Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Ja twardo, pakiet zima to gwint + avus II
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Nie masz teraz choroby morskiej ? :gwizdanie:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Krycha to twoje auto ?
-
[ALL B5] Audi S4
Chyba auta Ci się kolego pomyliły
-
[ALL B5] Audi S4
Po swirlx używałem IPA a następnie 2 warstwy Colli 476s.
-
[ALL B5] Audi S4
Tak jest
-
[ALL B5] Audi S4
Mnie się lepiej pracuje na swirlx + tricolor niż na UC
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
ty nie plaj tak bo ja dzis pierwsza stowe polozylem na te gowna detajlowe choroba zaczyna sie rozwijac Pierwsza stówa, tez od tego zaczynałem Potem idzie kolejna i kolejna...
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Mogę z fatrem pogadać, może uda się coś załatwić
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Jacy powaleni, ja już nawet nie zabieram osób które wiem że mi nabrudzą w aucie
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Tak, z wodą destylowaną, kupiłem nowy atomizer Kwazara który również wypłukałem wodą destylowaną...
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Jutro mycie IPĄ, zobaczymy... Zaczęło się od użycia tego cleanera więc nie ma co szukać gdzie indziej...
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Z czym do ludzi Nie ma mowy u mnie o czymś takim
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Ja bez klimy teraz śmigam, temperatura 22 stopnie, nawiew na szyby... Paruje jak szalone Jak auto postoi wieczorem na dworze to wygląda jakby na szybach była ta srebna folia, wkur... niesamowicie
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Po kiego wała myłem w środku tym szyby :wallbash: Jutro spróbuje to zmyć IPĄ...
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
APC Megs`a, używam i dla mnie mistrz
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Mógłbym szukać jakiś 16" pasujących ale szkoda moich nerwów
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Ja tak samo
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Wczoraj w nocy widziałem na Orlenie jak gościu tankował do Prosiaka 911 lpg i wyraźnie był zmieszany gdy wszyscy go oglądali/cykali fotki ...pewnie każde tankowanie tak wygląda teraz porównajmy ile kosztuje porsche a ile s4 no ale to twoja kasa Nie,nie...ja to tak się wyrwałem bo widziałem coś tam o Lambo... ...w sumie większość nie rozgarniętych ludzi nie odróżni eSy od zwykłej a4... A to mi się akurat podoba Każdy zrozumie jak zaczniesz odjeżdżać że to napewno nie jest diesel
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Kupno auta to nie wszystko, sztuka je utrzymać
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Jest dobrze :good:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Nie wiem jak miałbyś zamiar eksploatować auto po mieście ale spalanie przy jeździe jak każdy u mnie wychodzi mniej więcej 13l, gdzie drugie auto w domu - A4 1.6 po mieście łyka 10l... Przy bucie w mieście spalanie na poziomie 18l, S3 mniej nie będzie łykać
-
[B5 1Z] A4 TDi
Między S3 a S4 nie ma mega różnicy w utrzymaniu...
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Postanowione, od jutra zaczynam zabawę Dzisiaj wnętrze auta zostało ogarnięte tj. odkurzone, wszystko umyte APC, następnie nałożony PB Natural Look, szyby umyte jakimś środkiem zakupionym w Rise and Shine ( na marginesie, spisał się wyśmienicie ).
- [B5 1Z] A4 TDi