Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] Audi S4
Cena bardzo przyjemna dlatego za długo się nie zastanawiałem Może do końca tygodnia się coś odezwą, Maciek pisał ze koło 2-4 dni trzeba czekać, co też jest fajne, często słyszałem przez telefon: Paaaanie, to może nawet potrwać 2 tygodnie, aż piec zapełnimy takimi małymi elementami...
-
[ALL B5] Audi S4
Chyba nie O obcieranie się zbytnio nie boję, jeżdżę max w 2 osoby, bagażnik prawie zawsze pusty więc tył to nie problem, a jeśli chodzi o przód to pewnie będzie ocierało tak samo jak teraz Tak samo chce uniknąć zawijania nadkoli, miejmy nadzieję że się uda Tyrestretch.com - 8.5_225_35_R19 - wiadomo może być lepiej Ja załatwiam malowanie przez MrCleanera ( zawoziłem felgi do nich, oni zawożą do lakierni, oni odbierają a ja odbieram z MrCleanera ) , zaczęli współpracę z jakąś lakiernią proszkową w Katowicach... Komplet ma wyjść 400zł... Średnio z tego co pytałem to 120zł za sztukę
-
[ALL B5] Audi S4
Dobrze miszczu ---------- Post dopisany 07-11-2012 at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany 06-11-2012 at 20:38 ---------- Opony kupione, wybór padł na Yokohama S.drive AS01 w rozmiarze 225/35/19 Zostaje czekać na felgi
-
Forza Horizon
To jak pany, gramy kiedyś ? Gold mi się skończy a ani raz nie zagramy
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
1:10 będzie dobry
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Daj znać potem jak z aplikacją
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Michał, nakładałeś już w aucie tego antifoga ?
-
[ALL B5] Audi S4
Nie wiem szczerze mówiąc kiedy wrócą felgi z malowania oprócz tego cały czas szukam coś fajnego jeśli chodzi o opony... Chciałbym w miarę możliwości na dniach kupić opony i jak tylko felgi wrócą, zakładać Muszę jeszcze znaleźć wulkanizację, która bez strat założy mi te opony, bo jak widziałem jak walczyli żeby zdjąć to :facepalm: A po co się tak spieszyć? Chcę mieć pewność że wszystko na przyszły sezon będzie grało, a że zimy jeszcze na szczęście nie widać to czemu nie
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
100ml to chyba jedna z większych butelek 4nano
-
[ALL B5] Audi S4
Nie wiem szczerze mówiąc kiedy wrócą felgi z malowania oprócz tego cały czas szukam coś fajnego jeśli chodzi o opony... Chciałbym w miarę możliwości na dniach kupić opony i jak tylko felgi wrócą, zakładać Muszę jeszcze znaleźć wulkanizację, która bez strat założy mi te opony, bo jak widziałem jak walczyli żeby zdjąć to :facepalm:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
no u michała na filmiku daje rade, ciekawe jak tam w zime to sie bedzie sprawdzało, bo B5 lubi zaparować Kowi, mi chodzi o antifog od RainX a Michał ma od 4Nano
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
RainX anti fog nie kupujcie, nafkufiacie się tylko a efekt słaby moim zdaniem
-
[ALL B5] Audi S4
Ten balon już dzisiaj na allegro ląduje Felgi zawiozłem już do MrCleanera, on zawozi je dalej na malowanie, kolor nie wybrany do końca, ostateczny wybór pozostawiam "cleanerom", prosiłem tylko o jasny grafit w połysku ---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ---------- Nic nie wskazuje na to że coś było spawane, były dokładnie przejrzane, "obstukane" w poszukiwaniu jakiś "kwiatków" i nic nie znalazłem... Felgi podobno przyjechały z niemiec na A6 C5, facet sprzedał auto ( handlarz ) na zimówkach a te Sporteci miały iść na jego A3 ale w A3 rozstaw 5x100.
-
[ALL B5] Audi S4
Nisko pojęcie względne... Dla mnie nisko to 61cm a dla szafy np. 57
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
A powiedz mi jaka jest różnica między białą a srebrną felgą ? w sumie to żadna heh, zapytam inaczej: dobry środek do czyszczenia felg? Tak też myślałem DO odszczurzania to IronX, Aluminium cleaner, Blue Gel i tym podobne ostre środki, do pielęgnacji zabezpieczonych felg dobry jest Bilberry. Jeśli chodzi o szczotki to chyba numerem jeden jest Daytona, do tego pędzelek np. ValetPro, można jeszcze pokusić się o szczoteczki Mothersa, zadowolony z nich jestem
-
Muzyka w naszych autkach
- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
A powiedz mi jaka jest różnica między białą a srebrną felgą ?- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Konkretne 50/50- [ALL B5] Audi S4
Buba, nie kumam o co Ci chodzi, auto używam tak jak używam i nie widzę potrzeby zmiany tego... Zawsze będzie ktoś szybszy jak i wolniejszy Czyli co, najlepiej by było zmienić hebel na 280, założyć 15" i za***rdalać ? Każdy ma swoją wizję na auto i marnuje życie na swój sposób- [ALL B5] Audi S4
luźna guma , ja sie nabijam- [ALL B5] Audi S4
A czy jak gdzieś drogi Dawidzie napisałem że będzie tak u mnie ? Kontynuowałem tylko chińskie porzekadło podane przez Michała- [ALL B5] Audi S4
Opona będzie 225/35, chyba że do jutra będzie okazja na 215/35... Od razu mówię że nie biorę pod uwagę Nankangów, Achillesów i innych tego rodzaju "cuduf" Nie zrobię z tego auta niskopodłogowca z glebą na 2 palce między podwoziem a ziemią... Ma być ładnie i czysto Po co mi 335koni pod prawa nogą jak będę używał tylko ułamek tego- [ALL B5] Audi S4
Przed i po- [ALL B5] Audi S4
Zanabyłem- [ALL B5] Audi S4
Na tych baloniastych oponach nie ma sensu Wstępnie kolor już wybrany, chciałbym to ogarnąć wszystko w przyszłym tygodniu, zobaczymy czy się uda ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ---------- Mam nadzieję że jesteś zadowolony z zakupu - Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe