Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Otóż to Bo może być niezłe kuku
  2. Kup Fluffy, kosztuje 3 dychy a wycierasz całe auto bez wygniatania i kombinowania ze szmatami
  3. To co się pytasz jak robisz swoje Powodzenia w walce z lakierem
  4. Michaił jak Ci się sprawuje ta polerka ? Czytałem dobre opinie na ten temat na KA i nie wiem czy kupować K2 czy dołożyć do Lare Ragga Detailer:decayed: Lepiej dołóż, rozmawiałem niedawno z Minetoo z DC i bardzo sobie chwalił, sporo aut robi i podobno zero problemów:naughty:
  5. Zacznij od tego
  6. Jakiegoś Karchera K2 spokojnie kupisz, miałem wcześniej takiego kilka lat i dawał rade, tzn dalej daje bo działa tylko już nie używam go do mycia auta jak pianownicę podłączyłem to też nie było najgorzej...
  7. Poza tym to nie szampon robi zacieki tylko twarda woda... Wystarczy wytrzeć i po problemie a do pełni efektu przelecieć QD
  8. Ja mam w dowodzie 1580 więc niemożliwe żeby twoja ważyła 1750
  9. Coś tam jest Teraz dowal do pieca
  10. Pojechał na sesję i nic nie powiedział Dobre foty
  11. hmmm to sobie policz ile nowe opony kosztuja i sprobuj dostać ten model w używce:wink: nie no, świruje marzy mi się to koło, ale z racji tego że do 10-tego, tj. Matki Boskiej Pieniężnej mam 3 dychy w portfelu muszę sie wstrzymać Luz:wink: MIchał czytaj uważnie:facepalm: łosz koorwa:facepalm: czytałem jeszcze przed poranna kawą.... spoko Może dziś ustrzele jakąś fotkę Pada deszcz to umyje mi auto Weź ty się chłopie nie pogrążaj :polew:
  12. Mam nadzieję
  13. Bardzo skromnie... Natural Look, PB Nattys Blue i połowa Last Touch nie moja
  14. Wolę mieć zapas
  15. Wydaje mi się że będzie bardzo dobry, temperatura oleju w upały w mieście około 100 stopni więc trochę jest... a takiego oleju 100 stopni nawet nie rusza i o takie coś mi chodziło Poza tym olej chyba nigdy nie jest za dobry
  16. Dzisiaj zakupy, jutro wymiana
  17. Ja uzywałem Nielsena T&G Remover na zapuszczone felgi, dużo smoły i kleju po ciężarkach i spisał się wyśmienicie
  18. Temat o woskach był już poruszany kilkadziesiąt razy chyba w tym temacie, poczytaj kilka wcześniejszych stron, na pewno znajdziesz pomocne info:wink:
  19. Chyba nie ma innej opcji jak wkręty:decayed: Jest dobrze Egon
  20. Gracjan odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Czekamy czekamy
  21. Gracjan odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zwracam honor
  22. Gracjan odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Widzę jesteś ostro zdesperowany:grin: Tarcze do wymiany
  23. Bubie pali 13 w mieście..a jak się uprze to zejdzie do 11 U mnie 14-15 po mieście... Żeby sprawne 2.7 paliło 19 trzeba już trochę według mnie cisnąć co w mieście jest dla mnie totalnym bezsensem bo na kolejnych światlach i tak będziesz stał ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ---------- Temat ile co pali i czemu tak dużo jest ostatnimi czasy bardzo popularny Wzrosła liczba tzw "apaczy" - a pacze tylko a jak juz paczę to zapytam o spalanie bo to temat uniwersalny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.