Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Panowie, jak to jest z polerowaniem lamp ? Niby jakaś warstwa ochronna jest, cuda na kiju, lampa podobno szybko lampa "zachodzi" po takim polerowaniu :eusathink:Nie mam kasy teraz na polerowanie takie profi z utwardzaniem itp i pomyślałem żeby je najpierw papierem przelecieć a potem pasta i powinno się trochę odświeżyć
  2. Podoba mi się
  3. Muchy już są więc trzeba będzie wydłubać
  4. Miniak nie wygląda na ostro zajechany
  5. Nie ma takiej opcji Buba żeby to był płyn, bo już tego nie ma Auto stało po kilka dni w zimnym i wilgotnym garażu, jak jechałem to tylko kilka kilometrów więc auto nie miało się nawet kiedy zagrzać, tylko dlatego ta para była Buba, powiedz sam że detailing to fajna zabawa
  6. Klocki dość mocno pylą Będzie fajnie
  7. To kopcenie to para jeśli mówimy o tym samym... Poradziłem sobie z tym tak że częściej jeżdżę
  8. no Medik cienki bolek jesteś w porównaniu zdziwiłbyś się Gracjan wodę do mycia auta butelkowaną kupujesz czy oligoceńską ? Oligoceńską z pierwszego tłoczenia i "wolnego wybiegu" Przekonamy się, pierwsze co zauważyłem to że nie wali tak rozpuszczalnikiem jak np. Nielsen Tar and Glue Remover
  9. Chyba już ostatnie uzupełnienie arsenału w tym roku
  10. Pierwsze słyszę
  11. a folie bedziesz musiał na klosz zapewnęnową boprzy rozklejaniu boje sie ze moze troche sie zdeformowac. Folią się wcale nie przejmuj Zerwę ją w domu i klej usunę żebyś nie musiał sobie tym głowy zawracać a potem się będzie myślało czy będzie się naklejało na nowo czy nie
  12. Nie Tylko soczewa inna, środek też dalej zostaje srebrny
  13. Dzięki jeszcze raz za życzenia Zapadła decyzja... Będzie BiXenon
  14. vario, kupię teraz tylko UC bo jeszcze nie zdecydowałem się czy będę kupował zestaw z Scholla czy Menzerny więc na razie tylko UC w ramach odświeżenia 2 aut
  15. Ja nigdy nie przesuwam fluffiego po lakierze, zawsze tylko "przytykam" kawałek po kawałku... Do osuszenia mam zawsze dwa ręczniki Pozostałe ślady po wodzie usuwa spokojnie QD ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- Ja na zimę mam w planie przelecieć auto Megs UC na średnim padzie, potem duuuuużo IPY no i na koniec 2-3 warstwy FK 1000p.
  16. Kurde, chyba też już trzeba pomyśleć nad "pakietem zima" dla lakieru bo przyjdzie mróz i lipa będzie
  17. Podoba mi się Profi robota ładna rynna
  18. Ciekawe co artysta chciał przekazać
  19. Dzięki pany za życzenia
  20. Gracjan odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No wydawało mi się że jeszcze coś tam się opiera, niestety

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.