Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Jedno niby na 5l a że wchodzi 6 to wlewam trochę drugiego a reszta to daily zostaje
  2. Mały aktual... Zdecydowałem się na poflokowanie boczków drzwi tylnych: Zaciski zmieniły kolor na zółty: Wyciąłem środkowy tłumik i delikatnie przerobiłem jedną z rur dzięki czemu już nie stuka o podpore dyfra, aktualnie wydech to DP 2,75" -> 2x2,5" na jednym przelotowym tłumiku, myślę że jest to to co powinno... Czech coś nagrał przed domem Osy ale nie jest to to co na żywo... https://www.youtube.com/watch?v=HnRdbEFFnpM&feature=youtu.be Czas na zmianę oleju: Do eventu trzeba ogarnąć jeszcze detailing i to by było na tyle na tą chwilę...
  3. Pooglądałem na TuningBattle i dwie rzeczy mi się nie widzą a wręcz mega rażą, nie wiem co tam się podziało na zderzaku przednim przy samym błotniku ale wygląda to słabo a druga sprawa to końcówki wydechu, zmieniłbym na coś większego bo te wyglądają trochę "zabawkowo"
  4. Żadnego białego Na razie już nic nie kombinuję, jest tak jak chciałem, zrobi się tylko detailing na sezon i tyle
  5. Najgorzej... Podciśnienia, N75 itd wszystko pewne ?
  6. Kilka fotek ze świątecznego spontan spota
  7. Czekam na fotki w takim razie
  8. Uwielbiam tego RSa
  9. Dokładnie, semi slickiem jest RS-R
  10. To koło semislicka nawet nie leżało Opona po prostu bardzo fajna w mega dobrej cenie jak na te rozmiary i dlatego zdecydowałem się na zakup do eSy, w BMW też ją mam i spisuje się całkiem git
  11. Tyś widzioł opony torowe Jaki kraj takie opony torowe Niby "czamu"? w tylu autach już czyściłem i nic złego się nie dzieje... Trochę balon Przykręcałem normalnie, bez kombinowania... Felga wiadomo, na dzisiejsze przyjęte standardy zlotowe to normalna, ale uważam że do rolla i kubłów z szelkami pasuje lepiej jak tuaregi... Podejście się zmieniło, chce w końcu normalnie tym autem pojeździć jak przystało a nie cudować na drodze, wiadomo wszystko ma swój klimat ale jednak za dużo koni na taką glebę jaka była... przeczuwam ze gracjan w końcu go ubrudzi:grin: Aż tak się nie zmieniło
  12. Niby "czamu"? w tylu autach już czyściłem i nic złego się nie dzieje... Trochę balon Przykręcałem normalnie, bez kombinowania... Felga wiadomo, na dzisiejsze przyjęte standardy zlotowe to normalna, ale uważam że do rolla i kubłów z szelkami pasuje lepiej jak tuaregi... Podejście się zmieniło, chce w końcu normalnie tym autem pojeździć jak przystało a nie cudować na drodze, wiadomo wszystko ma swój klimat ale jednak za dużo koni na taką glebę jaka była...
  13. Przysiadłem trochę do felg żeby nie bylo wstydu założyć... 1. Mycie - Angelwax Bilberry 2. Smoła i asflat - AutoLand 3. Zabrudzenia metaliczne - IronX 4. Glinka - ValetPro 5. Odtłuszczenie - IPA 6. Zabezpieczenie - 4Nano Rim Protect W między czasie udało się kupić opony - Federal SS595 EVO 235/35/19... No to nie zostało nic innego jak popakować wszystko i do wulkanizatora... No i na aucie... Na razie podglądowe tylko przed domem, coś konkretniejszego już Czech ogarnie, bo pewnie będą jeszcze jakieś korekty gwintu, zbieżność Jestem mega zadowolony ze zmiany koła. Wiem że opona balon, auto poszło trochę w górę ale właśnie taki był plan, żeby można tym autem w końcu normalnie pojeździć a nie stresować się wszystkim na drodze Oprócz tego czyszczenie filtra powietrza i przepływki: Skończyłem też tylne boczki, wyszło coś takiego: Alcantara jeszcze do solidnego wyczyszczenia ale to już szczegół... Śruby kół odmalowane na czarno:
  14. Ja bym tu jeszcze widział nowy biały zbiorniczek płynu chłodzącego i jest mistrz
  15. Jedna z lepszych sesji Maćka Dobre mosz te B7
  16. Dla mnie przehooy kołem jest np. jakiś 3tlg Rotiform a to raczej wszystko "trochę" poza możliwościami... a głupi bym był jakby w tej kasie nie kupił tych bbs-ów, które są w stanie bardzo dobrym a jutro będą idealne bo chce im chwilę uwagi poświęcić
  17. bbs ck
  18. Z Yokohamą na sportecu to było inaczej bo tam z tego 225 to nic nie było, to było 240 dokładnie... 225 jest za niskie, chce coś wyższego teraz tylko czy 235 czy 245
  19. Na 18" spoko ale na 19 to już srogi kartofel
  20. Dobra panowie, teraz pytanie za 100 punktów... Jak czytaliście muszę kupić jakieś opony i tak szczerze mówiąc nie wiem za bardzo jaka szerokość... "na oko spasowałem" oponę z daily tzn 255/35/19 i jednak za duży balon wiec zastanawiam się nad 245/35/19 albo 235/35/19, jak myślicie co będzie lepsze ? Auto zmieni charakter, będzie trochę podniesione, właśnie na lekkim balonie - spas "racingowy", tylko teraz znowu żeby nie przesadzić.... Doradźcie coś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.