Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] Audi S4
Silnik przygotowany do wyjęcia: No i w końcu ( po kilku nie zawsze równych walkach ) poza autem... Skrzynia, sprzęgło, zamach out... Silnik wrzucony na stojak więc można zdemontować głowice... Głowice poszły na przegląd, alterantor i rozrusznik poszły do regeneracji. Pokrywy zaworów będą wypiaskowane i pomalowane proszkowo. Dolna miska i górna miska odkręcona... Kilka nowych części... Przed czyszczeniem: Po czyszczeniu: Tłoki i wał wyjete... Panewki w średnim stanie ;/ Jak sie okazało stopy wału pęknięte, blok również... blok nadaje się tylko na zrobienie z niego stolika ;/ Wydech i kawałek dolotu na nowo owinięty bandażem... ALternator i rozrusznik wrócił z regeneracji... z alternatora została obudowa i kolo pasowe, reszta nowa, rozrusznik bez zarzutów, sprawny A ja zaczynam poszukiwanie dołu silnika...
-
[ALL B5] Audi S4
Powoli do przodu...
-
[ALL B5] Audi S4
Kupiłem w Juli za 199zł Mam nadzieję że utrzyma i nie jebnie na ziemie
-
[ALL B5] Audi S4
W silniku nic nie stukało, piszczało czy co innego, tylko spadło ciśnienie oleju, które po wymianie pompy i oleju się nie poprawiło... Głowice nie wymagają "remontu", idą tylko do sprawdzenia na wszelki wypadek, ale jak już będę miał silnik poza autem to dla mnie głupotą jest to wszystko zostawić...
-
[ALL B5] Audi S4
super a skad wiesz, ze byl problem z cisnieniem oleju? czujnik sie darł? Czujnik się darł jak się auto zagrzało, pojeździłem trochę z gajgerem i spadało poniżej 1.0b...
-
[ALL B5] Audi S4
sporo zaoszczędzisz, ale przypuszcam, ze i tak uderzy po kieszeni, bo w takich sprawach zawsze wychodzi coś nie spodziewanego, wielki szacun za podjęcie się Jakieś 1500zł zaoszczędzone... że uderzy to wiem, ale nie ma sensu tego na "raty" robić... poskładam, za 2 tygodnie padnie np. rozrusznik i znowu będę wszystko targał? bez sensu zrobić raz z dobrze i mieć spokój
-
[ALL B5] Audi S4
Po co jak nie mam zamiaru zwiększać mocy ? ---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ---------- Czasami nie trawię ludzi na "tamtym" forum:facepalm: Grubsza sprawa, szacun że podjąłeś się sam z tym walczyć Zobaczymy czy to nie był strzał w kolano że zacząłem sam z tym walczyć, pewnie będzie to trwało tydzień dłużej ale będę miał sporo gotówki w kieszeni którą musiałbym dać komuś za robociznę... w końcu to budowali tylko ludzie
-
[ALL B5] Audi S4
Pojawił się problem z ciśnieniem oleju, nowa pompa, olej nic nie zmieniły więc nie zostało nic innego jak panewki Szybka decyzja... targam silnik i robię mały remont oprócz panewek... Głowice idą na sprawdzenia szczelności, planowanie, sprawdzenie uszczelnień itd, alternator i rozrusznik do regeneracji... kilka gratów do piaskowania, wszystko będzie myte i składane na nowych uszczelkach... Dzień 1: Mała elektrownia... Dzień 2: Stojak już czeka na silnik... Do wyciągnięcia silnika zostało powalczyć z osłoną półośki prawej ( śruby ani nie myślą puścić ), odkręcić skrzynie i silnik od poduszek, wyjąć DP, no i powalczyć z wodzikami od skrzyni biegów... Potem już na stojaku rozbiórka do gołego bloku...
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
mrogal...Podoba mi się :kox:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Michał, super wygląda
-
Moje auto - temat sie rozwija
Robota Pawła wiadomo, lipy nie ma ale to rs6
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Buba, jestem na nie z tymi kołami
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
ale ten brak klimy to kutwa tylko zboczeniec cos takiego uprawia da sie przeżyć, powoli zbieram sie do tego moda, ale co nóż coś innego wyskakuje:grin: slepy, dobrze zapłacisz i mogę ci moją klimę wypożyczyć, ja nie używam Arek, sorry za OT
-
Audi S4
Z tego co pamiętam to szczerze mówiąc niczym, tylko mocne czyszczenie
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Aplikator z mikrofibry
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
RACEISM.pl - AUDI A4 B7 | ANDRZEJ SALAMON
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Rejsizm?:naughty: Znowu we Wrocławiu? Tak jest
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Coś czuję Arek że jak pojedziemy na event może być podobnie :grin:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
jak jadę sam to oceniam na 2, jak z Dziewczyną to oceniam na 4 a jak z Kumplem to na 7 No to nie ma źle... Po tej fotce myślałem o 11-12
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Jak mocno przód trze w skali od 1-10 ?
-
Pianownica do Karcher K2
PROFESJONALNA PA PIANOWNICA DO KARCHER K2 K5 K6 K7 (3219211150) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Piana np. Angelwax FastFoam, MagiFoam, ValetPro Advanced Neutral Snow Foam
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Czekam na jakieś wieści o carbonie
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Podoba mi się "dogleb" ile się da i będzie mistrz
-
Moje prace
No co ja mogę napisać... Czapki z głów :hi: Pozdrawiam
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Te wszystkie fotki to uj... Na żywo jest mega grubo