Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] Audi S4
Znaczek OOOO na klapę wróci w czarnym macie, ale chce kupić już pomalowany. Blacha wylądowała za szybą, 4 przyssawki kuchenne, kropelka i działa, jechałem po dziurach, nic się nie odzywa, spaść też nie spadła więc jest git
-
[ALL B5] Audi S4
Czarnych lamp nienawidzę więc na pewno ich nie będzie To stare auta, po myciu wyjdzie czy trzeba coś poprawić, jak nie to dobrze, jak trzeba będzie to się zrobi
-
[ALL B5] Audi S4
Ledów nie chce, lusterko tez na razie mi nie przeszkadza... Są ważniejsze rzeczy do ogarnięcia m.in zbieżność, mycie podwozia + ewentualne uzupełnienie konserwacji, te boczki tapicer musi ogarnać, na wiosnę trzeba pomalować zderzak tył, ogarnąć lakier na igłe... jest jeszcze kilka rzeczy w które chciałbym doposażyć auto i w tej chwili wywalanie kasy na takie pierdoły typu lusterko uważam za zbędne
-
[ALL B5] Audi S4
Moja biała gaśnica jest, czy sprawna to nie wiem i mam nadzieje że nigdy nie będę musiał tego sprawdzać ---------- Post dopisany 08-01-2014 at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 22:17 ---------- Taka drobna zmiana... czarny grill - matowy... Na razie pomalowane plastidipem, zobaczę jak długo się utrzyma, w najgorszym wypadku pójdzie do lakiernika Wywaliłem też logo OOOO z klapy i znaczek BlueMotion...
-
[ALL B5] Audi S4
Nic a nic... coś typu: chce być nielegalny ale jednak trochę się boję Niestety, powiedziało się A trzeba powiedzieć B w razie kontroli
-
[ALL B5] Audi S4
Przyczepie przy nich na trytytki do kratki Już nie ma co teraz kombinować co będzie, jak będzie, co ma być to będzie i tyle
-
[ALL B5] Audi S4
Nie ma takiej opcji nawet, na razie jeździ w bagażniku
-
[ALL B5] Audi S4
Co do blachy na razie jest w bagażniku w komplecie z trytytkami, w razie czego zamontuje na trytytki do kratki środkowej i po sprawie a auto i tak jest na tyle przypałowe że jak nie b;acha to znajdzie 5 innych rzeczy Przed gliniarzami nie ma co kozaczyć, ja zawsze "gram debila" i już kilka razy się udało
-
[ALL B5] Audi S4
Ramka tylko będzie w black piano RS odpada bo to nie RS, sama czarna ramka musi wystarczyć
-
[ALL B5] Audi S4
Biała ma dyfuzor z RS6 C6 i dokładnie taki efekt chciałbym osiągnąć a czy jeszcze podejmę się tego co czas pokaże... ---------- Post dopisany 02-01-2014 at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany 01-01-2014 at 16:03 ---------- Mała zmiana... Canardsy zrobiły wylot, jednak to nie było to na co liczyłem... Dziury w zderzaku zostały więc trzeba było je zaspawać, przy okazji została usunięta wnęka na rejestrację. Wszystkie ubytki, połamane zaczepy itp historie zostały przy okazji naprawione. Co do mocowania blachy na razie to olałem, będzie w bagażniku w razie czego szybki montaż trytytkami do kratki... Szkoda mi dziurawić świeży zderzak
-
[ALL B5] Audi S4
Nie pytałem jeszcze a co rejestracji to pewnie zrobię coś takiego jak ma Kowi, nic innego nie wymyśliłem żeby było łatwiejsze i przyjemniejsze w montażu/demontażu... Zderzak jest u lakiernika, mam nadzieję ze do końca tygodnia odbiorę i wtedy biorę się za ogarnięcie tego mocowania
-
[B5 ASJ] Audi S4 -> RS4
Będzie dobrze:kox: Powodzenia w modach
-
[B5 ASJ] Audi S4 -> RS4
Widziałem że auto dłubane w Dare Garage Jakie plany dalej ?
-
[ALL B5] Audi S4
Wyciął to co było, dopasował do "łuku" zderzaka i przyspawał, od wewnątrz poszła żywica i włókno do wzmocnienia.
