Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Czekam na fotki w dzień bo zapowiada się nie głupio :kox:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Kropelki, wszędzie kropelki...
-
[ALL B5] Audi S4
Po Bose zostały tylko wspomnienia Wszystkie głośniki są wymienione na Hertz-a, przód i tył drzwi gra po wzmaku z bose a półka i sub po wzmaku z Blaupunkta Do tego wygłuszone drzwi...
-
[ALL B5] Audi S4
Co to jest ? śmigasz S4 a graniem takim to nawet w polonezie bym sobie bagażnika nie zawalał hahah lipa w c**j.. weś to sprzedaj i kup sobie coś do jedzenia a na granie wmątuj 2x re audio sx12 + hifonicsa brutusa np bix4000d i zrób to ładnie np z podobną zabudowa co kolega z forum zrobił w swojej B6 http://s17.postimg.org/k2e8l4h4b/P5170186.jpg a tobie ciśnienie skoczyło że takiego nie masz czy skąd się urwałeś? zazdrosny i dla tego Wcale nie u siebie właśnie składam car audio. Ale zobacz to ma max 250w RMS w sedanie to nie będzie wcale grało i do tego jak to wygląda to lepiej tsza było zrobić coś takiego : http://s9.postimg.org/u3v7m3ksr/bagaj_6.jpg Robisz sobie to sobie rób, ja takiego czegoś nie potrzebuję, ma coś tam grać i tyle... V6 wole posłuchać uuuuuu... za barierkami:kox: level wyżej:decayed: ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- Nie do końca... Nie mam nic wspólnego z DKT
-
[ALL B5] Audi S4
Zapas chyba jednak zrobi wylot... zostało wygłuszyć wnękę koła ale to ma czas A tymczasem...
-
[ALL B5] Audi S4
Wystarczy że będzie flak 30km od domu i już robi sie problem a znaleźć zapas w 18 żeby obwody kół sie zgadzały nie tak łatwo... a nie zawsze jest ktoś w domu żeby mógł przywieź
-
[ALL B5] Audi S4
"Zabudowa" ogarnięta, ciągle łamie się co z tym zapasem i jak na razie zostaje on w garażu
-
[ALL B5] Audi S4
nie wyczułeś ironii ?? :naughty: Starałem się wytłumaczyć co, jak gdzie i po co
-
[ALL B5] Audi S4
To pokrowiec na kiere jak się dłubie coś przy aucie żeby jej przez przypadek nie pobrudzić GDzie brudne Tak na foto wyszły Bo nawet w rajdówkach mają zapas
-
[ALL B5] Audi S4
Taki mały gadżet a cieszy
-
[ALL B5] Audi S4
- [ALL B5] Audi S4
Niestety, na tą chwile CSy poza zasięgiem przez te przygody z silnikiem w tym sezonie... Pokrzyżowało mi to plany dość znacznie Myślę że na ten sezon 2k14 wpadnie jakiś jednoczęściowy kubeł z Mirco lub ew. Bimarco a będę ciułał na CS w dobrej kasie Kanapa zrobi na pewno wylot, u mnie nie pełni żadnej funkcji bo auto jest użytkowane wyłącznie jako dwuosobowe, więc jak kanapa zrobi wylot to podłoga będzie zabudowana na gładko z bagażnikiem... Ciągle boję się przy roll-u tego wiercenia w podłogę i w kielichy, muszę zabrać kiedyś A4 od ojca i podjechać do chłopaków z Ireco, jak oni to widzą, jak go mało inwazyjnie zabudować Szelki będą na pewno ---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ---------- Dokładnie, mniej więcej coś takiego bym chciał, szelki tylko i wyłącznie niebieskie i 3" bo te 2" wyglądają tak trochę "zabawkowo" aaa no i 4 pkt.... Zastanawia mnie tylko po co kolesiowi harnes barr w rollu jak ma szelki pociągnięte do tylnych pasów- [ALL B5] Audi S4
