Treść opublikowana przez Gracjan
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Fajnie, muszę na żywo pomacać Odezwij się do Czecha, ogarnie foty
-
[ALL B5] szerokie s4
Skrzynie nie z takim momentem latały i żyły, u mnie praktycznie ten sam moment, czasami tez po d*pie dostała i wszystko git... Może tylko któryś z wodzików się poluzował, ewentualnie odkręcił, od tego bym zaczął... Nie przypaliłeś sprzęgła że się ślizga? U mnie siedzi seryjne sprzęgło i nic nie uślizgnie, co prawda nie strzelałem z więcej jak 4tyś....
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
AP to KW inaczej wyglądające, z tego co się dowiadywałem nie ma problemu z częściami czy ewentualną regeneracją za jakiś czas więc myślę że nie ma się co najpierw martwić, czas pokaże Auto mistrz
-
[ALL B5] Audi S4
Jeszcze dwie fotki z Rock`n low...
-
[ALL B5] Audi S4
Hehe, widzę że nic się nie ukryje Wyjechałem trochę pohałasować, na spota i padł pomysł żeby na "nielegalne wyścigi" się przejechać, a że mnie długo nie trzeba namawiać to szybko się zgodziłem hehe... Ogólnie jakoś co kolejne spotkanie to mniej się dzieje a już ucieczka ludzi jak widzą radiowóz na sygnałach jest przekomiczna, naoglądali się szybkich i wściekłych...
-
[ALL B5] Audi S4
Jeden lubi blondynki a drugi jak mu nogi śmierdzą, ile ludzi tyle opinii Mi się podobają, zwraca na siebie uwagę i według mnie pasują do całokształtu... Kolor zacisków tez uważam za najlepszy jaki był przez te wszystkie wcielenia, na tył wpadnie pewnie przez zimę hamulec normalny i to tyle
-
[ALL B5] Audi S4
Jeszcze jedna fotka z Pogoria Treffen.... No i kilka fotek z Rock`n Low
-
[ALL B5] szerokie s4
Zadowolony?
-
[ALL B5] Audi S4
Kilka fotek z Pogoria Treffen... Auto zostaje jednak u mnie, szkoda mi sprzedawać... W ten weekend wybieram się na South Elite do Tychów. W przyszłym roku zrobię sobie wycieczkę na WSEE, niech eSa zobaczy trochę świata Co do dalszych planów, na tą chwilę to jedynie chce poprawić napisy na oponach, marker nie zdaje egzaminu, ogarnąć kilka drobnych spraw mechanicznych, może wrzucę poliuretan na przód... Reszta wyjdzie w praniu Na przyszły sezon coś pomyślę dalej z rozbudową klatki...
-
[ALL B5] Audi S4
Albo się sprzeda w całości albo zostaje, tak jak pisałem, parcia nie mam...
-
[ALL B5] Audi S4
Wiesz co ja na kołach na pewno nie pojadę bo bym pierdolca dostał Najprędzej to lora ewentualnie laweta Czemu pierdolca byś dostal? Wydech, kubły + szelki i do tego w rękawiczkach, na kiwki dobre ale nie jechać 750km
-
[ALL B5] Audi S4
Wiesz co ja na kołach na pewno nie pojadę bo bym pierdolca dostał Najprędzej to lora ewentualnie laweta
-
[ALL B5] Audi S4
Wiem że cena wysoka itd ale nie nastawiam się że sprzedam od strzała, w ogóle się nie napalam, co ma być to będzie... Nie sprzeda się to w przyszłym roku zrobię sobie wycieczkę na worthersee
-
[ALL B5] Audi S4
Auto do sprzedania, tak jak stoi ze wszystkimi częściami które mam m.in turbiny po regeneracji, blok silnika po remoncie, 3 kartony części itd Cena: 42tyś zł
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Też pooglądałem w Kielcach, za***iste... Miło było poznać Krycha
-
[ALL B5] szerokie s4
Te pierwsze foto na tym famepagu to przypadkiem nie boczki gacjana ? Dokładnie tak duffy, zadowolony z flokowania czy ziomka zj***ć?
-
[ALL B5] Audi S4
Raczej nie, będę może na Dub It... Ja mam 173cm wzrostu i waga około 73kg, experty są dla mnie idealne, kumpel ma futury i już jest trochę luzu... szkoda, kurde to ja mam 10cm i 17km więcej, myślałem właśnie nad futurą. No to futura co najmniej, do expertów nie wejdziesz...
-
[ALL B5] Audi S4
czego? Kiwka - jazda po mieście bez celu, POM... ---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ---------- Raczej nie, będę może na Dub It... Ja mam 173cm wzrostu i waga około 73kg, experty są dla mnie idealne, kumpel ma futury i już jest trochę luzu... ---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ---------- Z papucia na lać, z 245 na 269
-
[ALL B5] Audi S4
Kiedyś tak, albo z rs4 albo 300mm z s4 b6, chyba że wymyślą coś jeszcze innego a równie dobrego bądź lepszego
-
[ALL B5] Audi S4
Przy okazji ostatniej kiwki cyknąłem na szybko kilka fotek, tak to wygląda na ta chwilę...
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Matko i córko Jest szansa "pomacać" we Wrocku 27.06?
-
[B5 APS] by czorny
Jak dobry air może kosztować 2800zł jak dobry gwint kosztuje 5k+ czorny, auto masakra, pomacam na evencie
-
[ALL B5] Audi S4
A od czego to się ma wycierać? Lepiej sobie radzi z wyższą temperaturą :polew::polew: U Ciebie to raczej nieprawdopodobne
-
[ALL B5] Audi S4
- [ALL B5] Audi S4
Lepiej sobie radzi z wyższą temperaturą - [ALL B5] Audi S4