Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Ty ale k**wa ludzie mają tupet co:grin: Wchodzę rano w konkurs, patrzę a tu wszyscy po 0 głosów, ja jeden (sam sobie dałem:polew::polew:) a ten pajac chyba 11 :polew: No nie ma co, niezłe jaja Na niego pewnie cała rodzina głosowała U mnie 3 głosy, z tego jeden mój, szał
  2. Wiaderko zlotowe Kolekcja powoli się rozrasta, powoli, powoli cały czas do przodu
  3. Jak przestać, jak Vario, widzę że lecisz korektę maszyną DA... Jak porównasz czas pracy i efekty do pracy rotacją ?
  4. Tak się nie bawię
  5. możemy się umówić, że jak Ci nie wyjdzie to wezmę w zamian S4 S4 w zamian za A5 z 2009r ? Wiesz, co, chyba mi nie wyjdzie
  6. jedrekx, za mały skill żeby się podjąć czyjegoś auta
  7. Audi, dlaczego? | Facebook ---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ---------- No nie idzie przestać
  8. Jak nie IPA to może benzyna ekstrakcyjna...
  9. młody_drog, Są gusta i guściki... Tobie gratuluję 2 miejsca Zaraz po tym Audi 80
  10. 1. 8,5Jx18 ET 35 225/40/18 P+T 2. P - 61,5cm T- 62cm 3. Gwint 4. Zdjęcia Przód: Kluczyk wciśnięty na siłę... Tył: Przód lekko przytrze czasami na większym dołku... Tył przy 2 pasażerach nic nie trze, co do pasażerów z tyłu to nie mam takiej informacji bo nie wożę nikogo
  11. Ja używam do tego 303 Aerospace Protectant Jak go aplikujesz? Przecierasz go MF po zastosowaniu? Psikam na aplikator megsa - słoneczko i fruuu:wink: Tak, od razu po nałożeniu przecieram
  12. byciu, wszystko co wypisałes na lakierze audi nie zrobi wrażenia, trochę zamaskujesz ale nic nie usuniesz, kilka myć i będzie to samo... Porządna korekta potrzebna a potem już tylko dbanie i "będziesz pan zadowolony"
  13. byciu, jak się nie mylę to kolega vario jest chyba z Poznania lub okolic... Dogadaj się z Nim, zrobi ci auto na błysk i będziesz zadowolony a nie daj się naciągać przez lakiernika na polerowanie pastą G3 i przetarcia auta mleczkiem "super połysk w 3 minuty"....
  14. Okazja, że też nie kupiłem
  15. Żeby w dzisiejszych czasach na spotach zaszpanować trzeba mieć ceramikę... Porsche 6tłok już na nikim wrażenia nie robi
  16. Na razie mam nowe klocki i tarcze więc szkoda mi to wyrzucać... Ciekawy jestem różnicy Poza tym ostatnio głównie tempo patrolowe więc nawet na 280 nie było by problemu się zatrzymać
  17. Tarcza 330mm ? Docieraj i gadaj jak jest
  18. beda serdle z tdi jak zoltku No już lepiej
  19. Mrogal, zostaje założyć końcówki wydechu z RS bo te trochę się gryzą według mnie
  20. Pewnie koło haczy o zacisk, u mnie na starych felgach było to samo...
  21. Z AutoGlym mam Car Glass Polish i SRP i spisują się bardzo dobrze więc też stawiałbym na AG
  22. Ja używam do tego 303 Aerospace Protectant
  23. Kiera z esy + obszycie z czerwona skórą i będzie
  24. Jakieś niskie te ori, u mnie na ori było 68cm do ziemi:facepalm: Czemu tragedia z heblami ? Nie wygląda żeby miały koła narobić strat z nadkolami:kwasny:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.