Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Zawyżony, nie zawyżony, nie wiem... Ja wierzę tej hamowni bo nie mam powodu nie wierzyć, latem na tych smicach ucieknie koło 15-20 koni, w to też wierzę... Jedzie fc**j lepiej od tego co było i to mi wystarcza a czy jest 330 czy 332 czy 335 to i tak nie odczujesz
  2. Było -6 stopni...
  3. Szczelny dolot, wcześniej coolery puszczały, nie wiadomo jak podciśnienie, czy też gdzieś nieszczelności nie było. Na programie nie wyszło by tyle, dobrze że udało się załatwić inne N75
  4. Sam byłem mega zdziwiony, liczyłem że będzie podobnie do tego pierwszego hamowania co było na początku jak auto kupiłem, a tu proszę, taki mały gift
  5. Też nie mam zamiaru już nic więcej kombinować, tylko na wiosnę prawdopodobnie wpadnie FMIC i korekta
  6. Udało się w końcu Jak pogoda będzie lepsza to jakieś filmiki nakręcę Dowiedziałem się, że mam strasznie głośny wydech
  7. Modyfikacje: - Wkładka filtra powietrza K&N - Wydech przelotowy ( DP 2,75" (owinięte bandażem), następnie 2x2,5" do końca na dwóch tłumikach przelotowych ) Oprócz tego, auto ma nowe turbiny, uszczelniony dolot ( nieszczelne coolery ) i wymienione podciśnienie na silikonowe... Odwiedziłem EcuProject i wyszło coś takiego... Moje N75 nie ogarniało powyżej 320KM więc zostało podmienione i od razu lepiej... Pomiar serii: Podziękowania dla chłopaków z EcuProject za poświęcony czas i za to co zrobili :good:
  8. Wreszcie coś tam jedzie Boost mam 1.1, 1,2 bara to peak według wskaźnika z tego co zauważyłem Z tego co chłopaki mówili to jakieś do 20 koni latem może uciec... Ale na wiosnę prawdopodobnie FMIC i korekta
  9. Na hamowni przy odcince były :gwizdanie:
  10. Dobry żart, ale się uśmiałem Teraz to już wcale nie mam zamiaru jej sprzedawać... Mina kolesia w nowym Meśku CLS 500 wyprzedanego przy 230km/h przez 14 letnie Audi bezcenna
  11. Zmieniło się, zmieniło... Jestem mega zadowolony... Dzięki dla chłopaków z EcuProject za poświęcony mi czas Pomiar serii:
  12. Zacząłem od d*py strony, pójdziemy w stronę przodu
  13. Tak, zmieniło się... Byłem dzisiaj na zbieżności Poza tym do bagażnika wpadło takie coś: Patryk, na razie nic nie mówimy, nie chce zapeszać
  14. Coś ciekawszego http://samsung-mobile.com.pl/forum/Thread-tapeta-dla-koneserow-magic-butt-android-live-wallpaper
  15. Krycha, kolega może chce jakiś rajd przeprawowy zaliczyć, nigdy nic nie wiadomo
  16. Na pewno ogarniemy jeszcze nie jeden
  17. Nie ma się co oszukiwać S4 to nie auta na tor jak Impreza/Evo...
  18. Moja ? Oj nie wiem ale chyba nie prędko...
  19. Będą sami apacze ( a pacze tylko... )
  20. Guru wpadnę do Gliwic, wpadnę
  21. Gdzie to było Tez bym chciał...
  22. Ja kupiłem z Nielsena ostatnimi czasy i z klejem po ciężarkach i smołą na felgach sobie poradził dość dobrze
  23. Robiłem na felgach podobnie i byłem zadowolony z efektu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.