Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] Audi S4
Kilka spontanicznych fotek...
-
[ALL B5] Audi S4
Zabezpieczone wszystko, jeszcze jak będę zakładał zimówki to jeszcze jedna warstwa baranka Maszynka, którą dysponowałem ma strasznie duży ten dystans z otworami na śruby i u mnie blokowało o zacisk... nie wiem jak to będzie jak będzie inny zacisk Na filmikach, które oglądałem w necie nigdy nie demontowano hebli ale też mieli dużo bardziej profi maszynki
-
[ALL B5] Audi S4
Nadkola i tak nie widać, wyciąłem tyle żeby nie tarło, wszystko zależy od koła, kwestia indywidualna A fotkę po zagięciu zrobię jak tylko aparat odzyskam ---------- Post dopisany 18-11-2012 at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2012 at 19:30 ---------- Tak jak pisałem... zdjęcia maszynki do nadkoli: No i błotniki po zagięciu Przypomnę jak było wcześniej...
-
[ALL B5] Audi S4
Zapamiętane
-
[ALL B5] Audi S4
auto masz wypucowane na zicher ale piasta w zwrotnicy zayebana rdzą po uszy czesty bład przy montażu nowej tarczy Wszystko było czyszczone szczotką na wiertarce przy montażu, to tylko nalot, który w mojej opinii nic nie robi, najważniejsze żeby "grubszych spraw" nie było bo może tarcza nie przylegać tak jak powinna ale takie coś chyba w niczym nie przeszkadza
-
[ALL B5] Audi S4
młotem nakurwiales to swoje cudo? bez filmiku nie uwierze nimac**ja Gumowym bo gumowym ale nakurwiałem Nie byłem w stanie samą maszynką zagiąć na max
-
[ALL B5] Audi S4
Bez młota to i tak uj nie robota
-
[ALL B5] Audi S4
Trochę wyciąłem
-
[ALL B5] Audi S4
Nic nie pękło Grzałem dość mocno ( spaliłem opalarkę po jednym nadkolu ) i powoli zaginałem, na koniec i tak młotek gumowy poszedł w użycie, bez tego chyba nie da się wywinąć całkowicie w górę albo moja maszynka na to nie pozwalała... Maszynkę mialem od znajomego, taka samoróbka ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ---------- Już poszła do baku - Racinga do pełna proszzz...
-
[ALL B5] Audi S4
Było trochę dłubania i rzeźby ale koniec końców efekt osiągnięty, błotniki zagięte i tarcie na takim samym poziomie jak było na bbs więc jestem baaardzo zadowolony
-
[ALL B5] Audi S4
Zerwałem jak Gwerty bixa rezał Na razie zostaje bez folii
-
[ALL B5] Audi S4
Kolor mi się bardzo podoba, coś zbliżonego do satyny wokół szyb... Chrom na grillu zawsze można psiknąć plastidipem No coś w tym jest, powiedziałem że chce jasny grafit w połysku i zabrano mi felgi, zobaczyłem je dopiero wczoraj
-
[ALL B5] Audi S4
Wyglądem się jaram Zagięcie powinno załatwić sprawę
-
[ALL B5] Audi S4
Możesz zadzwonic, podobno mają fc**j opon i może nie mają wszystkiego wystawione ---------- Post dopisany 15-11-2012 at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany 08-11-2012 at 23:22 ---------- Felgi wczoraj odebrane z malowania... Tu ogromne podziękowania dla Maćka z MrCleanera za ogarnięcie tematu Mała kuracja "czyszcząco-nabłyszczająca" Koła już na aucie:kox: Jak widać trze i to tak dość Ale i tak mi się podoba, lekkie dopracowanie i będzie git
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Mam nadzieję że nie zrównano mnie z błotem Spoko loko same superlatywy No no, już to widzę
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
PROFESJONALNA PA PIANOWNICA DO KARCHER K2 K5 K6 K7 (2789191978) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Dużo taniej... ja płaciłem u niego 199zł Mam nadzieję że nie zrównano mnie z błotem
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Nie miałem przyjemności... Na razie tylko MrCleaner i ShowCarShine, mają wszystko co potrzebuję
