Treść opublikowana przez Gracjan
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Żeby było ciekawie musi być mega sroga gleba, coś jak u szafy
-
[ALL B5] Audi S4
Na razie nie ma takiej opcji Może kiedyś...
-
[ALL B5] Audi S4
Zmienić przedlifta 1din na polifta 1din to dla mnie zmiana z papucia na lać, jak już zmieniać to zmieniać, bo tak to zawsze będzie czegoś brakowało Folia na razie zostaje... Kminiłem nad pomalowaniem w kolor budy ale nie wiem czy nie będzie za niebiesko w środku Czarnego połysku nie chcę
-
[ALL B5] Audi S4
Nie zmieniam konsoli bo szczerze mówiąc nie razi mnie to aż tak... bo jak już zmieniać to na 2DIN z jakimś dobrym radiem a to już nie mała kasa a że postanowiłem trochę przyoszczędzić bo za 2 sezony jest plan zmiany auta na coś nowszego no to szkoda mi już w eSioka ładować kasę... Oprócz tego jest jeszcze daily, które ostatnimi czasy też ma jakieś humory no a poza tym nie samymi furami człowiek żyje Jakbym srał kasą to pewnie w garażu już dawno stał GTR
-
[ALL B5] Audi S4
Reszta fotek... Na razie mało zdjęć, w sezonie będzie grubsza sesja
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
IronXa zawsze jeszcze wypędzelkuję trochę i zostawię jeszcze na moment, potem spłukuję
-
[ALL B5] Audi S4
Temat gdzieś zaginął i trzeba trochę odkopać Zapowiedź małej sesji na spontanie w MrCleanerze
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Wszystkie środki tego typu tak pachną
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Miażdżą te wiaderka
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
QD Sonaxa na HiTempie - nakładany koło listopada, od tego czasu 2 mycia ręczne, kilka razy płukanie na bezdotyku i z 2-3 razy proszek... szału już nie było... no ale sonax ogarnął
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
zrobisz jakie 50/50? 50/50 nie mam na razie gdzie zrobić, przy okazji mycia ojca auta zrobię... Jak nie będzie jutro mrozu to wstawię fotki kropelek
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Stawiam na coś ameliniowego
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ja już psikałem na auto tym Sonaxem na umierającego powoli HiTempa... Zobaczymy co to warte
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
nie ma sensu zaspawywać, wielu producentów felg robi po 2 rozstawy w alu. Jakiś turbo twardy stop amelinium to jest Kumam
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Dużo tych "dziuruf":decayed: Nie myślałeś zaspawać starych i wtedy nawiercić nowe otwory ?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie, jak tam... używaliście tego QD z Sonaxa ? Jakie odczucia ?
-
[ALL B5] Audi S4
Znalazłem przed chwilą jeszcze kilka fotek z AllStars-a:wink: Oczywiście jeszcze stary setup
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Czyli bardzo fajne AIO Dzięki
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
vario, a nakładałeś na W09 jakiś wosk już czy zostawiasz samo W09 ? Wydaje mi się że jako cleaner powinien się spisać
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Kupiłem W09 ( mój pierwszy scholl - na pewno nie ostatni ) i byłem pod wrażeniem ile mikro rysek zeszło ze zderzaka:kox:
-
[ALL B5] Audi S4
to niech se chlopa znajdzie... no brudu spod zderzaka to nawet Makki nie wyciagal
-
[ALL B5] Audi S4
MOTIP ZESTAW DO MALOWANIA ZACISKÓW HAMULCOWYCH (2922824535) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[ALL B5] Audi S4
Bardzo przyjemnie, wcześniej przeleciałem wszystko szczotką na wiertarce żeby trochę zmatowić, potem odtłuszczenie no i farba, malowałem 2 warstwy w odstępie około godziny
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Nielsen nap low foam, ValetPro HDCC
-
[ALL B5] Audi S4
Wychodziły, kasku miał u siebie jak się nie mylę