Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@miczek.mk

widziałeś kiedyś diode?

@PARAF1982

dobra cena jak za tak ładny egzemplarz

Opublikowano

..z półroczną gwarancja na przetwornice... :mysli:

Takie bzdury to sobie można pisać :) Pamiętaj, ze ustawodawca chroni zakupiony przez Ciebie produkt przez 12 miesięcy - tytułem rękojmi. (Rękojmia dot. sprzedawcy // gwarancja - producenta). Więc tak czy siak przez rok możesz domagać się nazwijmy to "gwarancji" od sprzedającego.

Tylko kup od jakiegoś sklepu, a nie od KOWALSKIEGO. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Myślałem o tym -> http://www.kimoto.pl/xenon.html,

ale Tosik mi powiedział, że FIS w moim A4 zacznie waziować od zestawu HID...

...czyli narazie daje sobie spokój.

Opublikowano

Nie powinien Ci Fis wariować, dopiero w B6 zaczał sie ten cyrk :gwizdanie:

Oświetlenie wnetrza tak jak u mnie :good: pierwsza klasa :kox: :kox: , nie ma porównania do ori żarówek, jest o wiele jasniej :kox: w oswietleniu nóg lepiej sprawdza sie jakiś moduł(z emulatorem normalnej żarówki), albo dioda smd umieszczona pod kątem 90stopni :rolleyes:

ps. zrób porządek w pierwszym poscie prezentujacym :a4fan::wink4:

Opublikowano
  • Autor

ps. zrób porządek w pierwszym poscie prezentujacym :a4fan::wink4:

DONE!

Opublikowano

Ładna maszynka :kox: Kiedy można ją zobaczyć w LU? :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kolega często w LU? Czy tylko czasami? Może na spocika wpadniesz? :wink4:

Mam na oku forum spotów LUB i jak termin spotu pokryje sie z moim terminem pobytu w LU - to wpadnę do Was.

[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 20:17_________________________________________________M a m n o w e h e b l e ! ! !

_091335_logo_ate.jpg

Opublikowano

Piękna sztuka ;)

kolor, silnik, quattro - :kox:

Do szczęscie jeszcze tylko bym widział jakąś fajną felge :good:

Opublikowano
  • Autor

Do szczęscie jeszcze tylko bym widział jakąś fajną felge :good:

Na wiosnę :naughty:

Opublikowano

eleganckie wozidlo :good:

Opublikowano

Kolega często w LU? Czy tylko czasami? Może na spocika wpadniesz? :wink4:

Mam na oku forum spotów LUB i jak termin spotu pokryje sie z moim terminem pobytu w LU - to wpadnę do Was.

[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 20:17_________________________________________________M a m n o w e h e b l e ! ! !

_091335_logo_ate.jpg

czyli zwykła d*pa

zainwestuj w 312mm i dobra tarcze :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zainwestuj w 312mm i dobra tarcze :naughty:

Next time :good:

Opublikowano

:hi:Witam!

Szukałem, szukałem i znalazłem.

Oto moja A4 B5 -> 1,8 Turbo Quattro 2000r.

c83560137.jpg

Później zacznę poprawiać wygląd mojej czwóreczki...

Ale co w niej poprawiać? :mysli: PRZECIEZ TO A4 !!! :naughty:

Popraw kolego literkę T w oznaczeniu na klapie tylnej bo się lekko odchyliła, żeby nie było niepotrzebnych domysłów.

Ale auto ładne.

Szerokości ...

Opublikowano
Popraw kolego literkę T w oznaczeniu na klapie tylnej bo się lekko odchyliła

gdzie ty widzisz jakies odchylenie :mysli:

Opublikowano
  • Autor
Popraw kolego literkę T w oznaczeniu na klapie tylnej bo się lekko odchyliła

gdzie ty widzisz jakies odchylenie :mysli:

Właśnie. Wszystko jest równo i prosto.

:przebiegly:

A foto to tylko foto.

Opublikowano

ciekawe kto ma odchylenia :polew:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe kto ma odchylenia :polew:

Aaa... zgadnij :cool1:

Opublikowano

quattro to jest to, szczegolnie zima :good:

Opublikowano

Pogratulować autka, mucha nie siada :oklaski: :quattro:

Opublikowano
  • Autor

quattro to jest to, szczegolnie zima :good:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Pogratulować autka, mucha nie siada :oklaski: :quattro:

:notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.