Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] Audi S4
Tu kupiłem, nie wiem ile się palą ale na razie 20 sekund było spoko... ŻARÓWKA RURKOWA 4 KOLORY LED TUNING C5W 31 36 42 (2840787500) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Buteleczki do "specyfików" ---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ---------- niedopaczenie
-
[ALL B5] Audi S4
Skończył mi się RainX dlatego się zdecydowałem i jak na razie zadowolony... na razie jeszcze filmików żadnych nie ma więc ciężko coś powiedzieć, jest jeden ale koleś jedzie po autostradzie a to nawet na czystej coś ucieknie więc to lipa, podobno ma wstawać już od 40km/h coś w porównaniu do RainX-a jest kosmosem ---------- Post dopisany 31-12-2012 at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 23:10 ---------- Ostatnie zakupy w tym roku Oprócz tego wpadły ledy...
-
[ALL B5] Audi S4
Jak do mnie przyjdzie paczka z SCS to na wiosnę zostaną do kupienia pady cutting, pasty ( tu jeszcze nie wiem czy Menzerna czy Scholl ), wosk Angelwax Bodywax no i QD Angelwax masz juz sprawdzonego tego angelwax-a bo widze ze sporo produktow zamowiles? Na razie sprawdziłem QD, wosk body wax, piane FastFoam, szampon a bilberry do felg widziałem jak działa na spocie... Dzisiaj jeszcze nakładałem NW H2GO właśnie z Angelwax i sama aplikacja w porównaniu do RainX-a jest banalna, reszta do oceny w deszczu ale nie wiem kiedy wyjadę autem Na półce jeszcze stoją próbki, które dzisiaj dostałem a mianowicie APC i AIO do skóry... Jak się sprawdzą to kupię większe ilości
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Na tych RS lipa panie
-
[ALL B5] Audi S4
Stawiam że 100% drożej u Tadka w Carsdream niz u Raggi
-
[ALL B5] Audi S4
Forumowy majster - Ragga
-
[ALL B5] Audi S4
Jak do mnie przyjdzie paczka z SCS to na wiosnę zostaną do kupienia pady cutting, pasty ( tu jeszcze nie wiem czy Menzerna czy Scholl ), wosk Angelwax Bodywax no i QD Angelwax
-
[ALL B5] Audi S4
Powoli trzeba uzupełnić arsenał na wiosnę Jedna paczka dzisiaj, druga w poniedziałek
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Zdecydowanie flaty
-
[ALL B5] Audi S4
C6? C6 albo E60 Ale to na razie dalekie plany, jeszcze nie nacieszyłem się wystarczająco eSiokiem
-
[ALL B5] Audi S4
Temperatury smakowite Nad zderzakiem nie myślałem, na razie przód na wiosnę idzie do malowania i może będzie zrobiony na gładko, jeszcze się nie przełamałem Po woli kończę z tym autem Planów jeszcze kilka jest ale już wolę chyba zostawić sobie tą kasę do nowej fury Można powiedzieć że Individual Nie było w ofercie jasnego grafitu więc najpierw poszedł ciemny a to lekko popruszone srebrnym no i wyszło coś takiego nieziemski Fajnie że się podoba, można powiedzieć że jedyny w swoim rodzaju
-
[ALL B5] Audi S4
Można powiedzieć że Individual Nie było w ofercie jasnego grafitu więc najpierw poszedł ciemny a to lekko popruszone srebrnym no i wyszło coś takiego Wszystko wiem... ale jest plan na woskowanie na dniach więc aż tak nie bolało
-
[ALL B5] Audi S4
Jozek dziś przez noc napadało dużo więcej Gracek weź mnie kiedyś przewieź, pokaz jak się driftuje quattro:naughty: Pewno że się przejedziemy Szkoda że nie byłeś w poniedziałek na spocie Raceism, widziałbyś jak mogą się koła kręcić przy 5tyś obr/min a auto nie ruszyło nawet 1cm do przodu Letnie robią robotę Zaraz jadę upalać daily po Rudzie ---------- Post dopisany 25-12-2012 at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany 07-12-2012 at 11:32 ---------- Świąteczna decyzja - letnie koła na aucie :decayed: Oprócz tego świąteczna wizyta na bezdotyku - proszek + płukanie...
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
A czy ja wiem gdzie ty śmigasz
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Buba, trzeba było poliuretan wsadzić
-
Parowanie wnetrza
Jak szyby brudne i tłuste to też szybciej zaparują
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Uderzaj do MG, chłopaki spokojnie ogarną
-
[ALL B5] Audi S4
danielom, tak
-
[ALL B5] Audi S4
Staaaary, żebyś ty wiedział co ja przeżywam... Serce mi pęka ---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ---------- Bo nie mam warunków żeby całą zimę trzymać auto ( garaż nieogrzewany, wilgoć itp ) chyba że tak... to od czasu do czasu czeba przepalić Jak mam przepalać to już wolę 2 razy w tygodniu się gdzieś przejechać
-
[ALL B5] Audi S4
Bo nie mam warunków żeby całą zimę trzymać auto ( garaż nieogrzewany, wilgoć itp )
-
[ALL B5] Audi S4
Osłony już dawno nie ma
-
[ALL B5] Audi S4
Auto już na zimie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Asfalt i cała smoła dobrze schodzi przy pomocy Prickbort-a
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
IronX... będzie krwawić
-
[ALL B5] Audi S4
Wiesz, co innego jak raz na nich trafisz to szybko coś wymyślisz ale ile można wciskać kit że się ramka się połamała, nie mając nawet dziur w zderzaka czy miejsca żeby ja przykręcić neodymy zostaja Jest jeszcze jeden pomysł ale zobaczymy czy zdecyduje się na zrobienie zderzaka na gładko czy tylko malowanie + nowa blacha na klej do szyb