Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Pucek, grubo pojechałeś Dobrze że tak się skończyło...
  2. Z tego co pamiętam to 14.10.11 ma być w sklepach więc od piątku zacznie się
  3. Jak już zmieniać na k04 to tylko na te z RS6, tak czy siak trzeba połowę osprzętu zmieniać...
  4. Ciekawe jakby się zachowały stickery pod wpływem temperatury?
  5. :hi: Chciałem jechać ale ..... pogoda
  6. Jedna warstwa Coli 476s ?
  7. Wymień termostat... Nie dawaj kartonu... Auto ma trzymać temperaturę roboczą bez wszelkich "wspomagaczy"...
  8. Ja dość trochę bokiem polatałem po większym i mniejszym śniegu i nic się z tarczami nie porobiło, nic nie bije.... Felga AVUS II .
  9. Jak masz taki wskaźnik to wszystkie laski twoje, ciągną do Ciebie jak muchy do gówna...
  10. Mogłeś zostać, w sumie nie było źle myślałem, że zjadą mnie konkretnie a nawet pochwalili 2 x 7 i raz 8 :gwizdanie: No to spoko, gratulacje
  11. Wiedziałem że mam dłużej zostać, co nic nie gadałeś Jak ocenili ?
  12. Na 400+ trzeba mieć koło 12tys jak nic, ciągle będę się tego trzymał
  13. Równe drogi, to Ci się udało
  14. Wczoraj w Rybniku też łatwo nie było :gwizdanie:
  15. Już było kilka leżących policjantów i nawet nie przytarło, omijam wszystko jak tylko się da, liczę że się uda
  16. Mierzyłem to na płaskim od dołu obejmy do ziemi mam 6,5-7cm...
  17. Niestety ale tej jednej po lewej stronie się nie da, były miliony kombinacji...
  18. Obejmy wydechu nie trzymały tak jak powinny i była nieszczelność więc trzeba było je zmienić, kupiłem obejmy typu V-Clamp z nierdzewki: Zapomniałem już co to nieszczelność wydechu
  19. Somes, na śląsk wpadasz kiedyś ?
  20. Jestem pod ogromnym wrażaniem :notworthy: Samochody robią robotę :good:
  21. Witam Wybiera sie ktoś dzisiaj na M1 ?
  22. Dokładnie, duffy, ogarnij się

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.