Treść opublikowana przez Gracjan
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Otóż to Bo może być niezłe kuku
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Kup Fluffy, kosztuje 3 dychy a wycierasz całe auto bez wygniatania i kombinowania ze szmatami
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
To co się pytasz jak robisz swoje Powodzenia w walce z lakierem
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Michaił jak Ci się sprawuje ta polerka ? Czytałem dobre opinie na ten temat na KA i nie wiem czy kupować K2 czy dołożyć do Lare Ragga Detailer:decayed: Lepiej dołóż, rozmawiałem niedawno z Minetoo z DC i bardzo sobie chwalił, sporo aut robi i podobno zero problemów:naughty:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Zacznij od tego
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jakiegoś Karchera K2 spokojnie kupisz, miałem wcześniej takiego kilka lat i dawał rade, tzn dalej daje bo działa tylko już nie używam go do mycia auta jak pianownicę podłączyłem to też nie było najgorzej...
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Piękne Roti
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Poza tym to nie szampon robi zacieki tylko twarda woda... Wystarczy wytrzeć i po problemie a do pełni efektu przelecieć QD
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Ja mam w dowodzie 1580 więc niemożliwe żeby twoja ważyła 1750
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Coś tam jest Teraz dowal do pieca
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Pojechał na sesję i nic nie powiedział Dobre foty
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
hmmm to sobie policz ile nowe opony kosztuja i sprobuj dostać ten model w używce:wink: nie no, świruje marzy mi się to koło, ale z racji tego że do 10-tego, tj. Matki Boskiej Pieniężnej mam 3 dychy w portfelu muszę sie wstrzymać Luz:wink: MIchał czytaj uważnie:facepalm: łosz koorwa:facepalm: czytałem jeszcze przed poranna kawą.... spoko Może dziś ustrzele jakąś fotkę Pada deszcz to umyje mi auto Weź ty się chłopie nie pogrążaj :polew:
-
[ALL B5] Audi S4
Mam nadzieję
-
[ALL B5] Audi S4
Bardzo skromnie... Natural Look, PB Nattys Blue i połowa Last Touch nie moja
-
[ALL B5] Audi S4
Wolę mieć zapas
-
[ALL B5] Audi S4
Wydaje mi się że będzie bardzo dobry, temperatura oleju w upały w mieście około 100 stopni więc trochę jest... a takiego oleju 100 stopni nawet nie rusza i o takie coś mi chodziło Poza tym olej chyba nigdy nie jest za dobry
-
[ALL B5] Audi S4
Dzisiaj zakupy, jutro wymiana
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ja uzywałem Nielsena T&G Remover na zapuszczone felgi, dużo smoły i kleju po ciężarkach i spisał się wyśmienicie
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Temat o woskach był już poruszany kilkadziesiąt razy chyba w tym temacie, poczytaj kilka wcześniejszych stron, na pewno znajdziesz pomocne info:wink:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Też bym zaczął od glinki
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
Chyba nie ma innej opcji jak wkręty:decayed: Jest dobrze Egon
-
[B5 1Z] A4 TDi
Czekamy czekamy
-
[B5 1Z] A4 TDi
Zwracam honor
-
[B5 1Z] A4 TDi
Widzę jesteś ostro zdesperowany:grin: Tarcze do wymiany
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Bubie pali 13 w mieście..a jak się uprze to zejdzie do 11 U mnie 14-15 po mieście... Żeby sprawne 2.7 paliło 19 trzeba już trochę według mnie cisnąć co w mieście jest dla mnie totalnym bezsensem bo na kolejnych światlach i tak będziesz stał ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ---------- Temat ile co pali i czemu tak dużo jest ostatnimi czasy bardzo popularny Wzrosła liczba tzw "apaczy" - a pacze tylko a jak juz paczę to zapytam o spalanie bo to temat uniwersalny