Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Hebel robi wrażenie :good:
  2. Ja też mam wkładkę K&N i sobie chwale. Na stożku nigdy nie jeździłem więc nie mogę nic na jego temat powiedzieć, ale jak chcesz montować to montuj coś firmowego a nie chińszczyznę.
  3. Pewnie gdzieś jest nieszczelność i zaciąga lewe powietrze.
  4. Zderzak i dokładka poprawione, zderzak nie ma szpar a dokładka już nie jest wygięta
  5. Ja 3 dni temu wymieniłem łożysko na FAGa, temat bardzo pomocny, obyło się bez żadnych przygód typu zapieczone śruby itp. Pozdrawiam
  6. Kolejna rzeźba udana :good: Pozdro
  7. Nie ma lipy, coś trzeba rezać, szkoda że mechanior dał ciała i zamówił złe łożysko...
  8. Też mam trochę oleju, niech będzie samochodzikowi na zdrowie
  9. Dobrze jest Ja idę w dwa smice z rs4...
  10. Ja mam 520 XL i sobie chwale
  11. Duffy, na forum seata jest koleś co handluje dokładkami z Cupry... Auto, prze :kox:
  12. po co ? Przed wymiana bylo ok[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 20:10_________________________________________________ znam takich ktorzy mieli dotarte juz po 5km To tylko pogratulować
  13. Tył nie hamuje tak mocno jak przód więc wiadomo że dłużej się to dociera wszystko, nie dotrze się pod 10km.
  14. Takie drobiazgi najlepiej w ASO.
  15. Dolna część tzn. ta miarka ? Kup w ASO, ja płaciłem do siebie jakieś 50zł chyba za cały bagnet.
  16. Może więcej auto palić :gwizdanie: Komp będzie miał złe dane...
  17. Z tego co się orientuje to demontuje się chyba lampę. Niech najlepiej wypowie się właściciel B7.
  18. Olej jak olej, traci swoje właściwości... Ja wymieniam w każdym aucie...
  19. U nas w S4 klękają synchronizatory 2 biegu, u mnie czasami jest to samo, szczególnie przy wyższych obrotach i jak chcesz szybko bieg zmienić.
  20. Ja tylko radzę, każdy robi jak uważa
  21. Stawiam na poduche pod silnikiem.
  22. Oleje, filtry, rozrzad... Sprawdzić tarcze i klocki wraz z zawiasem...
  23. Masz dystanse w kołach?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.