Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Siema Nie wiecie czy dzieje się już coś na M1 ? Jak jutro będzie taka pogoda to może już coś będzie:decayed:
  2. Ja też to lubię dlatego tam mam ustawiony gwint:decayed:
  3. Ładnie ładnie A nie jest przód trochę za wysoko w stosunku co do tyłu ?
  4. W przyszłym tygodniu Nosb spodziewaj się paczki z tunelem
  5. Jak ja to lubię Super efekt, dobra robota:hi:
  6. Wszystkiego dobrego
  7. Michał, jeszcze nic, ta pogoda już mnie fkurwia w sobotę chce mieć dzień garażowy i wtedy coś napiszę. A co do błotnika to nie wiem co z niego wyjdzie, przód trochę pogięty i kolor biały, jutro jadę jeszcze w 2 miejsca, może uda się zorganizować jakiś element:whistling:
  8. Nic jeszcze nie działałem, w sobotę mam w planie zanieść wszystkie kosmetyki do garażu i coś spróbować, mam jeden błotnik z peżota, spróbuje na nim a potem na złom:decayed: Tak jak Tomasz pisze, najlepiej mieć jakąś maskę albo chociaż drzwi
  9. Dimer zostaw sobie na nadkola a kup to co Tomasz napisał
  10. Nikt się nie napina, tak jak mówisz loooz:wink: A do medika uderzę jak dojdę do wniosku że coś potrzebuje:decayed:
  11. Moskal już jedzie do maka:grin:
  12. A dałbyś się zrobić przez diesla wracając z programu:grin: Siła wyższa:kox: Potem pisałby po forach że nie dało mu rady S4 a jak to tak:doh:
  13. Nie denerwuje się, ja jestem bardzo spokojnym człowiekiem ale niektóre komentarze mnie trochę irytują Hawk, jak mawiali indianie...
  14. Mogę coś nagrać ale jak się pogoda poprawi bo teraz na letnich nie widzę odpukać ostrego hamowania z 200:decayed: żartujesz? gracjan powyżej 50km/h nie jeździ bo muszki nie zdążają uciekać i brudzą maskę i szybę, a przecież świeżo RainX leży. A gracjan używasz jakieś politury? Nie, nie używam:whistling: A co do jazdy to ciekawy jestem twojej, nie bawią mnie takie komentarze
  15. Przyznaje przyznaje, jakoś wcześniej uwagi na to zwróciłem bo dawno bym je wymienił Zostaje dorwać słupki w połysku z polifta:kox:
  16. RainX jest to niewidzialna wycieraczka, a dokładniej to zapominasz o używaniu wycieraczek, woda zaczyna uciekać z szyby od 60km/h Mniej więcej wygląda to tak: ---------- Post added at 15:33 ---------- Previous post was at 15:32 ---------- Wycieraczki stare już a ramionami wycieraczek szyby nie wycieram:naughty:
  17. Wpadły ramiona wycieraczek z polifta: Oczywiście nie obyło się bez kosmetyków więc na ramiona położony tech wax 2.0 a na szybę RainX:wink: Dzięki Krycha:hi:
  18. Mnie colli mega zaskoczyło, przed zimą woskowałem 3 listopada bez żadnego cleanera tylko IPA, do końca lutego ciągle kropelkował, wiadomo nie co co wcześniej ale i tak nie było najgorzej
  19. IPA, następnie Dodo a później 2 warstwy colli
  20. Flyer, ja kupiłem Bridgestone Potenza RE050A i jak na razie jestem bardzo zadowolony:kox:
  21. :polew::polew: Porąbani jesteście
  22. No ręczna korekta jeśli można to nazwać korektą u mnie też odpada, efekt prawie żaden a ile trzeba trzeć wie tylko ten kto już probówał No ja wziąłem zestaw Menzerny, po poczytaniu tych tematów na kosmetyka aut doszedłem do wniosku że powinno wyjść coś wartego uwagi a co wyjdzie to nigdy do końca nie wiadomo... Można by sie pokusić o zestaw z 3M ale to już inna kasa:wallbash: A co do wosku Colli da radę Michał, jak już coś ogarnę zapraszam z Twoją maszynką
  23. Ma coś takiego: http://allegro.pl/profesjonalna-polerka-samochodowa-powermat-2450w-i2175390142.html Wiem wiem, nic nie warte ale może jedno auto da radę obleciec:whistling: Gracjan wychodzi z założenia że najlepsza maszyna to wojtek i maryna, dlatego wszystko jedzie ręcznie:dziura: czekam na foty mechanicznej korekty tymi manzernami ze strony wcześniej, będzie kanada na Twoim lakierze:kox: Zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie mam jeden błotnik ( z jakiegoś łopla ) na próbę a po drugi jadę w tym tygodniu... Potem zamawiam pady już na swoje auto i zaczynam działać
  24. Ja bym malował na srebrno

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.