Treść opublikowana przez Gracjan
-
Spoty Katowice i okolice
Siema :hi: Keżor odezwij się do mnie na GG
-
[ALL] Pomyłka na Allegro- kolejny podobny temat.
Jak miałeś w aukcji napisaną dobrą cenę to może ci .......
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jak 2.7 może spalać 11l to nie wiem Auto mam 9 miesięcy i za cholerę nie umiem zejść tak nisko
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
5,5 tyś z tego co pamiętam
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Wczoraj Tolek na Halembie, odtrąbiony
-
[B5 AGB] VIAGRA
Bo nie miało się co zepsuć :naughty:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Dużo lepiej :naughty:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Ja narazie mam wywalone tylko katy, przy wymianie plecionek może wywale środkowy, najwięcej roboty z tymi precatami jest, dojście
-
[B5 AGB] VIAGRA
Nie samym carbonem człowiek żyje
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Nie chodzi nawet o quattro czy bez quattro, poprostu uważam że tak lepiej.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ja bym wolał na wszystkich 4 kołach mieć 225
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Kolejny na gwincie :naughty:
-
[B5 AGB] VIAGRA
I ten licznik z diesla :gwizdanie:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Buba, precaty zostały ? Ładnie ładnie
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
A no było się w Tesco Nie widziałem Cię :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Przygotowani byli na Maka :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki za spota :naughty:
-
[ALL B6] Rdzewiejące a4 2004 r nie bite
Mógł poprzedni własciciel mieć za szerokie koła ktore tarły o nadkola a one o błotnik, zdarły farbe i zaczęło rdzewieć.
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
Ładnie, ładnie Widziałbym jedynie tylne lampy po II lifcie :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Ja miałem to samo tylko że na przednim błotniku, byłem u lakiernika i powiedział że tylko malowanie + zacieniowanie i polerka. Same pasty czy inne cuda nic nie dają.
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Na przeglądzie może być problem :gwizdanie: Wygląda ładnie
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki za spota
-
[ALL B5] Audi S4
Spróbuje tamten oddać i kupić ten z twojej aukcji Dzięki za pomoc [br]Dopisany: 28-01-2011, 21:50:18_________________________________________________Korzystając z ładnej pogody i nudy która mnie ogarnęła skręciłem jeszcze trochę gwint i pomalowałem drugi raz zaciski na czarno [br]Dopisany: 29-01-2011, 14:15:42_________________________________________________Ładna pogoda więc umyłem auto i pojechałem cyknąć kilka fotek:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Zwara ?? :gwizdanie:
-
[ALL B5] Audi S4
http://allegro.pl/show_item.php?item=1414337410