Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Ciekawostka: Dzisiaj zapytałem z ciekawości ile w ASO kosztuje turbo K04 z RS6.... 9876zł
  2. Wiem, wiem, niestety z tym już nic się nie da zrobić, polatam po autostradzie w nocy to się wypali
  3. Z mleczkiem
  4. Jutro będę wszystko wiedział, wyceniają na miejscu jak widzą turbinę... Wszędzie gdzie pytałem to między 900 a 1400zł więc poziom pod tym względem wyrównany. Zbiorniczek nowy z ASO
  5. Dzisiaj będzie rozszczelniona ;(
  6. Tutaj: http://www.turbo-tec.eu/pl/index.php?page=home
  7. O tym Dawidzie nawet nie mówię [br]Dopisany: 22-12-2011, 22:10:11_________________________________________________Tak to wygląda na tą chwilę, wieczorem wyleci silnik i jutro jadę z turbinami do regeneracji... Moje przypuszczenia były trafne, na 99% padło lewe turbo...
  8. Buba, to znak że masz kupić gwint
  9. Dzięki za spota Fajnie było poznać
  10. Buba, od wczoraj autem nie jechałem ale wydaje mi się że w eS wsteczny jest do przodu i auto ma 6 biegów
  11. jaka oszczędność na paliwie 4 razy taniej byłoby jadąc eSą
  12. Nie lubię takich prezentów
  13. ;( ;( ;(
  14. 100-120kkm powinien wytrzymać, w styczniu chciałem go wymienić. Koła mam z INA, które już mają 130km ale INA podaje że wytrzymują do 200kkm w 2.0TDI. Zaraz laweta bierze auto do Wojtka i jutro będzie wiadomo co jest z silnikiem. Widzę że nie tylko moje auto jeździ na lawecie
  15. Podjechać i zapytać nic mi nie szkodzi
  16. Słyszałem o ream poland że dobrze robią Podjadę jeszcze zapytać niedaleko mnie do takiej firmy co też regeneruje, ile chcą, czy jest gwarancja i jak to wygląda
  17. mimo wszystko lepsza opcja zregenerowac w pewnym miejscu niz ryzykowac z uzywkami... nie byloby chyba nic bardziej dolujacego i wkurwiajacego jak trefna uzywka, ktora sie wysypie po krotkim czasie No na pewno
  18. rozrzad zrobil w koncu Pewnie właśnie tak się skończy i obie moje pójdą do regeneracji
  19. skad ja to znam ;( dzwoniłes do sida czy ma cos na stanie ??? ja od niego wziąłem w lato za 300pln z ajaxowej padaczki SID nic nie ma, wczoraj pierwszy telefon był do niego
  20. Turbiny już trochę gwizdały od czasu jak kupiłem auto, w to nie da się wejść i sprawdzić kiedy padną... Sam GTO powiedział że juz kilku osobom zrobił program na gwiżdżących turbinach i jeżdżą rok i dłużej i nic się nie dzieje...
  21. Nie widzę tego jakoś jak Dzo-Dzo lata z pędzelkiem czy polerką wokół auta i szuka rys pod słońce
  22. Do turbo z rs4 czy też rs6 dochodzi kupa gratów które musisz mieć które też do tanich nie należą, nie zamontujesz ich w miejsce K03 P&P I które jak powszechnie wiadomo jest bardzo ciężko dostać... więc temat wymiany turbo na K04 dla mnie nie istnieje, chyba że ktoś zasponsoruje to nie ma sprawy
  23. Oby nie zajechało tak jak moje :gwizdanie:
  24. Zapadnie też decyzja czy szukamy używki w dobrym stanie albo moje turbiny lecą do reampoland na regeneracje... niech ci od razu hybrydy zrobią. i tak bedziesz płacił Hybrydy szczerze mi się nie widzą, jutro Bolo zostawia u GTO swoje hybrydy które ma na sprzedaż w czwartek mam je sobie zobaczyć... [br]Dopisany: 20-12-2011, 22:41:24_________________________________________________ Uważam jak już robić to raz rozebrać pół auta, powsadzać wszystkie graty i jechać na strojenie... Jak się robi mody na oszczędność to zawsze coś jest nie tak... Do tego co dodałeś trzeba dodać sprzęgło, heble... Tak jak mówiłem, nie potrzebuje takich mocy, to co było po programie ( wydaje mi się że te 310KM na które miałem cichą nadzieje były ) w zupełności mi wystarcza...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.