Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. No to wysyłam, przekonaliście mnie:decayed: Ale najpierw PW do Michała ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- no co... lubię Michałki U mnie michałków od zaebania, zapraszam:wink: -
  2. Według mnie żadne się nie nadaje
  3. Udało mi się cyknąć kilka zdjęć w słońcu Zabrałem się też za pomalowanie części tarczy, w tym pomógł cynk :-] W bagażniku zainstalowany nowy moduł LED A na koniec już śruby kół wykąpane w kwasie i pomalowane Oprócz tego odkurzanie, plastiki ( APC + PB Natural Look ), pedały ( APC + 303 ) , dywaniki ( APC + 303 ) Na tym zakończyłem dzień
  4. 3 warstwy SV Mirage:jerk: No niestety, myślałem że będzie lepszy efekt na tych zdjęciach ale cudów nie ma. Jak dobrze zrozumiałem to do końca tygodnia będzie relacja na KA:thumbup1:
  5. Dokładnie Jutro ma być lepsza pogoda więc na pewno coś cyknę w pełnym słońcu:wink:
  6. Kurfa, nie wiem co z tymi zdjęciami, coś postimage ostatnio mnie w uja robi Spróbuje wrzucić na coś innego... Lustro na żywo jest piękne:kox: Kilka rys zostało ale nic z tym już nie da się zrobić, wiek i przebieg a najbardziej traktowanie przez poprzednich właścicieli dało się we znaki:thumbdown:
  7. Oni mają kupę fajnych zdjęć, będzie z nich relacja na KA, najfajniejsze przekopiuje tutaj:wink: Niestety, przy takim zachmurzeniu nie ma szans zrobić fajnych fotek:thumbdown:
  8. Auto odebrane, jestem mega zadowolony:banan: Porobiłem kilka zdjęć, niestety pogoda nie dopisała, jak kończyłem zaczęło kropić Mam nadzieję że jutro będzie lepiej i uda się zrobić kilka fotek w pełnym słońcu... Zdjęcia nie oddają wcale tego efektu który jest na żywo Na koniec jeszcze drobne zakupy:
  9. Kolejne spy foto:decayed:
  10. Jutro rano mam kilka spraw do załatwienia a ma padać więc pewnie auto się pobrudzi ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ---------- Wyszło kilka komplikacji, auto do odbioru dopiero jutro... ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ---------- Wyszło kilka komplikacji, auto do odbioru dopiero jutro...
  11. Nie wiem czy dzisiaj pogoda pozwoli ale może coś uda się porobić ---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ---------- Mała zmiana planów, odbiór dopiero o 18.00 więc nie wiem co dzisiaj z tych fotek będzie:thumbdown:
  12. Jak odbiorę auto to mam w planie porobić kilka fotek więc wieczorem coś powinienem wrzucić
  13. Jestem umówiony na godzinę 17.00:jerk:
  14. Się okaże:kox: Kolejny do kolejki:whistling: Jak będę sprzedawał to chyba zrobię licytację i kto da więcej ten bierze
  15. ręcznie to nie polerowanie, raczej głaskanie lakieru, zwłaszcza jeśli chodzi o grupę VAG:wink: Chłopaki z R&S przed korektą pewnie dobrze oczyścili lakier z wszelkiego rodzaju wypełniaczy i stąd ten efekt - wcześniej rysy mogły być po prostu zamaskowane. Dokładnie tak jak pisze Michał, miałem ze 2 podejścia ręcznie, ale to nie robota.
  16. Niestety Arek, ale glinką rys nie usuniesz, potrzebna korekta lakieru której nie robiłem
  17. Black Hole, dobry jak chcesz jechać na zlot i zakryć trochę rys, oprócz tego szybciej wosk spłynie. Tak jak vario pisze, najlepiej zrobić korektę, potem jakiś cleaner i wosk i jest fpytę
  18. Tak, szampon, dwa wiaderka i rękawica Można też spróbować pianę MagiFoam
  19. Szczerze to nie wiem czy ogarnąłem, zdemontowałem koło i nic podejrzanego nie znalazłem... Poczekam jeszcze trochę, może na jakieś oporne klocki trafiłem i musi się jeszcze dotrzeć
  20. Tak jak do tej pory Najpierw prewash, potem mycie właściwe na 2 wiadra, wytarcie do sucha, potem dressingi i QD
  21. A ja zgadzam się z Puckiem, wszystkie niedoskonałości widać pod halogenem a to że auto jest czyste to nie znaczy że nie ma rys na nim
  22. Życie cały czas zaskakuje, sam się zdziwiłem że aż tak ten lakier wyglądał
  23. Z Fluffiego będziesz zadowolony:wink: Szamponu nie używałem więc się nie wypowiem:hi:
  24. Bardzo dobrze:kox:
  25. Staraj się nie myć w słońcu:wink: ---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- Mam nadzieję że Adam się nie obrazi Takie spy foto:jerk:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.