Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Parafeo cyknij fotkę całego auta a nie tylko drzwi bo chcę coś porównać

Odezwij się jak bedziesz w rejonie WPR to zobaczysz live :>

wpadaj wkońcu na browar do WGM :kox:

Do WGM to latam tylko jak się połamie - szpital J.P.II - pozdrowienia dla ortopedii :kox:

:polew:

No no furka Panie .... bez oznaczeń fajnie się dupka prezentuje :gwizdanie: :kox:

Aaa... dziękować :notworthy::rolleyes:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 22:25_________________________________________________ :kox:

Dzisiaj na tył doszły CLEAR'y RED-WHITE od DEPO

a z przodu w ori soczewce mam od dzisiaj 6000K !!!

W KOŃCU ZNALAZŁEM HID, KTÓRY SAM Z SIEBIE OSZUKUJE FIS

dodatkowo przetwornice typu SLIM :naughty:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

A to HID Ci wywalał bład na Fisie :mysli::shocked: dziwne

Ale plus że w końcu załozyłes te zenony :good:

Opublikowano
  • Autor

A to HID Ci wywalał bład na Fisie :mysli::shocked: dziwne

Ale plus że w końcu załozyłes te zenony :good:

Przecież Ci o tym mówiłem na nano spocie w LRY...

BTW: Ważne, że 6000K robi robotę :naughty:

Opublikowano

A to HID Ci wywalał bład na Fisie :mysli::shocked: dziwne

Ale plus że w końcu załozyłes te zenony :good:

Przecież Ci o tym mówiłem na nano spocie w LRY...

BTW: Ważne, że 6000K robi robotę :naughty:

:embarrassed: zapomniałem, ale to i tak nie zmienia faktu ze dziwna sprawa z tym twoim Fisem :co:

Opublikowano
  • Autor

A to HID Ci wywalał bład na Fisie :mysli::shocked: dziwne

Ale plus że w końcu załozyłes te zenony :good:

Przecież Ci o tym mówiłem na nano spocie w LRY...

BTW: Ważne, że 6000K robi robotę :naughty:

:embarrassed: zapomniałem, ale to i tak nie zmienia faktu ze dziwna sprawa z tym twoim Fisem :co:

A co w tym dziwnego...?

Opublikowano

A to HID Ci wywalał bład na Fisie :mysli::shocked: dziwne

Ale plus że w końcu załozyłes te zenony :good:

Przecież Ci o tym mówiłem na nano spocie w LRY...

BTW: Ważne, że 6000K robi robotę :naughty:

:embarrassed: zapomniałem, ale to i tak nie zmienia faktu ze dziwna sprawa z tym twoim Fisem :co:

A co w tym dziwnego...?

Dziwne pod tym wzgledem że w zadnym polifcie nie zauwazyłem problemów z HIDami a u nas prawie same polifty na spotach :decayed: a problemy z HID i ledami były zawsze w B6

Opublikowano
  • Autor

A to HID Ci wywalał bład na Fisie :mysli::shocked: dziwne

Ale plus że w końcu załozyłes te zenony :good:

Przecież Ci o tym mówiłem na nano spocie w LRY...

BTW: Ważne, że 6000K robi robotę :naughty:

:embarrassed: zapomniałem, ale to i tak nie zmienia faktu ze dziwna sprawa z tym twoim Fisem :co:

A co w tym dziwnego...?

Dziwne pod tym wzgledem że w zadnym polifcie nie zauwazyłem problemów z HIDami a u nas prawie same polifty na spotach :decayed: a problemy z HID i ledami były zawsze w B6

Ledy od początku pracowały u mnie idealnie. natomiast po podpięciu "pierwszego-lepszego" zestawu HIDów FIS pokayzwał spaloną żarówkę świateł mijania

Poza tym moje B5 to jedna z ostatnich w 2000 roku - może to ma jakiś wpływ... :mysli:

Opublikowano

ch.owe ledy zakladales :naughty:

Opublikowano

PARAF - bardzo ładne autko :good: chociaż te lampy tylne... :rolleyes: i szkoda, że antena w błotniku.

Fajnie dopasowałeś kolor licznika do radia :good:

Opublikowano
  • Autor

ch.owe ledy zakladales :naughty:

ch.owe to ty półośki miałeś, bo szybko się ukręcały :naughty:

PARAF - bardzo ładne autko :good:

:notworthy:

szkoda, że antena w błotniku.

dobrze jest, bo będę miał bazę pod antenę CB zamiast naklejać jakieś tam magnesy na karoserię

Opublikowano

ch.owe ledy zakladales :naughty:

ch.owe to ty półośki miałeś, bo szybko się ukręcały :naughty:

PARAF - bardzo ładne autko :good:

seryjne nie daja rady przy takiej mocy :polew:

Opublikowano
  • Autor

ch.owe ledy zakladales :naughty:

ch.owe to ty półośki miałeś, bo szybko się ukręcały :naughty:

PARAF - bardzo ładne autko :good:

seryjne nie daja rady przy takiej mocy :polew:

bo to ośka :sick3:

Opublikowano

- 1.8T GTRS Eliminator Hardware Kit :kox:

Opublikowano
  • Autor

:wtf:

:shocked:

Opublikowano

:wtf:

:shocked:

turbo Gregora po 45.000 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:wtf:

:shocked:

turbo Gregora po 45.000 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Pier**le, skoro takie rzeczy się dzieją to ja zostaję przy serii

Opublikowano

Pier**le, skoro takie rzeczy się dzieją to ja zostaję przy serii

niekoniecznie - K04 to dobra alternatywa :good: +/- 230KM powinno wystarczyć , nie ???

Opublikowano

najlepiej to wsadz od AFNa i bedzie duzo lepiej :good:

Opublikowano

koledzy, bo wszystkie ELIMINATORY to syf :gwizdanie:

zapodajcie sobie K04-15 albo GT28rs i będzie dobrze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

+/- 230KM powinno wystarczyć , nie ???

no raczej :jerk:

dwójka z przodu (2xxKM) to już dla mnie kox :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.