Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] Audi S4
Wydech na ziemi, sondy wykręcone. Precaty były pełne, większość wydechu idzie na złom, zostaje jedynie końcowy tłumik, jest jak nowy ( do sprzedania ). Jutro już trochę przyjemniejsza robota bo składanie całości i niepewność przed efektem końcowym [br]Dopisany: 08-04-2011, 21:53:53_________________________________________________Wydech na aucie, po 17 godzinach wkońcu siedzi, zostało kilka poprawek. Niestety nie jest taki plug and play jak się mogło wydawać, sporo rzeźby jest. Dźwięk bardzo miło mnie zaskoczył, w środku jest bardzo przyjemnie a na zewnątrz już dość głośno, tak jak powinno być Jak już uporam się ze wszystkim to porobię jakieś filmiki. Kilka zdjęć, nie było nawet czasu dokładnie wszystko fotografować: Sorry za jakość ale fotki robione w ciemnym garażu i telefonem.
-
[ALL B5] Audi S4
Okaże się po montażu [br]Dopisany: 01-04-2011, 21:39:13_________________________________________________Downpipe:
-
[B5 AGB] VIAGRA
Chce mieć wentylator od klimy, poza tym nie mam zamiaru robić srylion koni dlatego nie potrzebuje tego, po programie jak będzie około 300 i 480NM będę zadowolony.
-
[B5 AGB] VIAGRA
Kolega na doładowaniu 1,0 miał 323KM, coolery seryjne. Myśle że 330 do osiągnięcia. Ja jak będę zmieniał to na SMIC-e z RS4. FMIC raczej odpada.
-
[B5 AGB] VIAGRA
Ciekawy jestem co by wyszło na hamowni, jaki masz program ? Gotowiec ?
-
[B5 AGB] VIAGRA
Moskal, jedź na hamownie Jestem ciekawy wyniku, przy tym doładowaniu powinno być jakieś 330KM.
-
[ALL B5] Audi S4
Mega jestem zaskoczony pozytywnie. Sid był tak łaskawy że zabrał to ze sobą i obejrzałem to sobie na spokojnie zanim wziąłem, powiem tyle, za taką cenę nic lepszego nie kupisz. Tu ma koleś to samo założone:
-
[ALL B5] Audi S4
Jednak tak Muszę kupić jeszcze plecionki i dwie obejmy. Nakrętki, opaski i inne badziewia zamówione w aso, będą na czwartek. Muszę jeszcze kupić szerokie cybanty i owinąć DP. Prawdopodobnie w przyszly piątek montaż.
-
[ALL B5] Audi S4
Kolejny drobiazg już czeka:
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
Lepiej wyważyć niż potem się wkur..... że bije kierownica
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
Zawsze trzeba wyważyć
-
[ALL B5] Audi S4
Większa gleba raczej już odpada, po pierwsze i tak już szoruję wydechem przy wyjeżdżaniu z domu a poza tym czasami trzeba też trochę podeptać i za duża gleba przeszkadza :gwizdanie:
-
[ALL B5] Audi S4
To już trzeba z pretensjami do Dawida Miał tylko takie
-
[ALL B5] Audi S4
- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Robi robotę- Prośba o pomoc - Audi A3 2004 rok - problem z wentylatorami
Auto nie posiada czegoś takiego jak sterownik wentylatorów ? Sam walczę u siebie z wentylatorami i właśnie problem leży po stronie sterownika.- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Mam zamiar też coś takiego zrobić ale malować pistoletem Jak dasz koło 4 warstw klaru to powinno być idealnie- [ B5 AHH] nisko i szeroko
Na moje oko to do 10cm gleby trochę brakuje chyba.... albo to wina zdjęć :gwizdanie:- [ALL B5] Audi S4
Pistolet [br]Dopisany: 11-03-2011, 22:35:40_________________________________________________Kilka drobnych zmian a dokładnie: ręczny w skórze, wskaźnik doładowania na desce zamiast w kratce nawiewu i odnowione felgi z letnimi oponami Zdjęcia:- [B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
Ładnie ,ładnie Jak dasz radę to pomierz odległość od ziemi do nadkola w linii prostej, oczywiście w równym miejscu- [B5 AGB] VIAGRA
Jak ty jeździsz to ja nie wiem :gwizdanie: Musisz mieć tam dobre drogi i brak progów zwalniających Ori kubełki to ja miałem zanim założyłem Recaro wiec dziekuje od błotnika do ziemi 59 z przodu , z tyłu nie mierzyłem Jak ty jeździsz to ja nie wiem Jak po wycięciu tego tłumika ?- [B5 AGB] VIAGRA
a co masz ???? Ori kubełki ale nie recaro, ta sama kolorystyka Mogę ci w gratisie dorzucić komplet siedzeń ori, takie taborety PS: Jakie masz odległości od ziemi do błotników w linie prostej ?- [B5 AGB] VIAGRA
Moskal, nie chcesz się zamienić fotelami ? :naughty:- [B5 AGB] VIAGRA
Też jestem ciekawy- [B5 AGB] VIAGRA
Ze zdjęć wynika że to ten najwyższy model z peakiem. - [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał