Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Same plusy, nie będę powtarzał za innymi - oby służyła bezawaryjnie. :good:

Opublikowano

Jak dla mnie nic dodać nic ująć po prostu piękna :good:

No może tylko felga ładniejsza :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Kolejne fotki...

Tym razem nowe mocne postojówki LED W5W oraz nowe podświetlenie tablicy rej. :naughty:

http://img29.imageshack.us/gal.php?g=p1010020k.jpg

p1010020k.jpg

p1010021c.jpg

p1010024b.jpg

p1010026boc.jpg

p1010037z.jpg

p1010038v.jpg

Teraz musze znaleść jakiś dobry zestaw HID xenon H7... :mysli:

Jakieś sugestie...? :wink4:

Opublikowano

Panowie, 17' to naprawdę nie jest max, nie ma się czego obawiać.

Takie opinie rozsiewają chyba osoby, które nigdy nie jeździły na dużych felgach lub są milośnikami maksymalnego komfortu.

Po przejściu z 15' na 18' nie odczułem spadku komfortu (pomijam podjeżdżanie pod krawężniki, ale chociażby ze względy na zawieszenie powinno się tego dokonywać ostrożnie).

Bardziej słychać zapadnięte studzienki - jedyny minus.

A samochodzik :good:

Q :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

bardzo fajna, graty

Opublikowano
HID xenon

kolego hid i xenon to to samo ;P

więc nie musisz pisać hid xenon :) Zakładaj jakieś lepsze koło 300zł żebyś nie żałował

Autko śliczne i Q

Opublikowano

Piękna fura- silnik malina. Niech służy.

Opublikowano

fura na super wypasie :good: dawaj xene

a z radyjek poszukaj starszej Alpiny bądz clariona , bo te nowe to kiblowate z deka :wallbash:

masz może Bose?

Opublikowano
  • Autor
:no: Niestety johnybravo 6 głośników w serii ale nie BOSE.
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Zimne oświetlenie wnętrza, czyli FULL LED pod sufitem...

:naughty:

p1010008q.jpg

p1010025xux.jpg

p1010028bwe.jpg

p1010029p.jpg

Opublikowano

:good:ladnie sie prezentuje gratulacje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

... i oczka mojej niuni...

:wink4:

p1010017tjw.jpg[br]Dopisany: 16 Sierpień 2009, 09:28_________________________________________________

fura na super wypasie :good: dawaj xene

A4 po II lifcie -> FIS ocipieje po podpięciu HID'ów

Opublikowano

Zimne oświetlenie wnętrza, czyli FULL LED pod sufitem...

:naughty:

p1010008q.jpg

p1010025xux.jpg

Bez obrazy kolego, ale do tak ładnego auta taj marki takie oświetlenie "na zimno" czyli niebieska cepelia, to dla mnie szczyt bezguścia. Trzeba było kupić golfa 3 i tam montować te lampki choinkowe "made by China", żeby udawał golfa o mało co IV. Poza tym ładne auto kupiłeś, bylebyś go za bardzo nie zepsuł.

Opublikowano
  • Autor

Zimne oświetlenie wnętrza, czyli FULL LED pod sufitem...

:naughty:

p1010008q.jpg

p1010025xux.jpg

Bez obrazy kolego, ale do tak ładnego auta taj marki takie oświetlenie "na zimno" czyli niebieska cepelia, to dla mnie szczyt bezguścia. Trzeba było kupić golfa 3 i tam montować te lampki choinkowe "made by China", żeby udawał golfa o mało co IV. Poza tym ładne auto kupiłeś, bylebyś go za bardzo nie zepsuł.

Wewnątrz mojej :a4fan:NIE MA ŻADNEJ niebieskiej diody. Wszystkie sa BIAŁE - w wiekszości SMD.

Powyższe foty nie oddają tego tak, jak to w rzeczywistości sie prezentuje.

P.S.: "Nie chodzę w golfach" :tongue4:

Opublikowano

ile dałeś za to cacko? i skąd jest ?

Opublikowano
  • Autor

439px-Swiss-coat_of_arms.svg.png

23.100 PLN zbite z 24.900

kupione na blachach PL

Opublikowano

a kupiłeś już na polskich blachach ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.