Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

***

B L A C K C U R R A N T b y P A R A F

a4b5aufacebyparaf.jpg

Audi A4 (B5) APU 1,8T 150PS quattro - 2000r ebonyschwarz perleffekt Professional Line

Seria:

- ABS

- 2 x el.szyby

- el. lusterka

- klimatronik

- cent. zamek + domykanie szyb z pilota

- trójramienna kierownica - regulowana w dwóch płaszczyznach

- wspomaganie

- tempomat :)

- quattrologo21m2.jpg:good:

- podgrzewane przednie fotele - Q1D = sports front seats

- 4 x Air Bag

- ori felgi 16"

- ori podłokietnik

- radio BLAUPUNKT + 6 głośników

- 1BE :naughty:

c83560137.th.jpgc83560132.th.jpgc83560133f.th.jpgc83560135i.th.jpgc83560139.th.jpg

(zdjęcia zostały zrobione przez sprzedającego, dlatego mają oznaczenia "otomoto.pl")

Powymieniane:

- heble z przodu: klocki i tarcze na "Ate", bo stare tarcze miały bicie przy prędkościach powyżej 150-160km/h

- filtr paliwa (quattro) - całe zdarzenie opisywałem już na forum

- tylnie springi (1BE): prawa pękła, więc wymieniamy komplet - Auto-Viva zarobiła prę groszy :wallbash:

- nowe sprzędło "LUK"

- LEDy SMD HP na zewnątrz

p1010020k.jpg

p1010021c.jpg

dsc01812u.jpg

p1010026boc.jpg

p1010037z.jpg

-...i w środku też LEDy

p1010025xux.jpg

p1010028bwe.jpg

p1010029p.jpg

- radio SONY CDX-GT24

zaje**sty stosunek ceny do jakości i wyglądu; elegancko pasuje do polifta - czrny kolor obudowy, czerwone podświetlenie i białe znaki na wyświetlaczu; wszystko ładnie sie komponuje w kokpicie

dsc01247k.jpg

- zamiana miejscami świateł "STOP" i przeciwmgielnych

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_swiatla_stop_w_miejscu_sw_przeciwmgielnych-t120700.0.html

dsc01842y.jpg

- malowanie ramki grill'a na czarno folia termoplastyczna

dsc01397vj.jpg

dsc01417x.jpg

- usunięcie z tylnej klapy oznaczeń modelu i typu silnika - "Q" zostało

dsc01878nb.jpg

dsc01877x.jpg

- poszła folia na szyby :cool1:

dsc01910.jpg

dsc01900t.jpg

- członkostwo B5 BATTALION :buhaha:logo.png:buhaha:

dsc01915u.jpg

dsc01914p.jpg

- HID H7 6000K - żarnik na metalowej podstawie i slim przetwornice wymiana

dsc01953k.jpg

dsc01955uv.jpg

- z tyłu doszły DEPO CLEAR RED-WHITE czyli FIAT Siena style

dsc01963k.jpg

dsc01951ge.jpg

dsc01959gw.jpg

PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ:

- - nowa i s z e r s z a fela 16" na zimę. Na lato ładny standard 17" albo MAM 18" :kox:

+ - HID H7 6000K

+ - folia na szyby

- - czujka cofki :cool1:

+ - coś z grill'em - wymiana na bezznaczkowy lub malowanie na czarny mat

+ - usunięcie z tylnej klapy oznaczeń modelu i typu silnika - "Q" zostaje

- - może wskaźnik ciśnienia doładowania T :mysli:

+ - LED lampy na tył

- - FMIC Kit :decayed:

- - jeszcze trochę zabawy z LED'ami - np. doświetlenie dojścia do pojazdu w stylu coming/leaving home itp.

* DALSZY PLAN

- tego nie wie nikt :kox:

** LUŹNE FOTKI (AKTUALNE):

IMAG0327.jpg IMAG0401.jpg IMAG0402.jpg IMAG0406.jpg IMAG0467.jpg

kupiłem sobie kieszonkowy zestaw "małego elektronika" i zrobiłem płynne wygaszanie postojówek

VIDEO LED HID B5 - YouTube

kox efekt po zachodzie słońca

Opublikowano

Obnizyc, wieksza felga i bedzie pieknie :good:

Opublikowano

no i jakoś za jasno w tym aucie :gwizdanie:

hidy... itp... jest co robić :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Obnizyc, wieksza felga i bedzie pieknie :good:

Z obniżaniem to musze uważać, bo brama wjazdowa w moim miejscu pracy ma ostry skos i już nie jeden mój kumpel zostawił tam wydech albo podrapał brzuch swojego samochodu.

