Treść opublikowana przez Gracjan
-
[B5 AGB] Audi S4 by EcuProject
Zawyżony, nie zawyżony, nie wiem... Ja wierzę tej hamowni bo nie mam powodu nie wierzyć, latem na tych smicach ucieknie koło 15-20 koni, w to też wierzę... Jedzie fc**j lepiej od tego co było i to mi wystarcza a czy jest 330 czy 332 czy 335 to i tak nie odczujesz
-
[B5 AGB] Audi S4 by EcuProject
Było -6 stopni...
-
[ALL B5] Audi S4
Szczelny dolot, wcześniej coolery puszczały, nie wiadomo jak podciśnienie, czy też gdzieś nieszczelności nie było. Na programie nie wyszło by tyle, dobrze że udało się załatwić inne N75
-
[ALL B5] Audi S4
Sam byłem mega zdziwiony, liczyłem że będzie podobnie do tego pierwszego hamowania co było na początku jak auto kupiłem, a tu proszę, taki mały gift
-
[B5 AGB] Audi S4 by EcuProject
Też nie mam zamiaru już nic więcej kombinować, tylko na wiosnę prawdopodobnie wpadnie FMIC i korekta
-
[B5 AGB] Audi S4 by EcuProject
Udało się w końcu Jak pogoda będzie lepsza to jakieś filmiki nakręcę Dowiedziałem się, że mam strasznie głośny wydech
-
[B5 AGB] Audi S4 by EcuProject
Modyfikacje: - Wkładka filtra powietrza K&N - Wydech przelotowy ( DP 2,75" (owinięte bandażem), następnie 2x2,5" do końca na dwóch tłumikach przelotowych ) Oprócz tego, auto ma nowe turbiny, uszczelniony dolot ( nieszczelne coolery ) i wymienione podciśnienie na silikonowe... Odwiedziłem EcuProject i wyszło coś takiego... Moje N75 nie ogarniało powyżej 320KM więc zostało podmienione i od razu lepiej... Pomiar serii: Podziękowania dla chłopaków z EcuProject za poświęcony czas i za to co zrobili :good:
-
[ALL B5] Audi S4
Wreszcie coś tam jedzie Boost mam 1.1, 1,2 bara to peak według wskaźnika z tego co zauważyłem Z tego co chłopaki mówili to jakieś do 20 koni latem może uciec... Ale na wiosnę prawdopodobnie FMIC i korekta
-
[ALL B5] Audi S4
Na hamowni przy odcince były :gwizdanie:
-
[ALL B5] Audi S4
Dobry żart, ale się uśmiałem Teraz to już wcale nie mam zamiaru jej sprzedawać... Mina kolesia w nowym Meśku CLS 500 wyprzedanego przy 230km/h przez 14 letnie Audi bezcenna
-
[ALL B5] Audi S4
Zmieniło się, zmieniło... Jestem mega zadowolony... Dzięki dla chłopaków z EcuProject za poświęcony mi czas Pomiar serii:
-
[ALL B5] Audi S4
Zacząłem od d*py strony, pójdziemy w stronę przodu
-
[ALL B5] Audi S4
Tak, zmieniło się... Byłem dzisiaj na zbieżności Poza tym do bagażnika wpadło takie coś: Patryk, na razie nic nie mówimy, nie chce zapeszać
-
System operacyjny Android
Coś ciekawszego http://samsung-mobile.com.pl/forum/Thread-tapeta-dla-koneserow-magic-butt-android-live-wallpaper
-
[B5 APR] Pocisk Quattro
Krycha, kolega może chce jakiś rajd przeprawowy zaliczyć, nigdy nic nie wiadomo
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Na pewno ogarniemy jeszcze nie jeden
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Mają większe kanały
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie ma się co oszukiwać S4 to nie auta na tor jak Impreza/Evo...
-
[B5 AGB] VIAGRA
Moja ? Oj nie wiem ale chyba nie prędko...
-
[B5 AGB] VIAGRA
Będą sami apacze ( a pacze tylko... )
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Guru wpadnę do Gliwic, wpadnę
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Potwierdzam, zapraszamy
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Gdzie to było Tez bym chciał...
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ja kupiłem z Nielsena ostatnimi czasy i z klejem po ciężarkach i smołą na felgach sobie poradził dość dobrze
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Robiłem na felgach podobnie i byłem zadowolony z efektu