Treść opublikowana przez Gracjan
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
To ori zawias ? Co z heblami ? I weź synek umyj te auto, to nie boli
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Do D/A polecam nie oszczędzac na padach bo D/A lub niszczyć słabe pady, do sprawdzonych można zaliczyć : LAke Country seria CCS Flexipads styl menzerna 3M Pewnie inne też dadzą radę ale osobiście nie testowałem. na pewno odpadają : ABW (do rotacji jak najbardziej tak, ale na D/A klej nie wytrzymuje) Dzięki W takim razie trzeba drobną korektę zamówienia zrobić
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Skłaniałbym się w kierunku tych 2 minut... Jak nałożysz za grubą warstwę to po 9 minutach będzie problem spolerować Ja zawsze robię tak że woskuje cały element dokładnie cienką warstwą, potem drugi a następnie od razu ten pierwszy poleruje itd...
-
[B5 1Z] A4 TDi
jest tak, ale wpierw trzebaby grubsze sprawy ogarnąc:decayed: Taaa... Cały czas do przodu
-
[B5 1Z] A4 TDi
Pamiętaj, detale bardzo ważne:decayed:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Kurde, zużyłem już 1,5l Last Toucha i nie zauważyłem żeby ciągnął specjalnie kurz, według mnie kurz osiada tak samo jak po CG Pro Detailer ... Miałem "smaka" na Reloada ale rozsądek bierze górę na razie
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Fajny Touran:wink: Dobrze Ci poszło
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Cena też spoko jak za DA moim zdaniem... Tańsza od Lare o 70zł a do tego co planuje jej używać nie widzę sensu przepłacać Dzięki za pomoc:wink: Jakby ktoś miał jeszcze jakieś info na temat padów i chętnie poczytam
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
A wafel ma za zadanie tylko nie nagrzewać tak lakieru jak gładki pad czy coś jeszcze ? Nad tym się zastanawiam... KRAUSS DB DUAL ACTION 900W !! - STABILIZACJA OBROTÓW - ShowCarShine - Detailing Shop
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie, powoli myślę nad kupnem maszyny DA a że samą maszyną nic nie podziałam to trzeba też kupić jakieś pady no i tu jest problem bo szczerze zgłupiałem, za dużo tego:decayed: Potrzebuje pady na razie tylko żeby nakładać cleanery i glaze np. PB Black Hole lub AG SRP... Co możecie polecić ? Ja myślałem nad Flexipads Softouch Waffel 80/145mm Czekam na propozycje i od razu z góry dzięki za każde info
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
Lipa dla mnie ten RS... Też już mega oklepany, można do spotkać wszedzie... Od golfa 1 aż po hondę czy inne wynalazki:wink: Wiem wiem, felga kultowa ale dla mnie już za dużo tego Ja bym brał LM
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
Ja bym stawiał na LM:wink: Ori czy Dare ?
-
[ALL B5] Audi S4
C.D. ze spota 960KM+
-
[ALL B5] Audi S4
W przedlifcie jest chyba okrągła, pewnie wystarczy tylko kupić wtyczkę i polutować
-
[ALL B5] Audi S4
Zbiorniczek płynu chłodzącego ? Miałem cały czas taki, tylko że to już jest 3 ... Kostka jest owalna
-
[ALL B5] Audi S4
Passek jest na ajrajdzie ---------- Post dopisany 10-09-2012 at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany 04-09-2012 at 16:50 ---------- Kilka fotek znalezionych w necie ze spotu przy autostradzie A1
-
[B5 1Z] A4 TDi
Dla samego wyglądu warto zmienić Na szybę nałożyć RainX i jak jedziesz powyżej 70km/h to zapominasz o wycieraczkach a w mieście od czasu to czasu wytrzesz i gra gitara
-
[B5 1Z] A4 TDi
Pewnie zamontowałeś je w odrobinę innym miejscu i zmienił się kąt i dlatego poprawa
-
[B5 1Z] A4 TDi
Długość ta sama, są proste, nie ma tego przełamania
-
[B5 1Z] A4 TDi
Zakładaj ramiona wycieraczek z polifta
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ja najpierw oprysk tym czymś... promacja była i za 9zl żal było nie brać Potem mix w Marolexie: APC Nielsen, Surfex, ValetPro PH Neutral... Mało pędzelka no i płukanie pod ciśnieniem, wydmuchanie powietrzem, reszta wyschła podczas jazdy
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Troszkę przeleciałem, ale baardzo po łebkach, chciałem tylko odświeżyć żeby tak nie straszyło jak się otworzy, poza tym czas gonił a jeszcze nie było pewne czy auto odpali bo trochę wody się przelało
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Odświeżyłem na szybko silnik w dupowozie... Stanowisko pracy... Szkoda mi było brudzić kostkę więc szybko na trawę za dom Na wszelki wypadek okryłem alternator, mimo że aku odłączony... Część wody wydmuchałem, reszta wyparowała Wiem wiem, można było dużo lepiej ale głównie chciałem odświeżyć bo już nie umiałem na to "paczeć", tym bardziej że auto za niedługo idzie znowu do mechanika więc jak wróci to poprawimy
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Ch***wo ale stabilnie
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Pranie wnętrza też nie jest najtańsze... wszystko kosztuje Każdy już powinien moim zdaniem zrozumieć że nie ma nic za darmo i wszystko kosztuje... Wiadomo po koleżeńsku czasami można lekko oko przymknąć ale to wszystko to tez nie wolontariat