O 17" też myslałem, ale finanse i zdrowy rozsądek każą mi przełożyc to na dalszy plan.

salata dzieki za szybką reakcje...

Opublikowano
:good:
Opublikowano

1,8T Quattro :decayed: auto :good: wal jak koledzy pisza lekka glebe i 17" minimum :decayed: a zawias zwykły czy 1BE?

Opublikowano

bardzo ladna, bedzie sluzyc

Opublikowano

Piękny sprzęt :oklaski:

czarny sedanik, po II lifcie i jeszcze quattro! :thumbup:

Wnętrze identyczne jak moje :good: z tym ze ja nie mam grzania tyłka :chytry:

Masz racje co do felg - ja tez nie pcham sie w 17-stki poki nasze drogi są jakie są :disgust: max 16" :wink4:

A co do zawiechy to jak masz faktycznie standard 1BA (sprawdź w bagażniku lub książce) to myśle ze z 1BE byłbys zadowolony.

Tylko 2cm niżej i troche sztywniej a różnica w prowadzeniu i wyglądzie spora!

p.s. mozliwe ze za tydzien bede mial do sprzedania 1BE :naughty:

Opublikowano

Brytol ja byłem pierwszy po ten zawias! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Spoko SoMeS, sprawdziłem u siebie w bagazniku i mam 1BE :naughty:

Brytol - dzięki za dogłębną instrukcje i oferte kupna.

Sprzedaj je SoMeS'owi bo widzę, że chłopak się napalił na twoje zawiasy. :wink4:

Opublikowano

Autko miodzio turbo + quattro = cud, miód i orzeszki. Autko świetnie się prezentuje. Felga 17 to według mnie max. Obniżenie jak kto woli, jedni 1 BE drudzy -50mm. Kwestia indywidualna. Życzę bezproblemowego użytkowania. Pozdrawiam

Opublikowano

gdyby nie QUATTRO rzekłbym bliźniak :):good:

Opublikowano

Autko miodzio jeszcze :quattro:

Gratulacje dobrego zakupu :hi: :hi:

Opublikowano

sprawdziłem u siebie w bagazniku i mam 1BE :naughty:

myśle że każde B5 quattro ma w standardzie 1BE :cool1:

Brytol - dzięki...

:good:

Opublikowano

No,autko :good: tez będę szukał następnej w :quattro: no i oczywiście 1.8T

Opublikowano

faje autko-myślę czy by mojego na taki silniczek nie zamienić :evil: -tylko może w skórze jeszcze. fajna wersja bravo :good: :good: :good: :good: :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

faje autko-myślę czy by mojego na taki silniczek nie zamienić :evil: -tylko może w skórze jeszcze. fajna wersja bravo :good: :good: :good: :good: :good:

Prowodzenia bracie!

Ja też szukałem ze skórą (i mogłem wtedy nawet zrezygnować z Quattro) :no:

1,8T w dobrym stanie i z fajnym wyposarzeniem to naprawdę rodzynek w zmotoryzowanym świecie.

No ale, ja swoją już mam - teraz trzymam kciuki za twój udany zakup (bo w końcu jesteśmy w jednym klubie i pchamy podobne wózki) :wink4:

Powodzonka w poszukiwaniach.

Najświeższe foto mojej A4

dsc011002.jpg

Opublikowano

Zmien ramki pod tablice, na wiadomo jakie.. :naughty:

Ten chrom nie jest fajny :)

Opublikowano
  • Autor

Narazie jest po ptakach...

Ale jak tylko chrom (czyli nikiel) zaczną mi schodzić z tych ramek to będą A4.klub.pl :naughty:

Zastanawiam się też poważnie nad HID xenon'ami. Widziałem komplet za 200 PLN do soczewek H7 z półroczną gwarancja na przetwornice... :mysli:

Pytanie tylko czy nie jest to ryzyko - szkoda kasy na coś MADE IN CHINA albo na coś przez co będę musiał wymieniać lampy.

Opublikowano

Na alle mozna ustrzelic ori hidy z s4 w calkiem dobrej cenie..... pt nie 200pln.... ale za 450 pln widzialem ostatnio komplet :good: A zawsze to ori. Jeżeli ma to byc cos innego to min. gwar. to 1 rok na przetwornice pol roku na zarnik.

Quattro w tym silniku robi robote :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.