Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. To ori zawias ? Co z heblami ? I weź synek umyj te auto, to nie boli
  2. Do D/A polecam nie oszczędzac na padach bo D/A lub niszczyć słabe pady, do sprawdzonych można zaliczyć : LAke Country seria CCS Flexipads styl menzerna 3M Pewnie inne też dadzą radę ale osobiście nie testowałem. na pewno odpadają : ABW (do rotacji jak najbardziej tak, ale na D/A klej nie wytrzymuje) Dzięki W takim razie trzeba drobną korektę zamówienia zrobić
  3. Skłaniałbym się w kierunku tych 2 minut... Jak nałożysz za grubą warstwę to po 9 minutach będzie problem spolerować Ja zawsze robię tak że woskuje cały element dokładnie cienką warstwą, potem drugi a następnie od razu ten pierwszy poleruje itd...
  4. Gracjan odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jest tak, ale wpierw trzebaby grubsze sprawy ogarnąc:decayed: Taaa... Cały czas do przodu
  5. Gracjan odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Pamiętaj, detale bardzo ważne:decayed:
  6. Kurde, zużyłem już 1,5l Last Toucha i nie zauważyłem żeby ciągnął specjalnie kurz, według mnie kurz osiada tak samo jak po CG Pro Detailer ... Miałem "smaka" na Reloada ale rozsądek bierze górę na razie
  7. Fajny Touran:wink: Dobrze Ci poszło
  8. Cena też spoko jak za DA moim zdaniem... Tańsza od Lare o 70zł a do tego co planuje jej używać nie widzę sensu przepłacać Dzięki za pomoc:wink: Jakby ktoś miał jeszcze jakieś info na temat padów i chętnie poczytam
  9. A wafel ma za zadanie tylko nie nagrzewać tak lakieru jak gładki pad czy coś jeszcze ? Nad tym się zastanawiam... KRAUSS DB DUAL ACTION 900W !! - STABILIZACJA OBROTÓW - ShowCarShine - Detailing Shop
  10. Panowie, powoli myślę nad kupnem maszyny DA a że samą maszyną nic nie podziałam to trzeba też kupić jakieś pady no i tu jest problem bo szczerze zgłupiałem, za dużo tego:decayed: Potrzebuje pady na razie tylko żeby nakładać cleanery i glaze np. PB Black Hole lub AG SRP... Co możecie polecić ? Ja myślałem nad Flexipads Softouch Waffel 80/145mm Czekam na propozycje i od razu z góry dzięki za każde info
  11. Lipa dla mnie ten RS... Też już mega oklepany, można do spotkać wszedzie... Od golfa 1 aż po hondę czy inne wynalazki:wink: Wiem wiem, felga kultowa ale dla mnie już za dużo tego Ja bym brał LM
  12. Ja bym stawiał na LM:wink: Ori czy Dare ?
  13. C.D. ze spota 960KM+
  14. W przedlifcie jest chyba okrągła, pewnie wystarczy tylko kupić wtyczkę i polutować
  15. Zbiorniczek płynu chłodzącego ? Miałem cały czas taki, tylko że to już jest 3 ... Kostka jest owalna
  16. Passek jest na ajrajdzie ---------- Post dopisany 10-09-2012 at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany 04-09-2012 at 16:50 ---------- Kilka fotek znalezionych w necie ze spotu przy autostradzie A1
  17. Gracjan odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dla samego wyglądu warto zmienić Na szybę nałożyć RainX i jak jedziesz powyżej 70km/h to zapominasz o wycieraczkach a w mieście od czasu to czasu wytrzesz i gra gitara
  18. Gracjan odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Pewnie zamontowałeś je w odrobinę innym miejscu i zmienił się kąt i dlatego poprawa
  19. Gracjan odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Długość ta sama, są proste, nie ma tego przełamania
  20. Gracjan odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zakładaj ramiona wycieraczek z polifta
  21. Ja najpierw oprysk tym czymś... promacja była i za 9zl żal było nie brać Potem mix w Marolexie: APC Nielsen, Surfex, ValetPro PH Neutral... Mało pędzelka no i płukanie pod ciśnieniem, wydmuchanie powietrzem, reszta wyschła podczas jazdy
  22. Troszkę przeleciałem, ale baardzo po łebkach, chciałem tylko odświeżyć żeby tak nie straszyło jak się otworzy, poza tym czas gonił a jeszcze nie było pewne czy auto odpali bo trochę wody się przelało
  23. Odświeżyłem na szybko silnik w dupowozie... Stanowisko pracy... Szkoda mi było brudzić kostkę więc szybko na trawę za dom Na wszelki wypadek okryłem alternator, mimo że aku odłączony... Część wody wydmuchałem, reszta wyparowała Wiem wiem, można było dużo lepiej ale głównie chciałem odświeżyć bo już nie umiałem na to "paczeć", tym bardziej że auto za niedługo idzie znowu do mechanika więc jak wróci to poprawimy
  24. Ch***wo ale stabilnie
  25. Pranie wnętrza też nie jest najtańsze... wszystko kosztuje Każdy już powinien moim zdaniem zrozumieć że nie ma nic za darmo i wszystko kosztuje... Wiadomo po koleżeńsku czasami można lekko oko przymknąć ale to wszystko to tez nie wolontariat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.