Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Weź skasuj ten post zanim ktoś zauważy i nie świruj pawiana A tak na serio to mega szkoda, ale następny będzie RS
  2. Buba... :wallbash:
  3. Pierwsze S4 które się nie psuje
  4. Ja kupowałem z INA cały napinacz, rok już jeżdżę i cisza ...
  5. Dokładnie, nowy napinacz i będzie śmigało
  6. 52 dni, 2 godz. 45 min.
  7. Powodzenia, oby to jakaś pierdoła tylko
  8. Tak zrobię Buba, tak jak mówisz, nawet kilka razy
  9. Coś się pomieszało i w pierwszym poście nie widać, ogarnę to
  10. Olej już mam, Shell Helix Ultra Racing 10w60 Myślałem nad Motulem 20W60 ale za gęsty według mnie na zimę...
  11. :polew:
  12. Zanim zacznę deptać chce mieć 100% pewności że wszystko gra...
  13. Ja mam 405NM przy 2400 obrotów
  14. 5000km to chyba przesada A to że muszą się dotrzeć to wiem, nie miałbym zamiaru pałować nawet gdyby turbiny były stare, trzeba się upewnić że wszystko dobrzej poskręcane itd Te 500km spokojnej jazdy tak jak pisze w instrukcji wydaje mi się że wystarczy
  15. Łańcuszek nie wali w pokrywę zaworow ? Weź stetoskop i słuchaj...
  16. Następne postępy: cały dolot został umyty potem przewody doprowadzające olej oraz przewody ze spływu oleju, wymieniony nieszczelny przewód ze wspomagania, dokładnie oglądnęliśmy cały silnik szukając części do wymiany, znaleźliśmy tylko pękniętą osłonę przegubu wewnętrznego, więc nie ma źle... Od jutra silnik będzie składany i prawdopodobnie na początku przyszłego tygodnia auto będzie mogło wyjechać :naughty:
  17. Wiadomo, głowice używki wsadzać to może być strzał w kolano, trzeba porobić wszystko
  18. Silnik kupić tylko dla głowic, reszta na złom...
  19. Kosiniak ma u Siebie głowice z 2,4 więc coś w tym może być
  20. Gratulacje Kosiniak :good:
  21. Nawet nie widziałem Na razie i tak takie mody się nie zapowiadają
  22. Wydaje mi się że obojętnie czy będą z 2.4 czy 2,8, najważniejsze żeby miały większe kanały
  23. przestań , do K03s nie potrzeba wiekszej rzezby , wtryski i fmic wytłumacz upartemu :> Sorry winetou ale nie widzę sensu zakładać tych gratów żeby było max 20 koni więcej... Jak już się bawić to się bawić, wykładasz 20tyś+ ( K04 RS6, głowice 2.8, wtryski 630, FMIC,.... ), pęka 500KM i gra a nie takie rzeźbienie że co chwilę coś, mam trochę inne spojrzenie na mody Już tydzień ciągnę na zupce chińskiego pochodzenia [br]Dopisany: 03-01-2012, 18:40:37_________________________________________________ Może być ciężko bo turbiny dzisiaj zawiozłem do kumpla, jutro mają być graty z aso, dzisiaj dolot poszedł do czyszczenia, olej kupiony i powoli zaczynamy składać. Jutro jak dostanę przewód od SIDa to pojadę go zawieź i postaram się zmierzyć ale nic nie obiecuje
  24. Ile było by więcej, według mnie nie warto, jak się już bawić to raz a dobrze
  25. Zimą na mega mocnym programie może by wyszło okolice 330KM ale pewnie latem już by było z 300 jak dobrze pójdzie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.