Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Wydech na ziemi, sondy wykręcone. Precaty były pełne, większość wydechu idzie na złom, zostaje jedynie końcowy tłumik, jest jak nowy ( do sprzedania ). Jutro już trochę przyjemniejsza robota bo składanie całości i niepewność przed efektem końcowym [br]Dopisany: 08-04-2011, 21:53:53_________________________________________________Wydech na aucie, po 17 godzinach wkońcu siedzi, zostało kilka poprawek. Niestety nie jest taki plug and play jak się mogło wydawać, sporo rzeźby jest. Dźwięk bardzo miło mnie zaskoczył, w środku jest bardzo przyjemnie a na zewnątrz już dość głośno, tak jak powinno być Jak już uporam się ze wszystkim to porobię jakieś filmiki. Kilka zdjęć, nie było nawet czasu dokładnie wszystko fotografować: Sorry za jakość ale fotki robione w ciemnym garażu i telefonem.
  2. Okaże się po montażu [br]Dopisany: 01-04-2011, 21:39:13_________________________________________________Downpipe:
  3. Chce mieć wentylator od klimy, poza tym nie mam zamiaru robić srylion koni dlatego nie potrzebuje tego, po programie jak będzie około 300 i 480NM będę zadowolony.
  4. Kolega na doładowaniu 1,0 miał 323KM, coolery seryjne. Myśle że 330 do osiągnięcia. Ja jak będę zmieniał to na SMIC-e z RS4. FMIC raczej odpada.
  5. Ciekawy jestem co by wyszło na hamowni, jaki masz program ? Gotowiec ?
  6. Moskal, jedź na hamownie Jestem ciekawy wyniku, przy tym doładowaniu powinno być jakieś 330KM.
  7. Mega jestem zaskoczony pozytywnie. Sid był tak łaskawy że zabrał to ze sobą i obejrzałem to sobie na spokojnie zanim wziąłem, powiem tyle, za taką cenę nic lepszego nie kupisz. Tu ma koleś to samo założone:
  8. Jednak tak Muszę kupić jeszcze plecionki i dwie obejmy. Nakrętki, opaski i inne badziewia zamówione w aso, będą na czwartek. Muszę jeszcze kupić szerokie cybanty i owinąć DP. Prawdopodobnie w przyszly piątek montaż.
  9. Kolejny drobiazg już czeka:
  10. Lepiej wyważyć niż potem się wkur..... że bije kierownica
  11. Większa gleba raczej już odpada, po pierwsze i tak już szoruję wydechem przy wyjeżdżaniu z domu a poza tym czasami trzeba też trochę podeptać i za duża gleba przeszkadza :gwizdanie:
  12. To już trzeba z pretensjami do Dawida Miał tylko takie
  13. Auto nie posiada czegoś takiego jak sterownik wentylatorów ? Sam walczę u siebie z wentylatorami i właśnie problem leży po stronie sterownika.
  14. Mam zamiar też coś takiego zrobić ale malować pistoletem Jak dasz koło 4 warstw klaru to powinno być idealnie
  15. Na moje oko to do 10cm gleby trochę brakuje chyba.... albo to wina zdjęć :gwizdanie:
  16. Pistolet [br]Dopisany: 11-03-2011, 22:35:40_________________________________________________Kilka drobnych zmian a dokładnie: ręczny w skórze, wskaźnik doładowania na desce zamiast w kratce nawiewu i odnowione felgi z letnimi oponami Zdjęcia:
  17. Ładnie ,ładnie Jak dasz radę to pomierz odległość od ziemi do nadkola w linii prostej, oczywiście w równym miejscu
  18. Jak ty jeździsz to ja nie wiem :gwizdanie: Musisz mieć tam dobre drogi i brak progów zwalniających Ori kubełki to ja miałem zanim założyłem Recaro wiec dziekuje od błotnika do ziemi 59 z przodu , z tyłu nie mierzyłem Jak ty jeździsz to ja nie wiem Jak po wycięciu tego tłumika ?
  19. a co masz ???? Ori kubełki ale nie recaro, ta sama kolorystyka Mogę ci w gratisie dorzucić komplet siedzeń ori, takie taborety PS: Jakie masz odległości od ziemi do błotników w linie prostej ?
  20. Moskal, nie chcesz się zamienić fotelami ? :naughty:
  21. Też jestem ciekawy
  22. Ze zdjęć wynika że to ten najwyższy model z peakiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.