przód po II lifcie + BiXenon + żarniki 6000k - Lampy tył po II lifcie - Podszybie poliftowe - Xenon HID 4300k w halogenach - Dokładka zderzaka Cupra R - Osłony słupków w połysku z polifta - Ramiona wycieraczek z polifta - Detailing - Usunięte miejsce na rejestracje Wnętrze: - Tunel z podłokietnikiem - Ringi na zegary - Wskaźnik doładowania i ciśnienia oleju - AutoGauge - zabudowany na słupku + Flock - Flockart - Dekory - Black Piano - Kierownica i gałka obszyta alcantarą, mieszek skórą - Carsdream - Fotele Bimarco Expert + pasy szelkowe OMP Racing 4M - Wywalona kanapa i ori pasy - Półka z zaślepionymi otworami po pasach + oklejona na nowo na czarno Hamulce: - Seria, ale nowa Koła: - Lato: Sportec Mono 10 8,5Jx19 ET35 + Yokohama S-Drive 225/35/19 - Zima: Avus II 7,5Jx17 ET45 + Falken HS439 225/45/17 Zawieszenie: - Zawieszenie gwintowane KW Variant 1 Car Audio: - Głośnik basowy zabudowany w wnęce koła + wzmacniacz Blaupunkt GTA 460 + radio Clarion VZ402E + wygłuszenie drzwi + komplet głośników Hertz Plany: Never ending story... Zdjęcia: Dzień zakupu:
  22. Gracjan odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ale fura Graty
  23. jak facet ma lęk wysokości to nie pojeździ
  24. Dospawane a6 było z tyłu i wyklepane na a4 :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.