Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Sorry chłopaki
  2. może nie będę naprawiał? tylko oddam na złom:) hahaha Jak zdecydujesz się zezłomować daj znać i podaj adres gdzie się stawić po auto
  3. Kurde no, a miałem dzielone to zmieniłem
  4. Pojadę gdzieś ale do czasu aż ludzie nie narzucą zimowego stylu jazdy, garażu nie opuszczam Zawsze coś można poprawić, wyczyścić
  5. IPA 1:1 z wodą destylowaną Używasz po każdym użyciu pasty, żeby zobaczyć ile usunęło a ile przykryło
  6. tak, na Tesco zatankowałem
  7. Też słyszałem o Vikanie coś w tamtym roku że dobra:wink: Ja będę starał się ograniczać jazdę a głównie postój jak będą opady śniegu, chyba najlepszy sposób
  8. Ja dzisiaj też mam zamiar trochę nocki zarwać Upalam Avantadora w trybie "włóczęgi"
  9. No tak, żeby założenie K04 miało sens trzeba wydać trochę dukatów:thumbdown: K03 nówki / używki / regenerowane ?
  10. sprężarka lub sprężarki się wysrały nie doszło do strojenia:P szukamy drugich:) znam ten bol szukasz k04 ?
  11. Poszło foto nr 3 Jakoś bardziej mi się podoba
  12. Mam PA pod Karchera W ręcznych pianownicach przeraża mnie to pompowanie:decayed:
  13. Dzisiaj udało się cyknąć kilka fotek "na liściach" Niestety, wyszło jak wyszło... spieszyłem się i tak przy okazji zahaczyłem tylko o to miejsce
  14. CO?! Chyba z h*ja spadli jak Cie skasowali za ustawienie świateł!! Bodajże Fou Vert... Tylko nie wiem co oni mają z tymi aparatami do ustawiania. Niby widać na ich lustereczkach wiązka światła, niby jest wszystko tip top. Wyjeżdżasz i sraka... Byłem na stacji i też tak ustawił że świeciło 2m przed auto, chyba max w dół
  15. W przyszłym tygodniu będzie Gold
  16. Gra już w domu, wieczorem testy
  17. dandi88, dokładnie te same daty miałem cały czas przed oczami,dlatego trochę mnie to zaciekawiło już niedługo
  18. No to przy 500Nm+ będzie miało co robić
  19. Właśnie, jakie ty masz sprzęgło ?
  20. Ogarnijcie kreskę z kowalem jutro po strojeniu
  21. Pewnie, nie ma się co szarpać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.