Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na K04 szykuj +/- 1000$ :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

na K04 szykuj +/- 1000$ :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:wallbash:

żeby kupić turbo, będę musiał sprzedać samochód

tylko jak będę bez auta to do czego wsadzę K04...? :mysli:

DO ODKURZACZA !!! :good:

:polew:

Opublikowano

na K04 szykuj +/- 1000$ :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a to dopiero poczatek :gwizdanie:

Opublikowano

na K04 szykuj +/- 1000$ :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a to dopiero poczatek :gwizdanie:

w jego wypadku tak , ja czy Ty mozemy zakładać w tym momencie , "osprzęt" jest :kox:

Opublikowano

na K04 szykuj +/- 1000$ :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a to dopiero poczatek :gwizdanie:

w jego wypadku tak , ja czy Ty mozemy zakładać w tym momencie , "osprzęt" jest :kox:

u mnie jeszcze jednej ICka brakuje :disgust:

Opublikowano

+/- 230KM powinno wystarczyć , nie ???

no raczej :jerk:

dwójka z przodu (2xxKM) to już dla mnie kox :kox:

niektorym po samym programie wychodzi 2xx :gwizdanie:

Opublikowano

+/- 230KM powinno wystarczyć , nie ???

no raczej :jerk:

dwójka z przodu (2xxKM) to już dla mnie kox :kox:

niektorym po samym programie wychodzi 2xx :gwizdanie:

zwłaszcza na południu maja takie za***iste hamownie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

+/- 230KM powinno wystarczyć , nie ???

no raczej :jerk:

dwójka z przodu (2xxKM) to już dla mnie kox :kox:

niektorym po samym programie wychodzi 2xx :gwizdanie:

zwłaszcza na południu maja takie za***iste hamownie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

po prostu na poludniu sa zadbane i niekatowane :tongue4:

Opublikowano

+/- 230KM powinno wystarczyć , nie ???

no raczej :jerk:

dwójka z przodu (2xxKM) to już dla mnie kox :kox:

niektorym po samym programie wychodzi 2xx :gwizdanie:

zwłaszcza na południu maja takie za***iste hamownie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

po prostu na poludniu sa zadbane i niekatowane :tongue4:

taaaaa

Opublikowano
  • Autor

+/- 230KM powinno wystarczyć , nie ???

no raczej :jerk:

dwójka z przodu (2xxKM) to już dla mnie kox :kox:

niektorym po samym programie wychodzi 2xx :gwizdanie:

zwłaszcza na południu maja takie za***iste hamownie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

po prostu na poludniu sa zadbane i niekatowane :tongue4:

taaaaa

Też mi się nie wydaje, że na samym programie mozna z seryjnego osprzetu wyciągnąć 2XXKM

:disgust:

Opublikowano

Też mi się nie wydaje, że na samym programie mozna z seryjnego osprzetu wyciągnąć 2XXKM

:disgust:

nie słuchaj egona , na 100% ma wiekszą suszarke , pewnie K03-s , na seryjnych gratach ciężko wyciągnąć 200KM

Ciebie jeszcze daleka droga czeka chłopcze Tip, fmic, ITG.......

Opublikowano
  • Autor

Też mi się nie wydaje, że na samym programie mozna z seryjnego osprzetu wyciągnąć 2XXKM

:disgust:

nie słuchaj egona , na 100% ma wiekszą suszarke , pewnie K03-s , na seryjnych gratach ciężko wyciągnąć 200KM

Ciebie jeszcze daleka droga czeka chłopcze Tip, fmic, ITG.......

Z tego co pamiętam, to ty też zaczynałeś od podstaw tzn. od seri

:naughty:

a teraz...

:kox:

Opublikowano

on robi dobry podklad, tobie tez tak radze :cool1:

Opublikowano
  • Autor

on robi dobry podklad, tobie tez tak radze :cool1:

A dołożysz mi $$$ na mody...?

:naughty:

BTW:

Jak już zacznę dłubać to na pierwszy ogień idą:

- heble 312 (do tego pewnie 17")

- FMIC (bo turbo lubi zimne powietrze)

Opublikowano

bierz odrazu 18" :good:

Opublikowano

Z tego co pamiętam, to ty też zaczynałeś od podstaw tzn. od seri

:naughty:

a teraz...

:kox:

oczywiście ze tak , chcialbym zebys nie popełnił błędu z kolejnoscią modów , przeważnie wszyscy zaczynaja od softu a dopiero potem Tipy , TestPipe'y , Fmice , Stożki itp.

Przede wszystkim 1.8T musi mieć czym oddychać , trzeba je maksymalnie odetkać zarówno na dolocie (ITG , Tip , Fmic) jak i na wylocie (Test Pipe , ewentualnie wyciecie środkowego tłumika)

Dopiero na końcu jest przejażdżka na zrobienie programu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Heble tak jak piszesz też są bardzo ważne , mam zamiar w najbliższym czasie coś u mnie również zmienić

Opublikowano

on robi dobry podklad, tobie tez tak radze :cool1:

A dołożysz mi $$$ na mody...?

:naughty:

BTW:

Jak już zacznę dłubać to na pierwszy ogień idą:

- heble 312 (do tego pewnie 17")

- FMIC (bo turbo lubi zimne powietrze)

nikt ci nie kazde od razu wrzucac 10k $ :wink4:

Opublikowano
  • Autor

oczywiście ze tak , chcialbym zebys nie popełnił błędu z kolejnoscią modów , przeważnie wszyscy zaczynaja od softu a dopiero potem Tipy , TestPipe'y , Fmice , Stożki itp.

Przede wszystkim 1.8T musi mieć czym oddychać , trzeba je maksymalnie odetkać zarówno na dolocie (ITG , Tip , Fmic) jak i na wylocie (Test Pipe , ewentualnie wyciecie środkowego tłumika)

Dopiero na końcu jest przejażdżka na zrobienie programu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Heble tak jak piszesz też są bardzo ważne , mam zamiar w najbliższym czasie coś u mnie również zmienić

Ależ ojcze, ja o tym doskonale wiem :wink4:

on robi dobry podklad, tobie tez tak radze :cool1:

A dołożysz mi $$$ na mody...?

:naughty:

BTW:

Jak już zacznę dłubać to na pierwszy ogień idą:

- heble 312 (do tego pewnie 17")

- FMIC (bo turbo lubi zimne powietrze)

nikt ci nie kazde od razu wrzucac 10k $ :wink4:

Ale Ty mógłbyś mi wrzucić 1000$ do auta :naughty:

sprzedaj karetke :kox::naughty:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 20:07_________________________________________________

bierz odrazu 18" :good:

na polskie drogi...? :wallbash:

wolę za***rdalać na 16" niz się lansowac na 18" :cool1:

Opublikowano

nie jest tak źle :decayed:

Opublikowano

17" jest optymalne, 235 opony i trzyma w zakretach niestety gorzej w koleinach :thumbdown:

jakbym sprzedal karetke to bym RS4 1000KM+ jezdzil :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.