Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Gracjan odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No to mi się podoba :good:
  2. Gratulacje fury Też powoli się wybieram do MrMotors
  3. i przy każdym mocniejszeym przydupceniu basu bedzie Ci sie łokieć otwierał :gwizdanie: :polew: :polew: ciekawie to będzie wyglądało...
  4. Jak wytrzesz auto po myciu na bezdotyku to tylko rys narobisz... Wycierać jedynie mikrofibrą, żadna ircha czy inne wynalazki.
  5. Polecałem dawno temu Lala dobra Mario oglądnij sobie ten film "Chciwość" co polecałem na poprzedniej stronie, nie zawiedziesz się Ja zaraz nadrobię zaległość bo już było polecane kilka stron wcześniej czyli Drive Ostatnio oglądałem "Drive" i warto zobaczyć
  6. Ostatnio do picu kupiłem taki środek: http://allegro.pl/moje-auto-preparat-do-czyszczenia-felg-650ml-i1964923189.html Oczywiście skusiła mnie cena, dałem 10 zł, popsikałem na felgi, odczekałem z 2 minuty i spłukałem, środek naprawdę dał radę bez pędzelkowania czy innego bawienia się z felgą.
  7. Wypraszam sobie Zawias jest, koło też jakieś się znajdzie
  8. :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  9. no wlasnie mam podobne wrazenie... a to te same wydechy przeciez. DP robia taka roznice? Jak masz caly wydech to jeszcze sa dwa tlumiki. Musze jeszcze zrobic pomiary co tam sie da upchnac w tunel zeby troche srodek wyciszyc. Na zewnatrz jest miazga ale w srodku troche za glosno. W dluzsze trasy to moze byc uciazliwe i meczace. Musze cos zrobic bo bede mial zakaz sexu... [br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 11:25_________________________________________________ kup se dupowoz a ten do zabawy Jak zda prawko to pewnie trzeba bedzie cos pomyslec. Zastanawiam sie nad sharanem lub cos w ten deseń Jak masz cały wydech to albo robisz jeszcze 2 tłumiki albo proste rury - u mnie tak właśnie jest. Masz 2 opcje do wyboru. DP jak się nie mylę ma 2,75" i przechodzi w 2,5" jak cały wydech.
  10. Wydech się trochę wypali i będzie jeszcze głośniej Wiem po sobie :>
  11. Ładnie, choć u mnie lepiej
  12. Używałeś Iron-X ? Nie zostały żadne ślady na felgach ?
  13. Robiłeś to leżąc pod autem a auto tylko na lewarku ? Kozak U mnie owinąłem miejsce gdzie mogło walnąć w podłogę bandażem, tym samym co DP
  14. W zeszłym roku kupiłem nowego D5000 z dwoma obiektywami za 2400zł jak dobrze pamiętam.
  15. V-Power Racing na Shellu w Rudzie Śląskiej - 6,23zł :wallbash:
  16. Powodzenia U mnie chyba wydech był 10 razy zakładany i ściągany zanim wszystko udało się tak pospawać i przypasować jak być powinno.
  17. Ja za środkowym mam pospawane na stałe Im mniej obejm tym lepiej.
  18. U mnie nie działało Może miałem lipne...
  19. Kup od SIDa obejmy wydechu V-clamp
  20. Znajome rzeczy widzę Montując uzbrój się w cierpliwość
  21. Moskal
  22. Taki mi polecono w dwóch sklepach ... Te 3-4 lata to każdy wytrzyma... Ciekawostka, na allegro koleś ma wystawiony ten aku za 360 a w sklepie za 529zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.