Treść opublikowana przez Gracjan
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Graty zakupów
-
[ALL B5] Audi S4
Korekta lakieru dopiero będzie na wiosnę :decayed: To wszystko to dopiero wstęp
-
[ALL B5] Audi S4
No można ale aż takiego parcia na to nie mam Na pewno wpadnie soft
-
[ALL B5] Audi S4
Softu na razie nie ma Z antilagiem nic nie wiadomo ale z tego co rozmawialiśmy to przy moim sterowniku będzie ciężko...
- BMW E92 320i
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan gratuluje , mozesz śmiało uderzać do malika i nawzajem sobie walnąć w łeb moze sie poprawi :naughty: :naughty: Żeby nie było jeszcze gorzej
-
[ALL B5] Audi S4
Zbroimy się powoli na sezon Dzisiejsze zakupy w Mrcleaner: Cały stuff:
-
Pierszweństwo na parkingu (np. tesco) - pieszy czy auto?
Z tego co wiem to parkingi pod centrami handlowymi są traktowane jako normalne ulice a nie tereny prywatne.
-
Kupno aparatu - lustrzanki.
Również mam Nikona D5000 + 18 -55 i 55 -200 i jestem bardzo zadowolony, w zupełności wystarcza
-
[ALL B5] Audi S4
U mnie na razie odpukać też nic takiego nie ma...
-
[ALL B5] Audi S4
No to ujowo trafiłem, akurat mróz...
-
[B5 AGB] VIAGRA
Też wydaje mi się że są lepsze Poza tym ET 15 :polew: :polew:
-
[ALL B5] Audi S4
Auto poskładane, mam nadzieję że do końca tygodnia się nic nie zepsuje Szyby umyte i wysmalcowane RainX-em, zobaczymy jak się spisze
-
[ALL B5] Audi S4
I olej złapie szybciej 100 stopni niż woda Na razie wymian oleju wystarczy, wiosna się zbliża
-
[ALL B5] Audi S4
Tak jak mówicie, ale nie liczyłem że będzie tego tam aż tyle
-
[ALL B5] Audi S4
Ja leje tego shella 10w60 i wymieniam max co 7tyś km... Dzisiaj porozbierałem wszystko, trochę się zdziwiłem
-
[ALL B5] Audi S4
Na pewno z tego cieknie, uszczelnienia wałków ok
-
[ALL B5] Audi S4
Pewnie temperatura przez tyle lat robi swoje
-
[ALL B5] Audi S4
co zaczynasz ? czytać Top Gear'y ? Z Top Gear`ami staram się być na bieżąco
-
[ALL B5] Audi S4
Jestem dobrej myśli Silikon + uszczelka + silikon i powinno dać radę, zobaczymy, na pewno będzie lepiej niż jest teraz... Wszystko dlatego że te ebane pokrywy się krzywią, najprościej było by dać je do planowania, wtedy chyba by problem zniknął, dajesz nowe uszczelki i nie ma uja, musi trzymać
-
[ALL B5] Audi S4
Kolejna sprawa do ogarnięcia... Jutro zaczynam
-
[B5 AGB] S4 R32 Turbo GT3788R by zabba88
Moje zdanie znasz, idziesz grubo Muszę Cię odwiedzić kiedyś
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
:shocked:
- Lancer EVO X
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Szafa, fajnie że żyjesz Nie widać Cię na dzielni