Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Czerwona Włoszka Turbo Quattro :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym przedstawić moje 3 autko z kolei po nexii i omedze :decayed: :decayed:

Mam ją jakieś 2 tygodnie, trafiła sie w super pieniażkach dlatego ją wziąłem

jest to koniec 96 roku, autko kupiłem po szlifie, po wymianie poszyć ( dziękówka Nosb :hi: ) autko wyglada jak nowe :tongue4: :tongue4:

wyposażenie :

climatronic

4xel. szyba

el. lusterka oraz el. składane

el.szyberdach

zawiecha 1BE

5x alu 16"

kubełkowe przednie fotele z reg. lędźwi

2 roletki w kufrze

dekory drewniane :P

nowe radyjko pod kolor Sony

Cb Uniden 520 + President Missouri

poprzedni wlasciciel oddal turbo do regeneracji w Mielcu wiec narazie mam spokoj tak samo z rozrzadem i hamulcami , musialem jedynie wahacze wymienic i pare innych rzeczy :) jesli chodzi o silnik to musze powiedziec ze zasuwa hehehe

co do planów :

obszyć kiere skórą i fotel zrobić oraz doprowadzić autko do idealnego stanu technicznego a nastepnie :

felga myśle o 17-18 cali ( najlepiej czarna z rantem pod kolor autka )

ciemna szyba (wszystkie)

przednie lampy II lift + Hid 4300

tylnie lampy II lift ori

skrzynia + wzmak

jutro autko jedzie na zalozenie LPG

Magic 3 reduktor + wtryski magic jety + Stag 300

sugestie miło widziane , pozdro :)

ps. fotki robione na szybko na dzień po zakupie więc sorki za jakość i czystość pojazdu heheh :decayed: :decayed:

1001314k.jpg

1001316.jpg

1001317t.jpg

1001321.jpg

1001322.jpg

1001325.jpg

zdjcie0130j.jpgy

autko umyte i wrzucone MAM 8 18 " :)

niuniax.jpg

Uploaded with ImageShack.us

02092010022.jpg

fotki z portu w Gdyni :)

1001731d.jpg

Uploaded with ImageShack.us

1001732i.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano
sugestie miło widziane

wyjmij tą obciachową tabliczkę z napisem TALIB

Opublikowano

autko wyglada jak nowe :tongue4: :tongue4:

na którym zdjęciu? bo jakoś nie widac tej nowości :decayed:

Opublikowano
  • Autor
sugestie miło widziane

wyjmij tą obciachową tabliczkę z napisem TALIB

tabliczka akurat ma aspekt czysto praktyczny, dzięki niej mam mniejsze prawdopodobieństwo, że auto mi zniknie z pod bloku :)

Opublikowano

autko zniknie a tabliczkę wyrzucą wsiadając do niej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

autko wyglada jak nowe :tongue4: :tongue4:

na którym zdjęciu? bo jakoś nie widac tej nowości :decayed:

wrzuciłem foto po zmianie elementów co prawda robione telefonem

Opublikowano

tabliczka akurat ma aspekt czysto praktyczny, dzięki niej mam mniejsze prawdopodobieństwo, że auto mi zniknie z pod bloku :)

proponuję zainwestować w parking strzeżony ;)

felga myśle o 17-18 cali ( najlepiej czarna z rantem pod kolor autka )

czarna z czerwonym rantem? na moje nie będzie tutaj pasować :no:

Opublikowano
  • Autor

co do felg to temat jest bardzo otwarty :) ciekaw jestem jak beda wygladac czarne prosiaki takie jak u Keżora

co do parkingu, nie ma takiej opcji, jak się pozbęde quada i przyczepy z garażu to akurat auto wejdzie

Opublikowano
wrzuciłem foto po zmianie elementów co prawda robione telefonem

nawet telefonem a widać że maja inne odcienie

kolego auto ma świetny silnik i do tego Q = się mega frajda z jazdy

ale wygląda średnio zadbanie, dużo pracy przed Toba jeśli ma wyglądać

autko wyglada jak nowe
Opublikowano
  • Autor
wrzuciłem foto po zmianie elementów co prawda robione telefonem

nawet telefonem a widać że maja inne odcienie

kolego auto ma świetny silnik i do tego Q = się mega frajda z jazdy

ale wygląda średnio zadbanie, dużo pracy przed Toba jeśli ma wyglądać

autko wyglada jak nowe

wiem, zdaje sobie z tego sprawe lecz za te pieniądze nie miałem co wybrzydzać, auto znałem bo jeździł nią kuzynki sąsiad który został wywalony z roboty i nie miał pieniędzy na życie i potrzebował pieniędzy na gwałt

Opublikowano

kolego ja nie mówię że źle zrobiłeś, po prostu napisałeś że wygląda jak nowe i się ustosunkowaliśmy do tego :)

powodzenia i bezawaryjności życzę :)

Opublikowano
  • Autor

kolego ja nie mówię że źle zrobiłeś, po prostu napisałeś że wygląda jak nowe i się ustosunkowaliśmy do tego :)

powodzenia i bezawaryjności życzę :)

to, że wygląda jak nowe przesadziłem, sorki

wygląda LEPIEJ tak to określe, dzięki Aju :hi: :hi:

Opublikowano

Bliźniaczka, tylko kolorek inny. I też z Włoch :naughty:

Opublikowano

Quattro i reszta komentarzy jest zbędna

Opublikowano
sugestie miło widziane

Wyślij mi kierownicę do obszycia :decayed::tongue4:

Opublikowano

LPG :sick3:

Opublikowano
  • Autor

LPG :sick3:

to bedzie w tym aucie oprocz T i Q najlepsze :decayed: :decayed:

Opublikowano

nie ma co przepłacać

Opublikowano

Ładna słuszny silnik napęd i kolorek :)

Pozdrawiam Kolegę z okolic :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.