Treść opublikowana przez Gracjan
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Paczy:decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Nie wiecie czy dzieje się już coś na M1 ? Jak jutro będzie taka pogoda to może już coś będzie:decayed:
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Ja też to lubię dlatego tam mam ustawiony gwint:decayed:
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Ładnie ładnie A nie jest przód trochę za wysoko w stosunku co do tyłu ?
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
W przyszłym tygodniu Nosb spodziewaj się paczki z tunelem
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jak ja to lubię Super efekt, dobra robota:hi:
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Wszystkiego dobrego
-
[ALL B5] Audi S4
Michał, jeszcze nic, ta pogoda już mnie fkurwia w sobotę chce mieć dzień garażowy i wtedy coś napiszę. A co do błotnika to nie wiem co z niego wyjdzie, przód trochę pogięty i kolor biały, jutro jadę jeszcze w 2 miejsca, może uda się zorganizować jakiś element:whistling:
-
[ALL B5] Audi S4
Nic jeszcze nie działałem, w sobotę mam w planie zanieść wszystkie kosmetyki do garażu i coś spróbować, mam jeden błotnik z peżota, spróbuje na nim a potem na złom:decayed: Tak jak Tomasz pisze, najlepiej mieć jakąś maskę albo chociaż drzwi
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Dimer zostaw sobie na nadkola a kup to co Tomasz napisał
-
[ALL B5] Audi S4
Nikt się nie napina, tak jak mówisz loooz:wink: A do medika uderzę jak dojdę do wniosku że coś potrzebuje:decayed:
-
[ALL B5] Audi S4
Moskal już jedzie do maka:grin:
-
[ALL B5] Audi S4
A dałbyś się zrobić przez diesla wracając z programu:grin: Siła wyższa:kox: Potem pisałby po forach że nie dało mu rady S4 a jak to tak:doh:
-
[ALL B5] Audi S4
Nie denerwuje się, ja jestem bardzo spokojnym człowiekiem ale niektóre komentarze mnie trochę irytują Hawk, jak mawiali indianie...
-
[ALL B5] Audi S4
Mogę coś nagrać ale jak się pogoda poprawi bo teraz na letnich nie widzę odpukać ostrego hamowania z 200:decayed: żartujesz? gracjan powyżej 50km/h nie jeździ bo muszki nie zdążają uciekać i brudzą maskę i szybę, a przecież świeżo RainX leży. A gracjan używasz jakieś politury? Nie, nie używam:whistling: A co do jazdy to ciekawy jestem twojej, nie bawią mnie takie komentarze
-
[ALL B5] Audi S4
Przyznaje przyznaje, jakoś wcześniej uwagi na to zwróciłem bo dawno bym je wymienił Zostaje dorwać słupki w połysku z polifta:kox:
-
[ALL B5] Audi S4
RainX jest to niewidzialna wycieraczka, a dokładniej to zapominasz o używaniu wycieraczek, woda zaczyna uciekać z szyby od 60km/h Mniej więcej wygląda to tak: ---------- Post added at 15:33 ---------- Previous post was at 15:32 ---------- Wycieraczki stare już a ramionami wycieraczek szyby nie wycieram:naughty:
-
[ALL B5] Audi S4
Wpadły ramiona wycieraczek z polifta: Oczywiście nie obyło się bez kosmetyków więc na ramiona położony tech wax 2.0 a na szybę RainX:wink: Dzięki Krycha:hi:
-
[ALL B5] Audi S4
Mnie colli mega zaskoczyło, przed zimą woskowałem 3 listopada bez żadnego cleanera tylko IPA, do końca lutego ciągle kropelkował, wiadomo nie co co wcześniej ale i tak nie było najgorzej
-
[ALL B5] Audi S4
IPA, następnie Dodo a później 2 warstwy colli
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Flyer, ja kupiłem Bridgestone Potenza RE050A i jak na razie jestem bardzo zadowolony:kox:
-
[ALL B5] Audi S4
:polew::polew: Porąbani jesteście
-
[ALL B5] Audi S4
No ręczna korekta jeśli można to nazwać korektą u mnie też odpada, efekt prawie żaden a ile trzeba trzeć wie tylko ten kto już probówał No ja wziąłem zestaw Menzerny, po poczytaniu tych tematów na kosmetyka aut doszedłem do wniosku że powinno wyjść coś wartego uwagi a co wyjdzie to nigdy do końca nie wiadomo... Można by sie pokusić o zestaw z 3M ale to już inna kasa:wallbash: A co do wosku Colli da radę Michał, jak już coś ogarnę zapraszam z Twoją maszynką
-
[ALL B5] Audi S4
Ma coś takiego: http://allegro.pl/profesjonalna-polerka-samochodowa-powermat-2450w-i2175390142.html Wiem wiem, nic nie warte ale może jedno auto da radę obleciec:whistling: Gracjan wychodzi z założenia że najlepsza maszyna to wojtek i maryna, dlatego wszystko jedzie ręcznie:dziura: czekam na foty mechanicznej korekty tymi manzernami ze strony wcześniej, będzie kanada na Twoim lakierze:kox: Zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie mam jeden błotnik ( z jakiegoś łopla ) na próbę a po drugi jadę w tym tygodniu... Potem zamawiam pady już na swoje auto i zaczynam działać
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ja bym malował na srebrno