Treść opublikowana przez Gracjan
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
GT12 jest mocniejszy
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
i o to w tym wszystkim chodzi:thumbup1: +1
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
No no, dobrze idzie... ciśniesz dalej
-
Moje prace
Pewnie w niedługim czasie będzie aktual
-
Moje prace
Z tego co mi wiadomo to cały czas coś się dzieje:decayed:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Fc**j miło :kox: Pomacam w poniedziałek:naughty:
-
[ALL B5] Audi S4
Wiem o co chodzi... Nie, o kwarcu nie myślałem:wink: Gracjan musimy cyknąć jakieś fotki jak mój stoi i Twój, zobaczysz jaką kozą jeździsz:grin: Pacz go jaki hejter:grin: będę Ci kibicować w poniedziałek jak będziesz na silesie wjeżdżał a potem zjeżdzał
-
[ALL B5] Audi S4
Wiem o co chodzi... Nie, o kwarcu nie myślałem:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
Mam tylko halogen, coś cyknę
-
[ALL B5] Audi S4
Przy moich przebiegach tym autem da się jeździć, wiadomo trzeba uważać, wydech wisi 5,5cm od ziemi
-
[ALL B5] Audi S4
Chciałbym żeby to był RS:kox:
-
[ALL B5] Audi S4
i taką kozę wpuszczają na AllStarsa? joke:decayed: Jak zawsze profi:thumbup1: Raz wpuścili, teraz się okaże Dzięki dzięki
-
[ALL B5] Audi S4
Z tego co pamiętam to przód będzie trochę poniżej 61 a tył okolice 61cm
-
[ALL B5] Audi S4
Tak jest... A co płynu to ja używałem Nielsen Nap Low Foam i ValetPro HDCC
-
[ALL B5] Audi S4
Alcantarę prałem ekstrakcyjnie, tak samo jak całą resztę tapicerki... najpierw prespray potem cały syf wyciągnął odkurzacz, uważałem tylko żeby nie przemoczyć za mocno... Szczotki nie używałem bo trochę się bałem żeby nie pozaciągać, niczym nie impregnowałem
-
Audi S4
Przez ostatnie kilka dni przygotowywałem auto do sezonu... 1. Deironizacja - Prickbort, IronX 2. Prewash - FastFoam + APC 3. Detale, wnęki itp - APC 4. Mycie właściwe - dwa wiadra, rękawica CarPro, szampon BigApple 5. Glinka - Bilt Hamber Soft + Meguiars LastTouch 1:1 6. Mycie po glinkowaniu - dwa wiadra, rękawica CarPro, szampon BigApple 7. Suszenie - Fluffy x2, sprężone powietrze 8. Koła - Prickbort, Bilberry, IronX, APC, glinka, FK 1000p, Brillance 9. Nadkola - Prickbort, Non-acidic aluminium cleaner, APC 10. Korekta - FG400, S17+, W09 11. Wosk - Lusso Oro 12. Plastiki - Bumper care, AP303 13. Szyby - Car glass polish, IPA , H2GO 14. Komora silnika - APC, FK 1000p, AP303 15. Wnętrze - odkurzanie, APC, AnGel, glass cleaner, GT12+GT11 Kilka fotek z prac... Efekt końcowy...
-
[ALL B5] Audi S4
znajdzie sobie dziewczyne to mu sie troche ukróci Na razie dziewczyna jest mi tak potrzebna jak rybie ręcznik Dało radę, myślałem ze będzie potrzebna jeszcze jakaś pasta finishowa typu S40 no ale W09 spokojnie ogarnęło... No i już powierzchnia przygotowana pod wosk
-
[ALL B5] Audi S4
Przez ostatnie kilka dni przygotowywałem auto do sezonu no i przy okazji przeszło mały przegląd po zimie... 1. Deironizacja - Prickbort, IronX 2. Prewash - FastFoam + APC 3. Detale, wnęki itp - APC 4. Mycie właściwe - dwa wiadra, rękawica CarPro, szampon BigApple 5. Glinka - Bilt Hamber Soft + Meguiars LastTouch 1:1 6. Mycie po glinkowaniu - dwa wiadra, rękawica CarPro, szampon BigApple 7. Suszenie - Fluffy x2, sprężone powietrze 8. Koła - Prickbort, Bilberry, IronX, APC, glinka, FK 1000p, Brillance 9. Nadkola - Prickbort, Non-acidic aluminium cleaner, APC 10. Korekta - FG400, S17+, W09 11. Wosk - Lusso Oro 12. Plastiki - Bumper care, AP303 13. Szyby - Car glass polish, IPA , H2GO 14. Komora silnika - APC, FK 1000p, AP303 15. Wnętrze - odkurzanie, APC, AnGel, glass cleaner, GT12+GT11 Co do przeglądu, do wymiany poszło wszystko co udało się znaleźć uszkodzone albo też wzbudzało poderzenia... m.in. osłony przegubów wewnętrznych przód, uszczelka miski olejowej + korek spustowy, gumy stabilizatorów przód i tył, filtr kabinowy, wymyty filtr K&N, zestaw naprawczy tylnych zacisków + nowy płyn Motul DOT 5.1, trójnik przepustnicy, oprócz tego kilka nowych opasek z dolotu, śrub z zawiasu... Po weekendzie majowym zostaje jechać na zbieżność i na chwilę powinien być spokój Kilka fotek z prac... Efekt końcowy... W trakcie mycia nadkoli wyrównałem jeszcze minimalnie gwint no i przód zjechał jeszcze 3mm, jest tak... Mam nadzieję że nie zrobi się RS body
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
:jerk:
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
Wariat Wiesz jak jest:wink: a tak powaznie, troche na "wlasne potrzeby" a reszta - wszystko dla klienta. Jak ktos podstawia mi samochod to przewaznie chce miec na aucie cos lepszego jak Colli 476 i nie to zeby Colli bylo zle, ale zawsze jest jakies ale... Wiem jak jest:wink: Zazdroszczę
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
Wariat
-
[ALL B5] Audi S4
Pewnie pod koniec tygodnia będzie już powoli koniec... muszę jeszcze wymienić osłony przegubów wewnętrznych bo oba szlag trafił ---------- Post dopisany 23-04-2013 at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2013 at 19:43 ---------- Kilka fotek ze spotu - Promo ASTW 2013 No i z PUMĄ
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Oj tam, przymknąłbym oko Czekam na wieści z "frontu"
-
[ALL B5] Audi S4
ze WAM SIE k**wa CHCE Bardzo miło... pozdrawiam Masz masz... dzisiaj byłem wypożyczyć, jutro pomiary i trzeba zacząć ogarniać
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Pacz go, robił przymiarkę i ani słowa ani nic...