Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Autko cacy widziałem oglądałem i jest cool :hi: Paraf tylko tego felunku brak min" 18" :kox:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Autko cacy widziałem oglądałem i jest cool :hi: Paraf tylko tego felunku brak min" 18" :kox:

Dzięki.

A jak poczytasz cały wątek, to dowiesz się, że fele będą na wiosnę - no chyba, że coś mi wyskoczy z portfela...[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 16:58_________________________________________________No i wykrakał !!!

:wallbash: FUCKING DWUMAS :wallbash:

1 kilo złotych w plecy - nowe fele musza poczekać ;([br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 15:11_________________________________________________Zrobione. :naughty: Ale 1250 zeta w plecy :wallbash:

Opublikowano

Parafa a jakie dokładnie miałeś objawy padającego dwumasu??

Opublikowano
  • Autor

Parafa a jakie dokładnie miałeś objawy padającego dwumasu??

Sprzęgło brało pod sufitem :polew:

Opublikowano

takiej lali szukałem tylko w avancie :slina:

Opublikowano

hmmmm bo ja mam ostatnio jakieś dziwne drżenia przy niskich prędkościach obrotowych a poduszki silnika są git.

Rozmawiałem dziś z kumplem ze Szwajcarii i namawia na kolejny przyjazd po auto :)

zastanawiam się czy może nie pojechać i nie poszukać jakiegoś avanta z 1.8T i quatro

Opublikowano

jak by mi ktoś taką lalę znalazł rok temu :decayed: a tak jest 1,9

Opublikowano
  • Autor

takiej lali szukałem tylko w avancie :slina:

this bitch is mine :evil:

hmmmm bo ja mam ostatnio jakieś dziwne drżenia przy niskich prędkościach obrotowych a poduszki silnika są git.

Może się okazać, że będziesz musiał przygotować 2.000 papiera na naprawę :wallbash:

ze Szwajcarii

to tak jak jak mój - zapomnij o regulacji poziomu świateł mijania - no chyba, że ustrzelisz coś z ori xenonami...[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:50_________________________________________________

jak by mi ktoś taką lalę znalazł rok temu :decayed: a tak jest 1,9

No widzisz, a ja właśnie niecały rok temu ja kupiłem :naughty: - poważnie - to mój króliczek wielkanocny :gwizdanie:

Opublikowano

sedana miałem nagranego i to 180kę, ale sedana nie chciałem.... teraz jest "mocny" diesel

Opublikowano
  • Autor

sedana miałem nagranego i to 180kę, ale sedana nie chciałem.... teraz jest "mocny" diesel

Chyba nie narzekasz...

Opublikowano

moje autko też ze Szwajcarii i już pół roku tłucze się po polskich dziurach wrrr

i jakoś mnie kusi czy go nie opchnąć i nie pojechać po avanta :) bo dzieciątko w drodze i miejsca trochę więcej by się przydało

Opublikowano
Chyba nie narzekasz...

no szczerze nie, ale myślę o powrocie do mocnej benzyny :kox:

Opublikowano
  • Autor

moje autko też ze Szwajcarii i już pół roku tłucze się po polskich dziurach wrrr

i jakoś mnie kusi czy go nie opchnąć i nie pojechać po avanta :)bo dzieciątko w drodze i miejsca trochę więcej by się przydało

No to mamy niezłe synchro - ja we wrześniu będę pierwszy raz w życiu OJCEM :banan3::drunk::buhaha::banan2::radocha::yeee:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 23:01_________________________________________________

Chyba nie narzekasz...

no szczerze nie, ale myślę o powrocie do mocnej benzyny :kox:

DOKŁADNIE :good:

TDi jest dla seniorów

500x375.aspx

bez urazy

Opublikowano

To moje dzieciątko :)

Synchro niezłe rzeczywiście bo i ja we wrześniu :)

img6404r.jpg

Opublikowano
  • Autor

:oklaski: No bracie, OWACJA NA STOJĄCO i galon wódy !!!

Opublikowano

a wzajemnie :D:good:

Opublikowano
  • Autor

a wzajemnie :D:good:

Wnioskując po zdjęciach USG, to mój (mam nadzieję, że syn) będzie troszkę młodszy...

Opublikowano

My mamy termin w okolicy 21 września.

Mam cichą nadzieję, że też syn :D :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj (tzn. wczoraj) ramka na grill'u dostała nowy kolorek :naughty:

Miał być czarny mat , ale się rozmyśliłem

Wybrałem coś w stylu czerni fortepianowej, ale farbą w spray'u nie uzyskałem właściwej głębi koloru...

dsc01397vj.th.jpg

Mimo to z efektu końcowego jestem zadowolony... a o to chyba chodzi.[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 22:36_________________________________________________Szybki foto seszyn z trasy - fotki z parkingu na stacji benzynowej :naughty:

dsc01425f.th.jpg dsc01424sz.th.jpg dsc01422cv.th.jpg

Opublikowano

Większa fela i ja bym już nic na zew. nie zmieniał :gwizdanie:

Ładny samochodzik, powodzenia :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.