Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Bart79 ??
  2. Poczekaj będziesz pracował to będziesz mówił inaczej Ale kasa teraz tez by sie przydała Ty masz autko po lifcie ( wynika z profilu ) czyli z tego co wiem to masz duży wieloklin więc kierę z takim wieloklinem musiałabyś szukać
  3. Guru, powiem Ci że czasami sa takie nudy że nawet mógłbym gdzieś iść trochę przyrobić, ale nigdzie nie chcą Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?
  4. Guru albo idź do szkoły, będziesz miał wakacje
  5. No proszę, kolejny spot u Keżora
  6. Ja tez bym wolał coś bardziej z ORI barw Tacie nie będzie przeszkadzać, łatwiej sie przyzwyczai
  7. Planuje biały Żeby wyglądało w miarę ORI i tacie nie przeszkadzało
  8. Dzięki Pucek, w takim razie będę czekał na PW Narazie bym zamontował tylko na przód jakis moduł LED żeby to jakoś świeciło.... http://www.allegro.pl/item674797986_modul_3_chip_power_led_4_kolory_nowosc.html - takie coć miałem na myśli
  9. Nie wiem czy teraz mi sie uda czy za jakiś czas dopiero A z tyłu nie da rady pod fotelem jakoś ?? Wolałbym tak, żeby przy otwarciu obojętnie których drzwi wszystkie świeciły
  10. Pucek, widze że w temacie o swoim aucie piszesz że masz prawie zrobione oświetlenie nóg Możesz powiedzieć skąd ciągniesz instalacje ?? Chciałbym to u mnie zrobić ale nie wiem jak się za to zabrać
  11. Siema Wolf
  12. No wiesz co wakacje masz i o 9 na forum jesteśzamiast spać taki nałóg co Ile można spać, potem tylko dużo czytania
  13. No to Miron niech dobrze i bezproblemowo służy
  14. Jak wszystko wypali to będę
  15. :hi: Jak tam dzień mija ??
  16. Mnie chyba nie będzie bo już pojadę na działkę na tydzień....
  17. Co słychać ?[br]Dopisany: 29-06-2009, 00:03:38_________________________________________________Trza spadać w kimę, dobranoc i do jutra

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.