Treść opublikowana przez Gracjan
-
[B5 1Z] A4 TDi
No to mi się podoba :good:
-
[B5 AGB] Kosiniak S4 Powered By MRMotors
Gratulacje fury Też powoli się wybieram do MrMotors
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
i przy każdym mocniejszeym przydupceniu basu bedzie Ci sie łokieć otwierał :gwizdanie: :polew: :polew: ciekawie to będzie wyglądało...
-
Audi zimą - myć czy nie myć?
Jak wytrzesz auto po myciu na bezdotyku to tylko rys narobisz... Wycierać jedynie mikrofibrą, żadna ircha czy inne wynalazki.
-
Muzyka w naszych autkach
- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Polecałem dawno temu Lala dobra Mario oglądnij sobie ten film "Chciwość" co polecałem na poprzedniej stronie, nie zawiedziesz się Ja zaraz nadrobię zaległość bo już było polecane kilka stron wcześniej czyli Drive Ostatnio oglądałem "Drive" i warto zobaczyć- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ostatnio do picu kupiłem taki środek: http://allegro.pl/moje-auto-preparat-do-czyszczenia-felg-650ml-i1964923189.html Oczywiście skusiła mnie cena, dałem 10 zł, popsikałem na felgi, odczekałem z 2 minuty i spłukałem, środek naprawdę dał radę bez pędzelkowania czy innego bawienia się z felgą.- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Wypraszam sobie Zawias jest, koło też jakieś się znajdzie- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Nie ma rezania, dobre...- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Czyli RS odpada :>- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
no wlasnie mam podobne wrazenie... a to te same wydechy przeciez. DP robia taka roznice? Jak masz caly wydech to jeszcze sa dwa tlumiki. Musze jeszcze zrobic pomiary co tam sie da upchnac w tunel zeby troche srodek wyciszyc. Na zewnatrz jest miazga ale w srodku troche za glosno. W dluzsze trasy to moze byc uciazliwe i meczace. Musze cos zrobic bo bede mial zakaz sexu... [br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 11:25_________________________________________________ kup se dupowoz a ten do zabawy Jak zda prawko to pewnie trzeba bedzie cos pomyslec. Zastanawiam sie nad sharanem lub cos w ten deseń Jak masz cały wydech to albo robisz jeszcze 2 tłumiki albo proste rury - u mnie tak właśnie jest. Masz 2 opcje do wyboru. DP jak się nie mylę ma 2,75" i przechodzi w 2,5" jak cały wydech.- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Wydech się trochę wypali i będzie jeszcze głośniej Wiem po sobie :>- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Ładnie, choć u mnie lepiej- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Używałeś Iron-X ? Nie zostały żadne ślady na felgach ?- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Robiłeś to leżąc pod autem a auto tylko na lewarku ? Kozak U mnie owinąłem miejsce gdzie mogło walnąć w podłogę bandażem, tym samym co DP- Lustrzanka do maks. 2500zł nowa czy używana?
W zeszłym roku kupiłem nowego D5000 z dwoma obiektywami za 2400zł jak dobrze pamiętam.- Ceny paliwa marzec 2026
V-Power Racing na Shellu w Rudzie Śląskiej - 6,23zł :wallbash:- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Powodzenia U mnie chyba wydech był 10 razy zakładany i ściągany zanim wszystko udało się tak pospawać i przypasować jak być powinno.- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Ja za środkowym mam pospawane na stałe Im mniej obejm tym lepiej.- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
U mnie nie działało Może miałem lipne...- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Kup od SIDa obejmy wydechu V-clamp- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Znajome rzeczy widzę Montując uzbrój się w cierpliwość- [B5 AGB] VIAGRA
- [ALL B5] Audi S4
Taki mi polecono w dwóch sklepach ... Te 3-4 lata to każdy wytrzyma... Ciekawostka, na allegro koleś ma wystawiony ten aku za 360 a w sklepie za 529zł - Ciekawe filmy warte obejrzenia