Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] Audi S4
Folia już zerwana no już nie chciałem nic pisać apropos tej folii ale widzę że się ogarnąłeś Oczywiście folia z ramki grilla, na lampach zostaje
-
[ALL B5] Audi S4
Jechałem wczoraj kawałek w nocy i nie widziałem różnicy w świeceniu więc chyba z tym nie będzie problemu
-
[ALL B5] Audi S4
Zostaje chrom
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
W ASO pewnie też będzie można zamówić, tylko nie wiem czy warto Ja tam bym po kodzie namieszał i po sprawie
-
[ALL B5] Audi S4
Folia już zerwana
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jako aplikator do opon używam gąbek takich małych kuchennych, oczywiście przelatuję 4 opony i gąbkę wyrzucam
-
[ALL B5] Audi S4
Ja ?? A gdzie tam Tak sobie eksperymentuje
-
[ALL B5] Audi S4
No to zostaje chrom Dzięki za opinie:naughty:
-
[ALL B5] Audi S4
Albo czarny albo chrom Tak kombinuje bo wydaje mi się że te ciemne lampy trochę się z tym chromem gryzą
-
[ALL B5] Audi S4
Pytanie za 100 punktów: Tak: czy tak:
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Następnym razem to tylko przetrę delikatnie szmatką bo już zrobione:) oj było co robić ja mam bzika na tym punkcie Nie ty jeden Recaro kurde robi robotę
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Ładnieee Ciekawy jestem jakby porównać cleaner z Gliptona GT12 z Sonusem... Możesz spróbować użyć twardszej szczotki, szkód na pewno nie narobisz a może być tylko lepiej Szkoda że dzielą nas takie hektary, było by co robić
-
[ALL B5] Audi S4
"Podoba mnie się to"
-
[ALL B5] Audi S4
Kiera była priorytetem Trawa nie zając nie ucieknie, jutro będzie dobry czas na nią
-
[ALL B5] Audi S4
Cała perforowana mi się wcale nie podoba... Już bym chyba wolał całą gładką
-
[ALL B5] Audi S4
Na zlot Mapeta raczej nie uda mi się dotrzeć niestety oh shit... szkoda, ja dzisiaj się dowiedziałem że się dostałem... liczyłem że obejrzę Twoją eSkę... Wyskoczyła mi sprawa rodzinna akurat w sobotę z której na 99% nie uda mi się wykręcić a jazdę w niedziele uważam za bezsens... Auto będzie można zobaczyć na allstarsie Jadę nawet jakby się paliło ---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ---------- Boczne kierunki zmienione na dymione Zostaje jeszcze okleić ramkę grilla na czarno ---------- Post dopisany 16-08-2012 at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany 14-08-2012 at 17:30 ---------- Przyszły graty od Raggi Fotki ciemnych lamp w dzień Dzięki Ragga
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Tomek, po korekcie nie używałem... Na A4 na błotniku zrobiłem małą próbę i fajnie szło, nie do końca wiem ile zamaskował a ile rys usunął ale różnica była znaczna...
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Scholla nie używałem ale ostatnio miałem przyjemność trochę popracować z Achillesem i baardzo miło mnie zaskoczył, chyba nawet lepiej mi się pracowało niż z Dodo Juice Lime Prime więc jak najbardziej go polecam A Colli to już "klasyk"
-
[ALL B5] Audi S4
Na zlot Mapeta raczej nie uda mi się dotrzeć niestety
-
[ALL B5] Audi S4
Mi się na żywo to baaardzo podoba, zobaczymy jak na dłuższą metę Fajny mod bo możesz się go pozbyć w jakieś 10 sekund jak ci się znudzi Zostaje jeszcze okleić boczne kierunki i zobaczyć jak to pasuje do ramki grilla i może ją też okleić
-
[ALL B5] Audi S4
Folię ten kolega załatwiał ale według mnie jest to dokładnie coś takiego ( też to jest jasna czarna ): Folia JASNA CZARNA do LAMP PRZEDNICH 100x25cm !!! (2543532359) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jak " ster" wróci na swoje miejsce to cyknę zdjęcia w słońcu bo tu niewiele widać
-
[ALL B5] Audi S4
Kolega ma tak zrobione w Octavii i mówił że nie zauważył pogorszenia się światła, wydaje mi się że przy xenonie nie będzie dużej różnicy Tyle co ja w nocy jadę to... można olać
-
[ALL B5] Audi S4
Przy pomocy kolegi udało się okleić przednie lampy... Zdjęcia lipne bo w garażu... Na żywo ciekawie to wygląda
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Taaaa, a po drugim to już w ogóle lajcik
-
Nimbus Grau Perl Effekt
W końcu coś co lubię