Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Zapomniałem dodać że blacha coś krzywo wisi :gwizdanie:
  2. Hak to znak rozpoznawczy Kowiego
  3. Jak Cię nikt nie zakapuje że stawiasz coś to będzie spokój, ja postawiłem blaszak około 40m2 z fundamentami i nikt się nie przyczepił.
  4. O niczym ciekawym :gwizdanie:
  5. Jak nalane na pełen bak to bym olał i jeździł, a jak nie to dolał do pełna lepszej ropki...
  6. Kiera do zmiany... Nie podoba mi się ten tunel, za dużo tego...
  7. Można zmierzyć zawartośc spalin w płynie chłodniczym.
  8. Taki składak to nie składak To są składaki: http://www.kjauto-service.yoyo.pl/
  9. To ja dam Ci swoje hamulce a ty mi daj swoje, mi to nie będzie przeszkadzało że są trochę zasłonięte
  10. Tak, 8,5J i ET35.
  11. Nie ważyłem dokładnie ale kilka dobrych kilogramów napewno
  12. W porównaniu do poprzednich to schudło
  13. Czyli felga + opona będą ważyć okolice 19kg.
  14. Dzięki za opinie Flyer, z tego co mi wiadomo felga waży 8kg, dochodzi do tego waga opony, chyba podobna masa, wiem tylko tyle jest mega lżejsza niż Avus II Jak będę miał koło zrzucone to zważę dokładnie.
  15. Do czasu jak mi nie zrobią innego wyjazdu z domu to nie da rady, już teraz czasami przytrze... Teraz auto będzie miało odpoczynek, 3tyg conajmniej będzie stało w garażu, przychodzą do mnie plac w kostce robić... może wpadnie coś nowego, najpierw muszę się zając czujnikiem EGT bo zaczyna sypać błędami i różnie jest z doładowaniem, czujnik jeszcze na gwarancji, ma 9 miesięcy... Powoli trzeba myśleć o programie, koło października chciałbym jechać do aligatora żeby coś tam pomodził
  16. Nowe koła już na aucie, BBS CH 8.5Jx18 z oponą 225/40/18
  17. Według mnie będą OK, ruville robi raczej dobre części
  18. Jedź na spota, napewno ktoś użyczy na chwile modułu...
  19. Mam Galaxy S II i nie powiem na niego złego słowa...
  20. A jak w 1.8T wygląda temat modułów zapłonowych ?
  21. Auto po kuracji Meguiarsem:
  22. Gracjan odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wygląda na 13"
  23. Ja napewno się melduje na takim spocie A kiedy to się dostosuje, choć chyba lepiej przed ostatni weekend sierpnia.
  24. 5.62zł PB98 Katowice BP Pozdro :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.