Treść opublikowana przez Gracjan
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
W Katowicach masz MrCleanera, który też wie co robi.... Pod Krakowem w Wieliczce też taki kolega urzęduje i polecam... Auto Detailing - Korekta, Renowacja, Polerowanie lakieru - Kraków
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Arek wie co robi Cena też, pewnie jak się zdecydujesz to zawsze można się dogadać i coś urwać z ceny
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Dokładnie tak
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Znajomy jak się nie mylę to w Opolu zajmuję się detailingiem i jak tylko znajdę na niego namiary to podeślę, mogę z czystym sumieniem polecić, robi baaardzo fajnie, zgodnie ze sztuką
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Nie starcza na długo bo lakiernik część rys zamaskuje, umyjesz auto kilka razy, wypełniacze się wymyją i jest to samo co było tylko w gratisie doszła kupa hologramów
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Strach się bać
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Od rana na szybko... 1. Mycie - 2 wiadra, rękawica CarPro, R&S BigApple 2. Suszenie - Fluffy Dryer 3. Plastiki - AP 303 4. Szyby - IPA, RainX 5. Opony - Brillance 6. QD - Megs Last Touch Coś tam chyba nawet się świeci
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ręcznie ? Może weź go zaatakuj tym UC na jakimś średnim padzie...
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ja wiem tylko tyle że hondowe lakiery rysują się od "paczenia" na nie
-
[ALL B5] Audi S4
Przyczajony tygrys, ukryty smok
-
[B5 APS] by czorny
To już pytanie do Raggi
-
[B5 APS] by czorny
Zanim założysz wysyłaj do Raggi Zobaczysz jak kiera odżyje:wink:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ciekawie to wygląda:wink: Lubię to Trzeba pomyśleć
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Kończy mi się 303 i właśnie myślałem na Perl`em Rozcieńczasz z wodą ? Jakieś mazy czy coś się robią ?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
No to może zniechęcać Ale jak ma działać podobnie do IronX a być tak łatwy w użyciu że przy myciu robi swoje, nie trzeba latać z atomizerem itp to pewnie warto będzie go używać mimo tego zapachu ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- No niestety, CarPro już przyzwyczaiło detailerów do wysokich cen swoich produktów ale jak każdy wie działają bardzo dobrze i są warte swoich cen
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Też można zaobserwować jakieś krwawienie na lakierze ? Oczywiście mówię o tym szamponie
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Vario, jakbyś gdzieś słyszał że ktoś chce sprzedać jakąś maszyną DA w dobrym stanie w dobrej kasie to daj znać
-
[B5 AJM] OGrowóz
jak tyle był malowany to przynajmniej jakoś wygląda hehe ;-) ---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ---------- A co złego w tej rozpórce dolnej ? Tak czy inaczej ona już siedzi ;-) to ze nie posadzisz fury odpowiednio nisko ... Ona się wyciera po pewnym czasie Co Ty nie powiesz u mnie nie ma tam sie co wycierac, boje sie ze te resztki odpadna Ona po kilku uderzeniach tak się wytrze i powygina że już jest w miarę dobrze:kox:
-
[B5 AJM] OGrowóz
jak tyle był malowany to przynajmniej jakoś wygląda hehe ;-) ---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ---------- A co złego w tej rozpórce dolnej ? Tak czy inaczej ona już siedzi ;-) to ze nie posadzisz fury odpowiednio nisko ... Ona się wyciera po pewnym czasie
-
[ALL B5] Audi S4
Należy do tego faceta który przechodzi obok mojego auta na 7 zdjęciu, koszulka Vag Event 2012 :wink:Zabij mnie ale nie powiem ci jak on się nazywa bo nie wiem
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
900Nm
-
[B5 AJM] OGrowóz
Gewinde ładnie wygląda
-
[ALL B5] Audi S4
Taki model panie, musi się drzeć Kilka fotek z All Stars Tuning Weekend
-
[ALL B5] Audi S4
Dzięki... U ciebie koła mi się dużo bardziej na żywca podobają, na fotkach nie ma takiego efektu Tak, za ten wydech
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
nie próbowałem jeszcze:decayed: świecą na różowo, chyba nie będzie źle No u mnie po przyciemnieniu się dość ciemno zrobiło Blacha - dobry plan