Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Na skórze masz pole do popisu jeśli chodzi o detailing
  2. no tak coś w tym jest zawsze można poprawić
  3. Efekt fajny Ciekawe tylko czy nie będzie żadnych odprysków bo z tym różnie niestety
  4. OOOO mi się podoba jak jest a co do malowania to możesz kupić PlastiDip i jak się nie będzie podobało zawsze można zerwać Sam grill mam zamiar tym pomalować... Czym malowałeś ramkę grilla ?
  5. Podziękował Nie, w wojnie nie ... Głównie to jadę miło spędzić sobotę, posiedzieć, pogadać, pooglądać co nie co...
  6. Wysłałem i przyszła pozytywna odpowiedź :decayed:
  7. Ładniej z czarną ramką
  8. Michał, nic straconego Będą juz graty od raggi to na Allstarsie poproszę Maćka żeby cyknął z 2 fotki środka:wink:
  9. Obiecana sesja Oprócz tego graty lecą do raggi
  10. Gracjan odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Przód jest kozak :kox:
  11. uuuu warto było czekać zapowiada się grubo:naughty: Już się nie umiem doczekać
  12. Ja robiłem tak: 1. Spryskałem Surfexem HD ( jak dobrze pamiętam to 1:4 ) 2. Pędzelki, szczotki itd 3. Spłukanie wodą bezpośrednio z węża, nie używałem myjki 4. Poprawiłem jeszcze raz kilka miejsc ( punkty od 1-3 ) 5. Wydmuchałem wodę kompresorem i zostawiłem auto z otwartą maską na kilka godzin na słońcu żeby wyschło Odpaliło bez problemu
  13. Już niedługo
  14. Z tego co używałem to polecam Nielsena i Surfex HD
  15. Nie wiem jakim cudem Wam się to udaje ale to nic tylko się cieszyć Gracjan.. to jest do zrobienia.. ale delikatna noga musi być.. ja właściwie zrobiłem to dla siebie aby sprawdzić ile można zejść.. eco driving nie chcę mi się uprawiać grill w zasadzie ramkę jutro maluję na czarno:) Muszę kiedyś spróbować jak podobno się da Powodzenia w realizacji planów
  16. Fotografia samochodów w ruchu... rig shot - FORUM UŻYTKOWNIKÓW SPRZĘTU MARKI NIKON
  17. Nie wiem jakim cudem Wam się to udaje ale to nic tylko się cieszyć
  18. Wygląda ładnie osobiście wolałbym inna kolorystykę grilla, tzn czarna ramka a srebrny znaczek:decayed: No i chyba widzę znaczki s-line pod listwami na błotniku, usuń je
  19. U mnie swapy nie wchodzą w grę więc mam jeszcze trudniej
  20. Weź krzesełko, zajmiemy dobre miejsca :jerk:Fury to tylko przykrywka Na sprzedaż się nie zanosi... A nawet jakbym miał sprzedać to nie wiem jakie auto mogłoby S4 zastąpić więc musi zostać
  21. Znowu znowu Wpadaj, ja powinienem siedzieć tam całą sobotę
  22. Przyszły właściciel też musi mieć co robić Ja już uważam auto za skończone w 95% Teraz trzeba by się przejechać na jakiś zlot pooglądać jak wyglądają na żywo te projekty znane z for, jest The Best Of no i Allstars więc pewnie to uda mi się zaliczyć a Allstars już na pewno
  23. Ja mam to samo gdzieś gracjan. To jest 5min fajny efekt a potem nie ma różnicy. Otóż to:thumbdown: Ani to nie czyści ani nie odżywia:thumbdown:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.