Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] Audi S4
Kurde, myślałem że się nic nie stanie... Motodoktor chyba nie ogarnął no i tłok wpadł do miski Olej lałem słonecznikowy, taki mi w realu zachwalano...
-
[ALL B5] Audi S4
Auto sprzedane, można zamykać
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Fajnie że coś się dzieje Dobrze to wygląda :thumbup1:
-
[ALL B5] Audi S4
Malowane Był plan żeby malować w kolor budy ale doszedłem do wniosku że będzie za niebiesko wewnątrz...
-
[ALL B5] Audi S4
Najpierw APC - Nielsen APC 1:15 a potem jako dressing Angelwax AnGel
-
[ALL B5] Audi S4
No co ja mogę że tak lubię to auto i nie chce się go pozbywać
-
[ALL B5] Audi S4
to ile rns-e kosztuje? za poltoraka bym Ci moje ozenil Koło 2tys gdzieś chodzą na allegro z tego co spojrzałem, do tego dochodzi konsola i i kupa innych tańszych czy też droższych gratów.... Muszę coś medikowi zostawić żeby miał do robić bo co, kupi gotowca i będzie się lansował Poza tym nie tylko S4 człowiek żyje, jest jeszcze daily i kupa innych rzeczy... Musi zostać tak jak jest, czy się podoba czy nie ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- Mam nadzieję że nie zrobione takim sposobem jak ty kminiłeś z dystansami :decayed:
-
[ALL B5] Audi S4
Jak już miałbym wkładać 2Din to tylko i wyłącznie z RNS-E, na co mnie nie stać, a wsadzać 2din tylko po to żeby było nie będę... Domyślałem się że radio może się nie podobać innym ale na szczęście mi się podoba, szukałem najlepszego radia do 1500zł i wydaje mi się że takie udało mi się kupić, dla mnie cel osiągnięty... Auto i tak będzie sprzedawane na ori concercie więc przyszły właściciel będzie mógł sobie wsadzić 2din
-
[ALL B5] Audi S4
225 szeroka ? Wcześniej nie ścinało, kręciłem gwintem, wymieniłem 3 wahacze z przodu, trzeba zrobić zbieżność i tyle...
-
[ALL B5] Audi S4
Z lakierem to ja dopiero będę się bawił hehe, mam nadzieję że będzie lepiej Musze dokupić jeszcze kilka rzeczy no i pożyczyć od kogoś miernik grubości lakieru lakieru... ---------- Post dopisany 28-03-2013 at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2013 at 11:20 ---------- Dekory "Dare karbon" zmienione na black piano... Zmiana koloru dekorów wymusiła już całkiem zmianę radia, wybór padł więc na CLARION VZ402E... Było: Jest: Oprócz tego ogarnąłem "tył"... odkurzanie, pranie, czyszczenie, porządek z kablami, wywalenie "nawigacji"... Było: Jest: Zostało jechać na zbieżność bo wcina opony z tyłu ;/ Jak już to będzie zrobione i pogoda pozwoli to można zacząć bawić się w datailing
-
[B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..
Kolejne S4 na śląsku Powodzenia i niech dobrze służy
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Pomylilem sie przeciez wiesz co zakladam. ---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ---------- Chlodnica w serii sie przydaje a co dopiero przy mocach szacowanych na ten set up 360km , tak zakladam ja do przodu na chlodnice obok wentylatora klimy. Jak założysz to napisz z łaski swojej dokładnie co potrzeba, jaka długość przewodów i jak to wszystko wygląda cenowo... może być PW
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Chłodnica oleju nawet w serii się czasami przydaje
-
[ALL B5] Audi S4
mówisz i masz, "sobowtór" też klubowy Audi S4 B5 Biturbo (3104225848) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. chyba, że Medik się skusi Wczoraj byłem ze znajomym oglądać, trzeba zajać się blacharką i lakierem, mechanicznie wydaje się być bez zarzutów Przód 61,5cm tył około 62cm z tego co pamiętam
-
[ALL B5] Audi S4
Sucho, zimno więc można wyjechać
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Uważaj przy wjeżdżaniu na krawężniki Jest dobrze tylko panie, kręć tym gwintem w dół
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
I na brudny dach to stawiasz Nie ładnie...
-
Myjnie na stacjach benzynowych
Omijaj wszystkie szczotki z daleka.
-
Polecam sonax
Na razie używałem tylko QD no i oczywiście produkt bardzo fajny Mam w planach jeszcze net shielda, zobaczymy co czas pokaże
-
Rękawica do mycia auta. Co polecacie?
Używam CarPro i jestem bardzo zadowolony ---------- Post dopisany at 15:55 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ---------- Poczekaj i kup raz a porządnie...
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Mam Kraussa, na 2gim nawet jako tako szło Poszło PW.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Mam W09 i bardzo go lubię Czyli do S17+ może zostać ten polish pad z flexi ? później W09 na czarnym? ( dobrze kojarzę ? ) padzie urbana i wystarczy ? Zawsze z W09 starałem się pracować na 2 biegu, jakoś najprzyjemniej
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie, takie pytanko bo trochę już zgłupiałem z tymi pastami... Czy po użyciu S17+ muszę jeszcze używać czegoś typowo finishowego typu S30? czy S17+ na polish padzie ( flexipads ) a na to w09 na finishu wystarczy ?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Małych się już za bardzo nie opłaca... Lepiej kupić większy a resztę sprzedać, wychodzi się na tym bardzo fajnie
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Mało:decayed: Chce więcej