Pamiętaj... Go Hard Or Go Home... nikt Ci za ori cup holder prosto z japonii nie przybije piątki...wyjście "tak tylko troche" nie jest żadnym wyjściem... Przestały mnie jarać graty typu: np. ori fotele Recaro, które mają prawie wszyscy, to jest projekt... ma być głośno, niewygodnie, dużo ma auto palić Jak chce wygodę i ekonomię, wsiadam w daily, włączam klimę i mogę jechać na koniec świata przy spalaniu 6l Najbardziej widziałbym taki setup: Recaro CS z tyłami w black piano, szelki OMP 3" niebieskie, Roll z Wiechersa polerowany lub ew. w kolorze budy ( oczywiście z krzyżem i harnes barem bo czym jest roll bez tego... niczym.... ) wywalenie tylnej kanapy i zabudowanie podłogi na równo z bagażnikiem... Tylko czemu to wszystko takie drogie- [ALL B5] Audi S4
Coś tam prawdy jest Na razie kombinuję nad zabudową głośnika w bagażnika bo wk***ia mnie ta skrzynia, wygląda to jak w calibrze jakiejś... Jak to już będzie to chce zobaczyć jakby wyglądał zapas przypięty takim mocowaniem w bagażniku... Oprócz tego na bank wpadną jakieś kubełki i szelki OMP niebieskie 3 calowe- [ALL B5] Audi S4
Tak, najpierw szczotką drucianą, potem gdzie się dało dojść pędzlem to malowałem odrdzewiaczem i na to poszedł baranek rozumiem że malowałeś sprężarką ? nie chlapało czasem tak gdzie nie miało ? Bo sam sie przed zimą do tego przymierzam ale będę takie coś robił pierwszy raz Malowałem sprayem, poszły 2 puszki.... Koła miałem zdjęte a na podłodze folie żeby nie pobrudziło kafelek i tyle- Project S4. Początki :)
No to w takim razie nie zostaje nic innego jak życzyć powodzenia- Project S4. Początki :)
Nie prościej było kupić zdrowe albo prawie zdrowe auto, które wymaga dopracowania ?- [ALL B5] Audi S4
http://shop.flgntlt.com/accessories/air-freshener/- [ALL B5] Black With Red - na X5
2.7 też potrafi dobrze zaryczeć przy odpowiednim wydechu, myślę żę MGMotorsport by zrobiło coś dobrego No i silnik bardziej rozwojowy a i spalanie mniejsze- [ALL B5] Audi S4
Tak, będę jeździł w rękawiczkach, pierwsza kiwka już była i całkiem przyjemnie A spojrzenia ludzi z aut na sąsiednich pasach w korku bezcenne Na desce mi się nie podoba a w kratkach nawiewu za bardzo trzeba wzrok kierować na boki żeby coś dojrzeć a jak są na słupku to cały czas kątem oka widać co się dzieje... Na pewno ciekawszy niż "Wunderbałmy"- [ALL B5] Audi S4
Tak, najpierw szczotką drucianą, potem gdzie się dało dojść pędzlem to malowałem odrdzewiaczem i na to poszedł baranek- [ALL B5] Audi S4
Z tego co jakiś czas temu pytałem Raggi to napisał mi że się nie bawi w alcantarę- [ALL B5] Audi S4
To był spot lokalnej sceny tuningowej... ---------- Post dopisany 30-09-2013 at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2013 at 22:36 ---------- Mały aktual... Trochę konserwacji przed zimą... Wyszło całkiem dobrze, myślę że przy moich przebiegach na jakiś czas będzie spokój ;-) Czas zajrzeć do środka i pozbyć się kierowajki, mieszka i gałki zmiany biegów, graty lecą do obszycia do carsdream-u a słupki do FlockArtu na zabudowę pod dwa wskaźniki i flokowanie... Było: PS.Tak, wiem, ekran radia popalcowany... :-) Jest: Dla mnie bomba, jestem mega zadowolony... Półka pod kierą będzie wymieniona :-) Do kompletu wpadły rękawiczki OMP Grid i taki maly drobiazg jak zapach z FLGNTLT...- Moje auto - temat sie rozwija
Na Sportecach dla mnie było lepiej ale to pewnie setup przejściowy przed czymś grubszym Tylko mam focha że nie dałeś nic znać jak w MG byłeś- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
rzecz gustu, mi sie nie podoba stojak, blaszka przyklejona do deski:kwasny: najlepiej wygląda chyba na słupku w nocy niemiłosiernie nakurwia po oczach Mi to wcale nie przeszkadza a mam dwa - [ALL B5] Audi S4