Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] Audi S4
Ciekawostka: Dzisiaj zapytałem z ciekawości ile w ASO kosztuje turbo K04 z RS6.... 9876zł
-
[ALL B5] Audi S4
Wiem, wiem, niestety z tym już nic się nie da zrobić, polatam po autostradzie w nocy to się wypali
-
[ALL B5] Audi S4
Z mleczkiem
-
[ALL B5] Audi S4
Jutro będę wszystko wiedział, wyceniają na miejscu jak widzą turbinę... Wszędzie gdzie pytałem to między 900 a 1400zł więc poziom pod tym względem wyrównany. Zbiorniczek nowy z ASO
-
[ALL B5] Audi S4
Dzisiaj będzie rozszczelniona ;(
-
[ALL B5] Audi S4
Tutaj: http://www.turbo-tec.eu/pl/index.php?page=home
-
[ALL B5] Audi S4
O tym Dawidzie nawet nie mówię [br]Dopisany: 22-12-2011, 22:10:11_________________________________________________Tak to wygląda na tą chwilę, wieczorem wyleci silnik i jutro jadę z turbinami do regeneracji... Moje przypuszczenia były trafne, na 99% padło lewe turbo...
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Buba, to znak że masz kupić gwint
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dzięki za spota Fajnie było poznać
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Buba, od wczoraj autem nie jechałem ale wydaje mi się że w eS wsteczny jest do przodu i auto ma 6 biegów
-
[ALL B5] Audi S4
jaka oszczędność na paliwie 4 razy taniej byłoby jadąc eSą
-
[ALL B5] Audi S4
Nie lubię takich prezentów
-
[ALL B5] Audi S4
;( ;( ;(
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
V-power jak nic
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
100-120kkm powinien wytrzymać, w styczniu chciałem go wymienić. Koła mam z INA, które już mają 130km ale INA podaje że wytrzymują do 200kkm w 2.0TDI. Zaraz laweta bierze auto do Wojtka i jutro będzie wiadomo co jest z silnikiem. Widzę że nie tylko moje auto jeździ na lawecie
-
[ALL B5] Audi S4
Podjechać i zapytać nic mi nie szkodzi
-
[ALL B5] Audi S4
Słyszałem o ream poland że dobrze robią Podjadę jeszcze zapytać niedaleko mnie do takiej firmy co też regeneruje, ile chcą, czy jest gwarancja i jak to wygląda
-
[ALL B5] Audi S4
mimo wszystko lepsza opcja zregenerowac w pewnym miejscu niz ryzykowac z uzywkami... nie byloby chyba nic bardziej dolujacego i wkurwiajacego jak trefna uzywka, ktora sie wysypie po krotkim czasie No na pewno
-
[ALL B5] Audi S4
rozrzad zrobil w koncu Pewnie właśnie tak się skończy i obie moje pójdą do regeneracji
-
[ALL B5] Audi S4
skad ja to znam ;( dzwoniłes do sida czy ma cos na stanie ??? ja od niego wziąłem w lato za 300pln z ajaxowej padaczki SID nic nie ma, wczoraj pierwszy telefon był do niego
-
[ALL B5] Audi S4
Turbiny już trochę gwizdały od czasu jak kupiłem auto, w to nie da się wejść i sprawdzić kiedy padną... Sam GTO powiedział że juz kilku osobom zrobił program na gwiżdżących turbinach i jeżdżą rok i dłużej i nic się nie dzieje...
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
Nie widzę tego jakoś jak Dzo-Dzo lata z pędzelkiem czy polerką wokół auta i szuka rys pod słońce
-
[ALL B5] Audi S4
Do turbo z rs4 czy też rs6 dochodzi kupa gratów które musisz mieć które też do tanich nie należą, nie zamontujesz ich w miejsce K03 P&P I które jak powszechnie wiadomo jest bardzo ciężko dostać... więc temat wymiany turbo na K04 dla mnie nie istnieje, chyba że ktoś zasponsoruje to nie ma sprawy
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Oby nie zajechało tak jak moje :gwizdanie:
-
[ALL B5] Audi S4
Zapadnie też decyzja czy szukamy używki w dobrym stanie albo moje turbiny lecą do reampoland na regeneracje... niech ci od razu hybrydy zrobią. i tak bedziesz płacił Hybrydy szczerze mi się nie widzą, jutro Bolo zostawia u GTO swoje hybrydy które ma na sprzedaż w czwartek mam je sobie zobaczyć... [br]Dopisany: 20-12-2011, 22:41:24_________________________________________________ Uważam jak już robić to raz rozebrać pół auta, powsadzać wszystkie graty i jechać na strojenie... Jak się robi mody na oszczędność to zawsze coś jest nie tak... Do tego co dodałeś trzeba dodać sprzęgło, heble... Tak jak mówiłem, nie potrzebuje takich mocy, to co było po programie ( wydaje mi się że te 310KM na które miałem cichą nadzieje były ) w zupełności mi wystarcza...