Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Fajnie fajnie Cofanie na "czuja" ?
  2. Otóż to kolego, otóż to Jestem zdania że jak coś może procować w brudzie to znaczy że można to wyczyścić i może pracować w czystości
  3. Jak przyjdzie czas na sprzedawanie to i ona będzie gotowa
  4. Taaa, nawet w trakcie się na stacji zatrzymuje i wydłubuje
  5. Już o tym myślałem ale nie mam kanału, jakby był na pewno już bym walczył
  6. Takie zboczenie to nie zboczenie
  7. Cynk w spreyu Malowane były tylko boczki
  8. Elektyczny wentylator się zyebał... Da się wymienić bez zdejmowania przodu bez zbędnego wysiłku Esss rwie suty Niestety, ale to nie diesel i tu łapy nie wciśniesz między silnik a pas przedni... Właściciele 2.7 wiedzą o czym mówię Dam 100zł temu kto bez ruszania przodu wymieni elektryczny wentylator Śmiejcie się śmiejcie ---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ---------- Kilka fotek z dzisiaj... Zamek maski przed... Po... Chłodnica przed... Po... No i na koniec stanowisko suszenia...
  9. Elektyczny wentylator się zyebał...
  10. No mniej więcej 6 tyś km rocznie:wink: Na codzień mam co innego... Chciałbym żeby miało jak najwięcej wspólnego z eksponatem
  11. Te 6zł można zainwestować, warte tej kasy:wink: Megs to przesada ---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ---------- Szkoda rozbierać... ale trzeba No to jedziemy... Jutro mycie, czyszczenie, mycie czyszczenie.... W środę montaż nowego wentylatora i składanie
  12. To mój drugi aplikator z Monster Shine, spisuje się dobrze, za dużo z nim się nie wymyśli:wink: I tak najtaniej wychodzi kupić gąbki do zmywania naczyń i po 4 kołach wyrzucić
  13. Dodana do koszyka... Kwota rośnie w zastraszającym tempie
  14. Przejechałem chyba 3 km, tarło jak poyebane Dzisiejsze drobne zakupy: A oprócz tego... Znowu rozbierać ten przód
  15. Aż tyle kupować nie będę, to już przegięcie
  16. Czasami kupie jakiś jeden nowy ale na garaż 42m2 to za mało i wcale tego nie czuć
  17. A jak Horor braciee, horrroooooooorr Jaki horror to już nic nie pachnie, tylko wisi dla "klimatu"
  18. A jak
  19. Dupowóz 1.6
  20. No nie mówię że było słabo ale myślałem że będzie lepiej Czarna dużo lepsza od tej drugiej
  21. No ja trafiłem akurat na Ducato max wyposażone Ale koniec końców gliniarz uwierzył że taki wydech mam tylko na zloty
  22. Jak zwykle... wydech Dobrze że przyciemnionych lamp nie zauważył bo już na bank by nie odpuścił
  23. Powiedzmy że było średnio... Lakier w miarę, wczoraj woskowałem wiec dużo wody i syfu spłynęło, najgorzej nadkola
  24. Michał, szkoda że się nie spotkaliśmy Siedziałem prawie cały czas miedzy golfami na początku po lewej stronie nie licząc 30 minut które spędziłem w kolejce czekając na hambuxa A co do hostess to moim zdaniem bardzo słabo w tym roku to wyglądało... "Czarna" robiła robotę od pasa w dół a blondi by się w tych szpilkach kilka razy na moich oczach wyebała Brakowało Anity i to fc**j.... Auto było mega brudne, całą drogę rano padało, tyle ile dało rade wyglancować to wyglancowałem ale do tego co bym chciał to brakowało baaardzo dużo Oprócz tego 500m od domu prawie bym stracił dowód, więcej szczęścia niż rozumu
  25. Pany, jak z wydajnością takiej puszki 400ml ? Trzeba dawać jakiś podkład itp ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.