-
[ALL B5] Audi S4
120zł za zrobienie na gładko jednak wypada lepiej 150zł zapłaciłem za zaspawanie wneki, spawanie na stałe dokładki i drobne poprawki ogólne:whistling: U mnie ogarnął tą wnękę, dziury po canardsach, jedno boczne mocowanie i kilka tych zgrzewanych? plastikowych połączeń... Ogólnie gdzie dzwoniłem to życzą sobie 2,5zł za 1cm spawu lub 150-300zł za wnękę
-
[ALL B5] Audi S4
120zł za zrobienie na gładko jednak wypada lepiej
-
[ALL B5] Audi S4
Blenda spoko ale nie za taki hajs Zderzak odebrałem od plastikarza, bardzo fajnie mu to wyszło, trzeba tylko delikatnie szpachlą przeciągnąć i będzie bajka, jutro wędruje do lakiernika
-
[ALL B5] Audi S4
Morda jaka jest każdy widzi, mnie tam te graty spod maski interesują
-
[ALL B5] Audi S4
Już nie pamiętam dokładnie jak to tam wygląda, dostanę zderzak, może nawet dzisiaj wieczorem to będę coś kminił... A nie chciałbym robić kolejnych dziur pod wkręty Koło mam plan zmienić na sezon 2k15 jak nic nie wyskoczy po drodze Co do maski to carbon odpada ze względu na cene, 4tys za maskę to przesada dla mnie... ---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ---------- Brawo dobrze ze trójkaty zrobily papa ale Lotka na klape M3 i dyfuzor na tył moze byc okej a jak by dac wszystko w black piano łącznie z dokładka z leona hmm Lotka mi się spodobała więc pewnie wpadnie ale w kolorze budy, dyfuzor na pewno w black piano ale czy będę robil coś na wzór rs6 c6 to nie wiem...
-
[ALL B5] Audi S4
Tylko u mnie demontaż kratki dość uciążliwy, nity, zgrzewy Trzeba by coś takiego zrobić przed samą kratką... Muszę jeszcze zapytać kumpla z drogówki jak to jest z ta blachą dokładnie, gdzie może być, gdzie nie może, co grozi za jej brak, jak się bronić w razie czego
-
[ALL B5] Audi S4
Przyznam się że myślałem że te canardsy będą lepiej wyglądały no ale co zrobić, człowiek uczy się na błędach Co do rejestracji to się jeszcze and tym nie zastanawiałem szczerze mówiąc bo wczoraj popołudniu się zdecydowałem na to wszystko a dzisiaj rano już zderzak do plastikarza zawiozłem Pewnie wyjdzie jakiś pomysł już w trakcie składania, najlepiej to bym w ogóle tej blachy nie montował
-
[ALL B5] Audi S4
Dzięki wszystkim za komentarze oraz opinie i te pozytywne i negatywne... Na tą chwilę wygląda to tak że canardsy zrobiły wylot, zderzak jest u " plastikowego majstra", miejsce na tablice jest robione na gładko, wszystkie dziury, dziurki i inne historie związane ze zderzakiem są naprawiane, kolejny etap to malowanie, canardsy już nie wrócą Myślę nad dokładką z Cupry czy malować w black piano czy zostawić tak jak jest? Do kompletu też wypadało by kratki zderzaka i ramkę z grilla pomalować też w black piano...
-
[ALL B5] Audi S4
Michał, dokładnie taki jest plan, lotka m3 na klapie w kolorze, dyfuzor z węgla pomijając cenę to od wydechu lubi się pofalować i nie wygląda to już ładnie... raczej będzie w black piano
-
[ALL B5] Audi S4
Dokładnie coś takiego będę chciał zrobić tylko wydech tak jak ori http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/VT/fvYc29Pa.jpg~original Dzięki wielkie, ramkę okleję ale do tych felg nie umiem się cały czas przekonać http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/VT/fvYc29Pa.jpg~original Tez te trójkaty mi sie nie widza jescze bym widzial tu ciemne lampy z przodu Ciemne lampy były i już na pewno nie wrócą a czarne środki mi się nie podobają... :naughty::naughty: ---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- Gracek , na wiosne pokaze Ci piękne połączenie bieli , czerni i nogaro , ściągniesz se od starego Czekam, cały czas czekam
-
[ALL B5] Audi S4
Lotka na klapie będzie, do tego będę kminił nad jakimś dyfuzorem z tyłu bo zderzak i tak musi iść do malowania ---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ---------- i felgi:whistling: i ramkę grilla na czarno, znaczek z tyłu też... teraz jest racecar i nijak nie widzi mi się chrom:wink: Felgi mówisz W wolnej chwili ogarnij jakieś VT, będę wdzięczny Ramkę można okleić to nie problem a znaczek raczej zostanie taki jaki jest