Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] Audi S4
W takiej małej ilości na pewno nie ( na razie jest sporo bo przed szlifowaniem ) Wszystko skonsultowane z lakiernikiem
-
[ALL B5] Audi S4
Dla mnie on robi największą robotę +1:thumbup1: Jeszcze lepiej gdyby tam był X Jakby był krzyż było by już tego za dużo, widziałem i tak i taki, wolałem przekątną Jak wszystko wróci na swoje miejsce, roll będzie w kolorze, będzie znośnie, bez "przesadyzmu" w sam raz
-
[ALL B5] Audi S4
Nie poxilina tylko szpachla, spawy sa szlifowane i delikatnie szpachlowane żeby nie rzucały się tak w oczy Dla mnie on robi największą robotę
-
[ALL B5] Audi S4
Powoli do przodu:
-
[ALL B5] Audi S4
rób jeszcze felgi + lustra. Słuchaj k**wa starszych Starszy Nie będę felg na zimę malował jak nie mam zimówek a chce kilka razy wyjechać na kiwkę
-
[ALL B5] Audi S4
Ciemne kolory odpadają, nie będzie nic widać.... Zmiana planów, roll będzie biały, niebieskiego mogłoby być za dużo... Biała będzie jeszcze gaśnica ... Nad felgami będę myślał na wiosnę...
-
[ALL B5] Audi S4
ile tego niebieskiego ??? fela na biało , rury na biało i jest kosa wc**j Sportec będzie słabo biały wyglądał, musiałby być jakiś rant jak w tych rotiformach
-
[ALL B5] Audi S4
Zdecydowałem - będzie niebieski w kolorze budy
-
[ALL B5] Audi S4
sam spawasz? Tak, rzeźbie samemu, tylko malowanie znajomy mi ogarnie To tym większa satysfakcja:wink: Graty umiejętności:wink: Dzięki... Mam nadzieję że wszystko się uda, jak na razie jest dobrze Teraz kminie nad kolorem, bo był plan od początku na niebieski ale po zobaczeniu tej fotki pomyślałem że biały nie jest głupi... Wiadomo, sam biały roll może być słaby, pomyślałem o białej gaśnicy + naklejka OMP, do tego może dekle zaworowe na biało, coś jeszcze, jakiś drobiazg.... sam już nie wiem
-
[ALL B5] Audi S4
sam spawasz? Tak, rzeźbie samemu, tylko malowanie znajomy mi ogarnie
-
[ALL B5] Audi S4
Powoli przybywa tego "rusztowania", do końca tygodnia powinienem skończyć, w przyszłym tygodniu malowanie
-
[ALL B5] Audi S4
Raczej niebiesko ale zanim pójdzie do malowania to jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie więc może się zmienić pomysł na kolor
-
[ALL B5] Audi S4
Drobna zmiana decyzji, będzie rollbar Podobno z tych "puzzli" da się go poskładać... Zapowiada się sporo spawania, mierzenia, rzeźbienia... Ogólnie jestem mega pozytywnie zaskoczony podejściem do klienta w IRECO, polecam każdemu.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Panowie, może ktoś się zainteresuje... SPRZEDAM! Konsola XBox 360 - wersja ELITE - czarny 120GB, stan idealny, używana sporadycznie, nic nie przerabiane, jak z fabryki... W zestawie dwie gry: Forza 4 i Forza Horizon. Cena: 600zł
-
[ALL B5] Audi S4
"Rurki" odpuszczam, po wstępnych rozmowach z Ireco doszedłem do wniosku że jednak za duża ingerencja w budę i to sobie podaruje... Będzie jak jest Może pokombinuje z jakimiś "smaczkami" i to by było na tyle PS. Ale mi na tych Porsche robi dobrze
-
[ALL B5] Audi S4
Kilka zaległych fotek wnętrza zrobionych przy okazji sesji do kalendarza...
-
[ALL B5] Audi S4
W końcu udało się zabudować jakoś ten tył bo wkurzała mnie ta "dziura" niesamowicie... Sorry za jakość zdjęć
-
[ALL B5] Audi S4
Dzięki Ci bardzo, napinacze pasów tył udało się wyłączyć ale przy próbie wyłączenia poduszek bocznych pojawia się komunikat że należy użyć zarejestrowanej wersji... :doh:Ale już przynajmniej wiadomo że trzeba mieć pełną wersję VCDSa i będzie ogarnięte na chomik shopie poszukaj, tam jest normalnie wszystko Już chyba z 5 różnych instalowałem ale mój kabel ich już nie ogarnia, mam ten niebieski chińczyk z allegro. Dzięki Ci bardzo, napinacze pasów tył udało się wyłączyć ale przy próbie wyłączenia poduszek bocznych pojawia się komunikat że należy użyć zarejestrowanej wersji... :doh:Ale już przynajmniej wiadomo że trzeba mieć pełną wersję VCDSa i będzie ogarnięte Go się gdzieś w opcja aktywuje, i jest komunikat że soft zarejestrowany i aktywny. Będę w domu to napisze więcej. Będę wdzięczny.
-
[ALL B5] Audi S4
Dzięki Ci bardzo, napinacze pasów tył udało się wyłączyć ale przy próbie wyłączenia poduszek bocznych pojawia się komunikat że należy użyć zarejestrowanej wersji... :doh:Ale już przynajmniej wiadomo że trzeba mieć pełną wersję VCDSa i będzie ogarnięte
-
[ALL B5] Audi S4
mowie ci , wyciagnij licznik , wywal kontrolki i po krzyku Robiłem to u siebie więc podpowiem. Wystarczy Vag/vcds Wchodzisz w sterownik AirBag, dalej 07 - codding, obczajasz 3 cyfrę w kodowaniu, od tej cyfry odejmujesz 1, do it, kasujesz błędy i nic nie świeci i reszta poduch działa prawidłowo. Dzięki, już do mnie MASATO pisał w tej sprawie, próbowałem nie raz i nie dwa ale chyba mój VAG 311 tego nie ogarnia bo po zmianie kodowania i kliknięcia w do it po ponownym wejściu w 07 nic się nie zmienia. Błędy jak były tak są, kontrolka świeci. Podejrzewam że potrzebny jest VCDS...
-
[ALL B5] szerokie s4
duffy, weź chociaż ty jeden skończ to auto bo to już legenda
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Nie da się nic zrobić żeby więcej klocka "brało" tą tarcze ? Niewykorzystany potencjał
-
[ALL B5] Audi S4
Coś ty, mogła robić co chciała
-
[ALL B5] Audi S4
pewnie Moskal siedział na śląsku:decayed: a coś słyszałem że Sułek "na poważnie" rozkręca biznes, dobrze bo zdjęcia konkret:whistling: No Maciek coraz poważniej do tego podchodzi co się chwali A to dobrze bo mam spoko fotografa na miejscu
-
[ALL B5] Audi S4
pozwoliłeś dotknąć kierownicy bez rękawic Miała pozwolenie na macanie, siadanie, opieranie Nie pojechaliśmy jednak do DG, fotki robiliśmy w Silesii ze względu na pogodę