Treść opublikowana przez Gracjan
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Wchodzi, u mnie sprawdzałem i bez problemu...
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Obojętnie czym, od pandy aż po sprintera
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
mgtan, gratuluje fury, nie ma lipy :good: :good:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Ja mam KW i ten polecam...
-
Leon Top Sport by Mario22
Jest bardzo dobrze :kox:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Michał, w końcu normalny kolor fury PS. Co to za gra ?
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
Mnie jeszcze ciekawi gdzie Ty te informacje znajdujesz, w Pani Domu czy gdzie.... Poprzeglądaj forum trochę, poczytaj, od tego zacznij...
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
Ręce opadają :polew: :polew:
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
S4 to S4 a nie 1.8T, nie ma czegoś takiego, to to samo co s-line w B5... :facepalm:
-
[ALL B5] Audi S4
tak jak mówił Arek, przetrzesz ten lakier do gołej blachy Auto ma być czyste i koniec Mam polerkę, brakuje tylko mocowania padów, padów i porządnych past ale nie wiem czy walczyć z tym przed zimą...
-
[ALL B5] Audi S4
Spróbujemy, tri color + UC, potem tri color + SwirlX, następnie Tech Wax 2.0. Wcześniej aktywna piana, mycie na 2 wiadra, glinka...[br]Dopisany: 13-09-2011, 21:17:45_________________________________________________ Ultimate Compound
-
[ALL B5] Audi S4
Ręczną korektą nie liczę na cuda a nie wiem czy jest sens bawić się w mechaniczną polerkę...
-
[ALL B5] Audi S4
A to stała cena chyba w Macro. Dobre regały - stabilne Po co Ci SwirlX jak masz Ultimate C.. ? Regały stabilne to fakt, ja do pewności przykręciłem do ściany. SwirlX mam do usuwania swirli, a UC do większych rys Zobaczymy co z tego wyjdzie ręką padem tri color, audi ma strasznie twardy lakier. Do polerki mechanicznej i tak będę kupował albo zestaw 3M albo Manzerna.
-
[ALL B5] Audi S4
Marketowe, teraz promocja w Leroy Merlin na ten większy, wytrzymałość półki to 300kg za 89zł.
-
[ALL B5] Audi S4
Doszło kilka gratów: Następne zakupy to wszystko co potrzebne bo mechanicznej polerki.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Daniel pewnie uważa że kobieta nie zając i nie spier.....
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
No niestety, wyszło jak wyszło ale i tak mega szacun dla Adamka
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
pozamiatane :gwizdanie:
-
Jak przygotujecie swoje Autka do zimy?
Też mam ochotę schować audika na zimę, serce mnie boli jak patrzę jak zima na niego działa. Widzę, że sporo osób osłonę pod silnik montuje, chyba też tak zrobię. A reszta to zimówki, gwint na maksa w górę (jeszcze nie wiem jak go zabezpieczę), nowe plastikowe nadkola bo wersja letnia jest wersją letnią (i ma dziury) :> Megs-y na karoserię, boll na poszerzone nadkola (tak dla bezpieczeństwa). Dywaniki gumowe ale chyba będzie trzeba żeby szyby nie parowały. To chyba tyle Ja też zastanawiam się co z gwintem, myślałem żeby owinąć amory stretch-em. Co do kręcenia gwintem to zobaczę jak się będzie jeździć zimą na tej glebie która jest teraz.
-
Jak przygotujecie swoje Autka do zimy?
Koła zimowe, płyn do spryskiwaczy zimowy, osłona pod silnik, mycie, wymiana filtra kabinowego...
-
[ALL B7] Czujnik 3 temperatury spalin rząd ... 2.7TDI
Zamów w ASO
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Jak zrobię program ( okolice października ) to możemy jechać
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Sorry ale tak wisząca blacha to według mnie trochę wieś. Modząc auto trzeba się liczyć że nie zawsze jest kolorowo.
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Blacha out albo za szybę.
-
[ALL B5] Audi S4
Michał ma rację, super wyglądają podczas jazdy