Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Kilka fotek z nocnego spota na MOPie przy autostradzie A1
  2. Gracjan odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Czyli przekładamy dziś spota z Moskalem? Chwila przerwy dobrze mi zrobi
  3. Gracjan odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Gra kupiona, będę grał
  4. To będzie najszybciej wyglądający diesel na świecie
  5. Paweł, praca jak zwykle urywa.... Pozdrawiam
  6. Ja używam Karchera SE 4001, jak na razie działa i służy bez zastrzeżeń
  7. No nie byłem i szczerze mówiąc się nie wybieram Ale przecież nie trzeba pasować na piczy kłak, zejść żeby było ładnie i wszystko...
  8. Założyć 19, spasować i da się jeździć
  9. Standard... Fajna eSka, niech służy
  10. na kleju do szyb Dokładnie tak a jak to się ma do trwałości powiedzmy w upały i mrozy? nie odpadnie? Myślę że możesz się powiesić na tym i nie odpadnie
  11. na kleju do szyb Dokładnie tak
  12. Ty lepiej załóż temat z autem bo jestem ciekawy co tam wyrzeźbiłeś Jak robisz z głową i na spokojnie to ciężko zepsuć...
  13. Jeszcze będą poprawki
  14. poka przod gdzie rejka? Tam się nic nie zmieniło... jak była blacha tak jest a ta blaszka co tam wisi w tle? Zapasowa :grin:
  15. poka przod gdzie rejka? Tam się nic nie zmieniło... jak była blacha tak jest w końcu dwa dni mycia:grin: może się powtarzam, ale świetne jest to auto:kox: Mycie skończone dzisiaj wieczorem spot, kiwka i do domu... Kolejny planowany wyjazd? Początek przyszłego tygodnia
  16. Wpadł na klapę nowy emblemat... jestem bardziej eko teraz
  17. po co wycinałes nadkola ??? mi sie same wycieły oponami ' date=' dokładnie , na wymiar i tyle ile potrzeba [/quote'] Wycinałem od razu jak błotniki zaklepywałem
  18. Da się przy zaklepanych błotnikach, na "serii" może być problem... U mnie są zaklepane błotniki i powycinane górne części nadkoli, od czasu do czasu coś tam przytrze delikatnie ale tragedii nie ma
  19. Nie na takich parametrach ludzie jeżdżą
  20. Byłby ideał jakby miała 9,5" zamiast 8,5"...
  21. Carsdream ?
  22. Brzydka nie jest no i coś tam już takie GTA jedzie no ale to Alfa
  23. Trzeba odgrzebać trochę temat... W końcu na koniec sezonu udało mi się zaliczyć jakiś zlot - Allstars Tuning Weekend 2013... Kilka "kradzionych" fotek ze zlotu:
  24. Poskładać? Moment
  25. Damianie, coś ty k**wa zrobił z kołami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.