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Czyli wychodzi na to że tak jak Michał napisał jest przereklamowana... DObrze że nie kupiłem w takim razie a w "koszyku" miałem już 2 sztuki.... ---------- Post dopisany 14-11-2012 at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2012 at 09:58 ---------- Kilka słów i zdjęć ode mnie na temat nowej piany - AngelWax FastFoam... Opis: [TABLE=width: 90%, align: center] [/TD] [TD=class: quote]Angelwax Fastfoam to profesjonalna detailingowa piana aktywna, wykorzystywany przez detailerów na całym świecie. Ten super skoncentrowany preparat został zaprojektowany do tworzenia warstwy lepkiej piany, która pokrywa pojazd i przylega do jego powierzchni, bezpiecznie usuwając przy tym warstwę brudu ulicznego i innych szkodliwych osadów z karoserii pojazdu. Fastfoam został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić jak najlepsze rezultaty, podczas stosowania zarówno w pianownicy ręcznej jak i pianownicy połączonej z myjką ciśnieniową. Fastfoam można rozcieńczać z wodą jako delikatny pre-wash - 1:25 lub do usuwania silniejszych zabrudzeń - 1:9. Fastfoam Professional Detailing Snowfoam, został uhonorowany w 2012 roku, tytułem "Recommended Snowfoam" przez redakcję brytyjskiego pisma motoryzacyjnego Auto Express. Im dłużej piana pozostaje na pojeździe, tym skuteczniejszej jej działanie przy rozkładaniu brudu. Należy jednak pamiętać by nie pozostawiać jej do zaschnięcia. [/TABLE] Mały teścik ode mnie Na początek... przygotowujemy miksturę Pianownica PA, Karcher K5.55, piana 1:9 z ciepłą wodą... Czas na "pacjenta"... Mój daily - Audi A4, woskowane na początku października PB nattys blue, od tego czasu myte dwa razy ręcznie, reszta bezdotyk ( dużo proszku + płukanie )... Czas na pianowanie… Po około 8 minutach zacząłem płukać... Piana po około 40 minutach Kilka słów na koniec... Jak widać po fotkach coś tam jeszcze zostało ale piana nie jest po to żeby idealnie domyć W porównaniu do ValetPro PH neutral Snow Foam siła domywania w mojej opinii duuuużo większa, sama piana na bardzo porównywalnym poziomie przy podobnych proporcjach Piana na pewno zostanie w moim arsenale
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
u Mariusza w showcarshine.pl:hi: ---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ---------- Autoglym CGP na padzie z mikrofibry. A sama aplikacja antifoga płatkami kosmetycznymi (i tutaj nie polecam tych z biedronki:decayed:), a później po 20-30min przetarłem lekko mikrofibrą z krótkim włosiem, żeby pozbyć się smug:wink: ---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ---------- Na bogato się tam bawicie na północy:naughty::kox: Dzięki, trzeba będzie pomyśleć
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Michał, a jak przygotowałeś szybę pod anti foga ? AG CGP ? Czymś ścierałeś itd ?
-
[ALL B5] Audi S4
Allegro, a dokładnie ten koleś: Przedmioty użytkownika - motoAllegro
-
[ALL B5] Audi S4
Mam nadzieję że uda mi się to jakoś powciskać i będzie zacnie Co do opon, jakby w tej samej cenie było 215/35 nie zastanawiałbym się ani chwili, ale dać 2300zł więcej za opony to IMO lekka przesada
-
[ALL B5] Audi S4
1400zł/kpl, 2 letnie ( koniec 2010r. ) , nieużywane... Chciałem kupić Yokohamy Parady ale tylko dwie szt mieli, więc dwie musiałbym mieć Yokohama Neova AD08 albo właśnie te S-drive, a że S-drive mieli 4 sztuki to wolałem mieć wszystkie 4 sztuki takie same Parady fajne ale na suche drogi, w deszczu lubią się ślizgać. A cena rewelka jak za takie gumki Tyle co ja tam jeżdżę to jakoś i ten deszcz do przeżycia, wiadomo, w deszcze nie bije się rekordów Głośność też schodzi na dalszy plan, wydech ładnie wszystko zagłusza, ścieranie się opona przy moich przebiegach też mniej ważne... Trakcja to numero uno ---------- Post dopisany 08-11-2012 at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2012 at 12:51 ---------- Oponki przyszły - wszystkie 4 są z 22-ego tygodnia 2010r. więc nie ma źle, w tej cenie chyba nic lepszego bym nie kupił Wyczuwam że będzie twardziej niż na 18" Felgi dopiero dzisiaj rano Maciek zawiózł do lakierni, odbiór wtorek/środa
-
Forza Horizon
Dla mnie obojętne, może być Horizon, może być FM4:wink: trzeba się zgadać w kilka osób i polatać... Godziny które wymieniłeś mi pasują Więc tylko dokładna data i cioramy
-
[ALL B5] Audi S4
1400zł/kpl, 2 letnie ( koniec 2010r. ) , nieużywane... Chciałem kupić Yokohamy Parady ale tylko dwie szt mieli, więc dwie musiałbym mieć Yokohama Neova AD08 albo właśnie te S-drive, a że S-drive mieli 4 sztuki to wolałem mieć wszystkie 4 sztuki takie same