Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Większa fela i ja bym już nic na zew. nie zmieniał :gwizdanie:

Dlaczedo mówisz, żebym "powiększył" fele skoro sam nie chcesz tego zrobić u siebie...? :cool1:

Opublikowano

Większa fela i ja bym już nic na zew. nie zmieniał :gwizdanie:

Dlaczedo mówisz, żebym "powiększył" fele skoro sam nie chcesz tego zrobić u siebie...? :cool1:

U mnie to nieco inna historia, bo A4 idzie na sprzedaż, po wakacjach planuje kupić A4 1,8 T i wtedy tego dokonam, poza tym tutaj można wypisywać porady, a że ja bym tak zrobił na Twoim miejscu to napisałem. :)

Opublikowano
  • Autor

Większa fela i ja bym już nic na zew. nie zmieniał :gwizdanie:

Dlaczedo mówisz, żebym "powiększył" fele skoro sam nie chcesz tego zrobić u siebie...? :cool1:

U mnie to nieco inna historia, bo A4 idzie na sprzedaż, po wakacjach planuje kupić A4 1,8 T i wtedy tego dokonam, poza tym tutaj można wypisywać porady, a że ja bym tak zrobił na Twoim miejscu to napisałem. :)

Spoko :cool1:

Opublikowano

Bardzo ładna ta Twoja a4. Czarny grill :good:

Kolor chyba jak mój więc tak sobie mniej więcej patrzę jak spryski będą u mnie wyglądać :wink4:

Brakuje tylko większej felgi i dużego lusterka (prawego).

Opublikowano

(mam nadzieję, że syn)

Mam cichą nadzieję, że też syn :D :D

pitolicie , nie ma to jak córa :good:

zawsze za starym idzie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

(mam nadzieję, że syn)

Mam cichą nadzieję, że też syn :D :D

pitolicie , nie ma to jak córa :good:

zawsze za starym idzie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A wiesz co jest w tym wszystkim najzabawniejsze...?

Już dwóch lekarzy (tych dowcipnych) powiedziało mi i żoneie, że na ich oko to na ok. 70% CÓRKA :kox:

Mamy już maj, więc pod koniec miesiąca będę wiedział co mi sie urodzi...[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 22:32_________________________________________________

Brakuje tylko większej felgi i dużego lusterka (prawego).

Wszystko w swoim czasie...

więcej patrzę jak spryski będą u mnie wyglądać :wink4:

...a będą też działały tak jak u mnie? :kox:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 22:35_________________________________________________

Czarny grill :good:

Narazie to tylko czrny szprej, ale mam w planie poprawić go folią termoplastyczną...

Zobaczymy jak to wyjdzie. Czekam na foll z allegro... :wallbash:

Opublikowano

Tylko zaślepki masz?

Ja planuję mieć działające, dziś nawet zbiorniczek pod spryski kupiłem.

Opublikowano
  • Autor

Tylko zaślepki masz?

NO CO TY ?!

Wszystko działa jak należy :>

Szkoda tylko, że jak za często walisz płynem po lampach, to momentalnie musisz napełniać zbiornik...

Cóż, taki urok tych Audiczek...

dziś nawet zbiorniczek pod spryski kupiłem.

:good:

zapytam z ciekawosci ile dałeś?

Opublikowano

Szkoda tylko, że jak za często walisz płynem po lampach, to momentalnie musisz napełniać zbiornik...

:blink: A to lanie po tych lampach coś daje? :) Bo mi się wydaje że średnio... I to nie urok Audiczek tylko w każdym aucie pompka od sprysków pobiera więcej płynu :wink4: A jak się ma to podpięte pod manetkę razem ze spryskiwaczem szyb to czasami niepotrzebnie się leje płynem po lampach... Dlatego ja mam oddzielny guziczek :cool1:

Opublikowano

Kojarzyło mi się, że nawet wstawiałeś filmik jak te spryski działają ale nie jestem pewien.

Zapłaciłem za zbiorniczek 40zł na szrocie :naughty:, spryski już zamówione. Więc jak dojdą to biorę się za montaż.

Opublikowano
  • Autor

Kojarzyło mi się, że nawet wstawiałeś filmik jak te spryski działają ale nie jestem pewien.

:wtf:

Zapłaciłem za zbiorniczek 40zł na szrocie :naughty:, spryski już zamówione. Więc jak dojdą to biorę się za...

:good: :oklaski:

...montaż.

Zabawne, mój kumpel tak mówi jak jedzie coś :sex:

Opublikowano

Filmik wstawiał kolega z forum, który ma chyba najbardziej zrezane B4 w Polsce :D .

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj się troche się nudziłem, więc postanowiłem usunąć z klapy bagaznika oznaczenia...

dsc01877x.jpg

Quattro zostało na miejscu :naughty:

Opublikowano

no niestety i tu albo nie ma nic albo wszytko, teraz to q wygląda nie bardzo :kox:

Opublikowano

super autko

dobry "silniczek"

niech służy

fajny kolorek

czarny to czarny :good:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

no niestety i tu albo nie ma nic albo wszytko, teraz to q wygląda nie bardzo :kox:

Mi pasuje i tylko to się liczy :>

super autko

dobry "silniczek"

niech służy

fajny kolorek

czarny to czarny :good:

:hi:

Oryginalna wypowiedź :polew: - dzieki :notworthy:

Opublikowano

fajnie, że zostawiłeś znaczek q :good:

zorientowani wiedza o co biega :wink4:

hhacek tez tak zrobił w swoim ex 2.8q i fajnie wyglądało

Opublikowano
  • Autor

fajnie, że zostawiłeś znaczek q :good:

zorientowani wiedza o co biega :wink4:

:good:

:notworthy:[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 13:11_________________________________________________Kolejny mod: Almoast All Windows Tinted

PIXI, Marcin - dzięki za pomoc

wkrótce w pierwszym post'cie foto.... już są :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Parafeo cyknij fotkę całego auta a nie tylko drzwi bo chcę coś porównać :good: i wpadaj wkońcu na browar do WGM :kox:

Opublikowano

Kolejny mod: Almoast All Windows Tinted

PIXI, Marcin - dzięki za pomoc

No problemo :good:

No no furka Panie .... bez oznaczeń fajnie się dupka prezentuje :gwizdanie: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.